Нашата сватба през 2015 - тема 10

  • 30 343
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 74
Буболеса прекрасни сте Simple Smile
seangelova прекрасно клипче
Честито и на другите момичета за роклите , прекрасни сте Simple Smile

Ние вече сме готовии, днес купихме вратовръзка на мм, че само това му беше останало. Взехме рокля на малката ми племеничка (малката шаферка), племеника и той вече си има костюм ( малкия шафер).
Магнитчетата и те бяха готови и тях си ги взехме и може да се каже, че всичко с покупките вече е свършено. Разпределението на гостите е готово. Остана само последна среща с фотографа и май няма друго. Трябва да прегледам нещата и дано не съм изпуснала нещо  newsm78
Вече няма търпение да дойде Неделя  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 14
Моля ви споделете мнения за  Riu Pravets Hotel?Имаме огромно желание да си направим сватбата точно тук и за това искам да получа малко повече информация newsm78

# 62
  • Мнения: 51
Разгледах албумите, страхотни сте! И с организацията сте напреднали, и нямаше рокля която да не ми хареса! Чак моята започна да ми бледнее  Laughing
При нас свекървата още обяснява, че не участва в "мероприятието" и нямало да идва. Как можело и да не я попитаме дали е свободна на тази дата, че тогава сме решили да си правим сватбата...   ooooh!

# 63
  • Мнения: 18 599
seangelova много готино клипче и сте много сладки  Simple Smile
Танчето, аз пък все си мисля, че време не остана, а то като че напук по-бавно минава  Laughing

# 64
  • Мнения: 1 239
azzezell, то бива, бива! Не Ви е срам да не си питате родата и гостите, кои са им свободните дати Laughing
Аз тази вечер подкарах с ММ у майка ми, да и дам покана и да напомня за 3ти път, че трябва да излезем на семейна среща. Обеща да стане другата седмица. Дано и да мине без сътресения!
Видях новите рокли сред булченските редове. Много са хубави, подчертават фигурите Ви Peace
Бубулеса, прекрасните сте наистина, а роклята ти много ми хареса!
Seangelova, хубаво е клипчето, няма какво да съжаляваш!
Някоя питаше за поканите, аз събрах от различни места каквото ми хареса. Водих си записки, докато четях чужди текстове.

# 65
  • Мнения: 97
Благодаря за новата тема, Алечка   Heart Eyes Hug

Tanchitu честита рокля  Grinning

И аз сигурно ще съм в цикъл. През последните месеци ми закъснява, подранява и накрая май точно тогава трябва да ми дойде. Аз обаче съм твърдо против всякакви лекарства и хапчета и просто ще се моля да закъснее.
За шаферките. Моите ще са 5, защото толкова са и от мъжката страна. Въпреки че те много, много не искат да са шафери. Едната намери едно момиче от което може да ги вземем всички за около 30-40 лв., но са готови рокли. Ако не стане, ги пускам по магазините да търсят, а аз мисля да им покрия половината.

nati_toteva чудесен избор с Вартанян. И аз исках него, но естествено беше зает за нашата дата. Много ме хвана яд, но съдба. Дано другия се справи отлично.

seangelova
клипчето е много хубаво. Гълабчетата в началото са супер сладурски

Буболеса приказни сте. Направо ми се прииска вече да се заженим с моя

azzezell идеално те разбирам за свекървата!

Скрит текст:
Направо не знам момичета какво й стана. От критическата ли е или от нещо друго, направо не знам. Не й харесва мястото, което ние си избрахме и според мен да се покаже, че ще жени сина си в Приморец е цялата патардия. А ние двамата изобщо не си падаме по такива изискани места и искаме сватбата ни да е нестандартна. Плюс това когато ние питахме там беше заето. Общо взето и тази дата беше съобразена с нея и тя пак намери да протестира. Иска тя да взима решенията. Още живее в миналото и разбиранията са и остарели, че трябва за всичко да се питат родителите. Моите казват, каквото и както ние си решим. И така трябва да е! Надявам се нещата да се оправят, че иначе на моя ще му е много кофти, ако тя не дойде на сватбата.

