Изпитани сайтове за парфюми-8

  • 126 622
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 892
Честита Нова година!  bouquet
В някакъв сайт http://www.goods.bg/ си намерих Инсайд-а на Трусарди, който навсякъде е изчерпан. Какво мислите за този сайт?
Поръчах, никой не се свърза с мен 5 дни, писах имеил, никой не ми отговори. Не препоръчвам сайта.  Peace
Ще си взема Pure Poison от 1001-бг  Peace Peace

# 661
  • Мнения: 2 622
Момичета, бих желала да отправя едно предупреждение по отношение на Парфимо - преди малко по-малко от година, може би 9 месеца, си купих тестер на L'Agent, който беше доста намален. Онзи ден го пръснах за втори пореден ден и се изринах жестоко. Цяла година не съм имала проблеми от подобен род с парфюма. Нямам алергия към нищо, че да е от храна или нещо такова, не мога да бъда 100% убедена, че и парфюма е виновен (макар че обривът се появи минути след пръскането), но имайте едно наум.

# 662
  • София
  • Мнения: 59
Някой има ли актуален код за намаление или безплатна доставка от enzo.bg?

# 663
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Код на ваучера: MMA-38C4V
Валидност на ваучера: 27.1.2016 г.
Стойност на намалението: 5 %  Peace

# 664
  • Мнения: 2 843
Някой поръчвал ли е от този сайт: http://promoparfumi.com
Дали е надежден?

# 665
  • Севлиево
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен, искам да си поръчам парфюм който да е траен. Чудя се от кой сайт да си поръчам,преди бях поръчвала от венера козметикс guess seductive и не съм доволна.Трайността му е 30 мин на мен. Спрях се на Versache Noir 30 ml от megashop.Вие как мислите дали да поръчвам от там? Hug

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 15 682
   Трайността на ароматите зависи не от дадения сайт, от който са поръчани, а от конкретните специфики на самия парфюм. Peace

# 667
  • Мнения: 202
Дамии, дали да се метна на the Different Company от ENZO Praynig Praynig Praynig
предварително благодаря, защото разликата е съществена от The Circle естествено newsm78
аз отново да си питам newsm78 newsm78 Praynig Praynigче така ми се иска парфюма :sick
инанче междужременно направих поръчка с други неща и съм супер доволна

# 668
  • Мнения: 36 212
още не съм поръчвала или по-скоро не съм получила все още поръчката си, но приятелка поръчва няколко пъти Сюблим Балкис и е доволна - сравнявала е с купен от Кръгчето
кой парфюм искаш?

# 669
  • Мнения: 202
pure Eve ми се ще, но толкова ниската цена ме притеснява сякаш-но пък след като го срявнявате с такъв от The Circle newsm78 newsm78благодаря

# 670
  • Мнения: 36 212
току-що дойде моята Ева, разкошна е  Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 202
току-що дойде моята Ева, разкошна е  Heart Eyes
пробвай и докладвай Joy Joy Joy Joy

# 672
  • Мнения: 36 212
пробвах я, но няма да ходя за паралелен тест - отговаря на това, което помня и нямам причина да мисля, че не е оригинален парфюм  Peace

# 673
  • Мнения: 258
Код на ваучера: MMA-38C4V
Валидност на ваучера: 27.1.2016 г.
Стойност на намалението: 5 %  Peace
Пробвах да въведа, кода, но изписва, че не може да се ползва повече от един път.

# 674
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Взех го от темата за Енцо, съжалявам, че не е хванал Confused наглеждай темата за сайта / в подфорума "На пазар" е/, често се пускат кодове там Peace

Аз получих днес Сюблим Балкис от Енцо - перфектен е Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт