приятели с привилегии

  • 24 342
  • 272
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 774
Birdsflu е написала всичко, което исках да кажа Peace. Само от разбирането на отворкото на "friends with benefits" става ясно, че е тъпо парче, което се опитва да яде от на хляба мекото с идеи от мъжко списание, еквивалент на Космо. "Искаш ли да сме приятели с привилегии" е по-незряло от въпроса "искаш ли да сме гаджета". Няма лошо млади хора да са в такива отношения, но да го искат и двамата. И да има уважение все пак, не единият да си търси безплатно чу*ане.

# 46
# 47
  • Мнения: 1 171
Ама ти ги имаш вече тези чувства,как ще се опиташ да не влагаш такива??? Знаеш ли какво стана при мен,когато аз си казах така и не спрях навреме-няколко месеца по-късно не само че имаше чувства ами бяха станали страшно дълбоки и бях затънала вече с двата крака.Но май няма смисъл аз и всички останали тук да ти обясняваме каквото и да било,ти пак ще си направиш това,което си си наумила.Искрено ти пожелавам да не страдаш после като мен!
А това " колкото до болести с него сме се разбрали  по-точно той посика да съм само с него ,както и той да е само с мен )".............ще го оставя без коментар щом толкова сляпо му вярваш,че ще е само с теб!

# 48
  • Мнения: 18
надявам се да е така

# 49
  • Мнения: 30 802
Мда, внимавай с това доверие, че после да не се окаже, че си си загубила и фертилността.

Между другото в Космополитън имаше един много добър съвет- ако ще имаш такива връзки на младостта, да пиеш противозачатъчни. Не само срещу нежелана бременност, а и защото помагат да не пропълзи нещо нагоре и да ти изяде фалопиевите тръби, та после да станеш контингент на клиниките по ин витро. Разбира се, противозачатъчни И презерватив, двойна защита.

Нали ще го тестваш за СПИН? То ще е и тест доколко е сериозен.

# 50
  • Мнения: 1 793
( а колкото до болести с него сме се разбрали  по-точно той посика да съм само с него ,както и той да е само с мен )

ВЪобще не вярвам, че ще е само с теб. Щом сте и от различни градове... Той ще си хойка, ти ще си чакаш. Отработен му е номерът, кой знае колко "приятелки с привилегии" има.

Ползвай презервативи.

# 51
  • Мнения: 834
по-точно той посика да съм само с него ,
Подсигурил се е човекът. Laughing Пък ти си мислиш, че това е знак, че му пука.

Щях да кажа, че на тези години (ако си му наборка) е доста късно за такава глуповата наивност от твоя страна, ама очевидно имало и по-възрастни излъгали се по приказки.  Confused

# 52
  • Мнения: 7 325
Birdsflu е написала всичко, което исках да кажа Peace. Само от разбирането на отворкото на "friends with benefits" става ясно, че е тъпо парче, което се опитва да яде от на хляба мекото с идеи от мъжко списание, еквивалент на Космо. "Искаш ли да сме приятели с привилегии" е по-незряло от въпроса "искаш ли да сме гаджета". Няма лошо млади хора да са в такива отношения, но да го искат и двамата. И да има уважение все пак, не единият да си търси безплатно чу*ане.
Е хубаво ама той си е казал ясно, че не иска връзка различна от сексуална още в самото начало с риск тя да го отреже. Защо да е тъпо парче след като е бил открит. Можеше да я върти и залъгва, а тя да пуска тема след тема защо говори едно пък прави друго. На 23 год. е нормално едно момче да иска секс и свобода и да си търси начини да си го осигури.

# 53
  • Мнения: 18
мислех си го ..

# 54
  • Мнения: X
Защо пусна тема като вече си решила, че ще бъдеш с него?
Той човек май сам докато не се опари не се осъзнава..

# 55
  • Мнения: 2 052
здравейте, от известно време поддържам контакт с един мъж..говорихме си постоянно ...след товасе видяхме ...всичко беше ок бяхме 1 седмица заедно... приkoeto той ми съобщи,че не иска сериозна връзка на този етап...иска първо да ме опознае и да бъдем "приятели с привилегии" ...какво мога да очаквам ...да опитвам ли? мислите ли ,че е възмойно да се  получи нещо...защото аз доста хлътнах... Sad newsm78 Peace

Щом е от друг град и общуването ви е било предимно от разстояние, а при виждане и прекарване време заедно реакцията е отбой, отстрани не изглежда никак оптимистично.

Напълно подкрепям BirdsFlu,  че времето е актив, който хората не оценяват и пилеят безразсъдно. С него пилеят и нерви, търпение, надежди, емоции и сили. А животът не е романтична комедия, че да хрупаш пуканки спокоен, че накрая всичко ще завърши с фанфари.  Peace

# 56
  • Мнения: 373
Отново инфантилност до посиняване.Аз като говоря никой не прихваща.

# 57
  • Мнения: 1 793
Аз като говоря никой не прихваща.

Кой и какво трябва да прихване от приказките ти? Flutter

# 58
  • Мнения: 30 802
Ами май проповедта на Душата беше всеки да хваща отрано някой и с каквото си е избрал, с това да се справя. Тоест девойката да не зарязва, а да дерзае, докато нехранимайкото получи просветление и мутира в Принца на бял кон.

Което става в приказките на Куково лято през високосна година.

# 59
  • Мнения: 5
littlestar123, тъй като минавам в момента през същото нещо, бих те посъветвала да разкриеш чувствата си пред него и ако той отново не пожелае да преминете към по-нормални отношения, да го разкараш. Тази игра не е за всеки. Ще се влюбиш много и ще страдаш много. И аз се надявах, че ще получи просветление и ще види колко подходяща съм за него, но уви. Аз продължавам да си бъда "приятелче" за секс въпреки моите усилия да му докажа, че мога да бъда нещо повече. Ако той те е сложил в тази графа, няма значение какво правиш, той няма да промени отношението си към теб. И аз съм "ревнувана" и проверявана, това не значи, че ще те заобича. Просто иска да си само негова, когато те поиска. Но не означава, че той ще бъде само твой. Моето приятелче си има още няколко "приятелки". Внимавай, защото ще страдаш. Свали картите още сега и ако отново ти каже същото нещо, бягай надалеч.

Общи условия

Активация на акаунт