# 66
  • Мнения: 51
Благодаря за новата тема, Алечка   Heart Eyes Hug

Tanchitu честита рокля  Grinning

И аз сигурно ще съм в цикъл. През последните месеци ми закъснява, подранява и накрая май точно тогава трябва да ми дойде. Аз обаче съм твърдо против всякакви лекарства и хапчета и просто ще се моля да закъснее.
За шаферките. Моите ще са 5, защото толкова са и от мъжката страна. Въпреки че те много, много не искат да са шафери. Едната намери едно момиче от което може да ги вземем всички за около 30-40 лв., но са готови рокли. Ако не стане, ги пускам по магазините да търсят, а аз мисля да им покрия половината.

nati_toteva чудесен избор с Вартанян. И аз исках него, но естествено беше зает за нашата дата. Много ме хвана яд, но съдба. Дано другия се справи отлично.

seangelova
клипчето е много хубаво. Гълабчетата в началото са супер сладурски

Буболеса приказни сте. Направо ми се прииска вече да се заженим с моя

azzezell идеално те разбирам за свекървата!

Скрит текст:
Направо не знам момичета какво й стана. От критическата ли е или от нещо друго, направо не знам. Не й харесва мястото, което ние си избрахме и според мен да се покаже, че ще жени сина си в Приморец е цялата патардия. А ние двамата изобщо не си падаме по такива изискани места и искаме сватбата ни да е нестандартна. Плюс това когато ние питахме там беше заето. Общо взето и тази дата беше съобразена с нея и тя пак намери да протестира. Иска тя да взима решенията. Още живее в миналото и разбиранията са и остарели, че трябва за всичко да се питат родителите. Моите казват, каквото и както ние си решим. И така трябва да е! Надявам се нещата да се оправят, че иначе на моя ще му е много кофти, ако тя не дойде на сватбата.



Моят пък не я иска на сватбата, аз обаче увъртам и изчаквам да му поразмине, защото все пак му е майка. Това не ми пречи в момента да не говоря с нея де  Laughing Нито пита нещо за сватбата, нито се интересува... пари не е дала, но не сме й и искали де. Ама поне да седи мирно и кротко и да не се заяжда. Според цялото семейство проблема й е че не е центъра на вниманието, колкото и налудничаво да звучи. За всеки случай отсега си знам, че ще прави сцени и коментари на висок глас по време на цялата сватба, ако изобщо дойде...

# 67
  • Мнения: 171
Аз днес капарирах видеооператора, утре имам среща с една сватбена агенция.
видеооператора е многоготин, той ми е като агент, говорихме за осветление, роклята, шаферките...и за 1 час разговор заключи и каза че съм страшно капризна хахаха ама то това май ми е от зодията- лъв. Но това му харесвало че съм надъхана и знам какво искам и щял да даде най-доброто от себе си

# 68
  • Мнения: 92
Бубулеса Бубълска била си прекрасна булка поздравления   bouquet
Tanchitu роклята е много сладка
seangelova Клипчето е супер .
azzezell  Роклята , която си си избрала е хубава и ти стои добре
При нас свекървата още обяснява, че не участва в "мероприятието" и нямало да идва. Как можело и да не я попитаме дали е свободна на тази дата, че тогава сме решили да си правим сватбата...   ooooh!

Абе какво ги прихваща тези жени  newsm78  Леле вече започвам да оценявам повече моята свекърва . Гласчето не и се чува .
И в този ред на мисли, искам да ви попитам нещо , най-вече омъжените дами .. Момичета как стои въпроса с думичката '' майко или мамо "  Embarassed Питам защото аз май все още не мога да си обърна езика . Embarassed Трудно ми е да нарека свекървата така .. По принцип тя лично ми е казвала , че не държи , но баща ми все ми повтаря , че не съм я уважавала по този начин  Crossing Arms Thinking
Другото което искам да питам - От къде мислите да си взимате торти и горе долу на каква цена ще ви излязат ? Blush

penny2208 В никакъв случай не искам да ти се бъркам , но защо ти е тази сватбена агенция да дадеш  сума ти пари и там  Flutter Но какво ти говоря ти си знаеш .. не , че на мен не ми се е искало някой само някакви варианти да ми казва а аз само да отговарям Да, НЕ, ДА ,НЕ , но все пак мисля , че и без агенция съм си супер  Whistling Crazy

# 69
  • Мнения: 14 413
azzezell, много ми харесва роклята ти, много е подобна на моята  Heart Eyes

Бубс, разкошна си!

Петя, аз казвам на свекърите по име. Със свекърва ми се разбрахме, че няма нужда да и казвам майко. Смятам, че това е въпрос на вътрешно усещане и мисля, че не я уважаваш по-малко, ако и казваш по име. Може да се мамосвате и да не можете да се гледате, това не е критерий.

Момичета, игнорирайте всякакви дразнители. Това е вашия ден. Вие сте семейство и вие вземате решенията. Околните могат да дават само съвети и да се съобразяват с вас. Излишни драми не са ви нужни  Peace

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 151
Аз вече започнах да съжалявам. че оставихме сватбата за догодина..на работа е ужасно напрегнато и започнах да се чудя дали не сбърках с отлагането...

# 71
  • Мнения: 36
Здравейте момичета,
Много благодаря на всички за пожеланията. Два дена преди сватбата защитавах магистърска теза и бях притеснена за нея, а не за сватбата. Деня не мина по план, но мисля, че никой освен нас не разбра.
Сутринта започна спокойно, но прическата ми не стана каквато беше на пробната и не бях доволна и много време ме забави. От там аз закъснях за унас и трябваше кумовете да забавят нещата и са карали младоженеца да прави някакви неща. Борбата унаси беше интересна,защото един от гостите е бил хванал видеото и е пробвал да мине с него.  Grinning
Осъзнах какво става, когато ме изведоха и видях,че всички гости без 5 6 човека са пред вкъщи..не бях очаквала и ми стана много мило.
В манастира не се бяха организирали,въпреки че им бяхме занесли документите много поорано. Церемонията там много ни хареса, попа който ни венча беше много забавен и пускаше шеги. Там ни беше и фото сесията.
През това време за гостите имаше хапки и шампанско в градината на хотелския комплекс. Малко избързахме церемонията за да не ни завали и 2 мин. след като тя свърши заваля. По план трябваше да имаме още една малка фото сесията, но по късно направихме снимки с гостите. Като се промени малко графика в ресторанта не бяха готови,но докато всички ни поздравят бяха успели да сложат всички салати. Един съвет: разпределителното табло е много полезно и много бързо гостите се настаняват.
От декораторката не съм много доволна, защото не всичко е такова каквото го бяхме говорили.
От там нататък всичко беше купон. Получихме много изненади от кумовете, те цяла вечер не спряха да танцуват и да се забавляват. На кратко имахме изненада певец, кумската реч беше забавна, три бутилки,които се отварят по различни поводи, показно как да направя перфектната закуска в леглото на мъжа ми. Отделно имахме игри,ансамбъл с гайда и певица за около 20 30 мин,които облякоха кумовете с народни носии,фойерверки и най- готината водеща-Роси Колева. След 12 имахме поздрав за годеж(едни приятели се сгодиха на басейна),рожденичка с спец. подарък от кума, и непознат гост хахаха,който се оказа гост на хотела,но толкова мн се забавлява и танцува,че нямахме нищо против. Видеото и фотото също бяха невероятни. В 4.30 ние приключихме сватбата,имаше около 15 човека за които сме сигурни,че биха стояли и до 10 ако има къде,но мисля че като времетраене е ок.
Много дълго стана за което се извинявам.
Относно как ще казвам на свекърите,ние се познаваме от 7 години и ще е странно изведнъж да им кажа по различен начин пък и теми казаха,че си имат имена и да не се притеснявам.

# 72
  • Мнения: 383
Буб,страхотни сте!
Seа,на мен клипчето много ми хареса Simple Smile
Честито и на другите момичета за роклите,прекрасни сте!

# 73
  • Мнения: 166
Запис и от мен момичета   Hug

# 74
  • Мнения: 321
SilverTear, честито още веднъж! Звучи страхотно, изкарали сте си незабравим сватбен ден. Браво и на кумавете ви - аз винаги съм вярвала и продължавам да мисля, че те са хората, които трябва да направят една голяма част от празника и да поддържат настроението Simple Smile

azzezell, много нежна рокля. Страхотна е! Макар, че моята идея за рокля е съвсем различна и доста далеч от стандартните принцески и обемни рокли, твоята направо ме грабна  Heart Eyes

Бубулеса, много нежна булка си била. Поздравления!

Абе какво ги прихваща тези жени  newsm78  Леле вече започвам да оценявам повече моята свекърва . Гласчето не и се чува.
И в този ред на мисли, искам да ви попитам нещо , най-вече омъжените дами .. Момичета как стои въпроса с думичката '' майко или мамо "  Embarassed Питам защото аз май все още не мога да си обърна езика . Embarassed Трудно ми е да нарека свекървата така.
Като ви чета и аз си отдъхвам с облекчение. Да не кажа голяма дума, но и моята свекърва за сега не ни е направила никакви проблеми. Даже жената ходи напред-назад, проверява цени за украса, за алкохол на различни места, има разни познати и ни беше събрал оферти за музика, за видео и фото, за DJ ... В крайна сметка ние се спряхме на съвсем друго фото, видео, музика и т.н., но тя не се е обидила или засегнала по никакъв начин (или поне не е показала да е).
Относно обръщението - и аз не мога да си обърна езика да кажа на другиго "мамо" освен на моята си майка. Някак си за мен това не е просто обръщение ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт