На пазар във Варна - 39

  • 58 882
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Да разбирам ли, че Марешки вече не са най-евтините аптеки?

ККрес мисля са най-евтини, но разликата с Марешки не е особено голяма. Всичко зависи от сумата.

# 691
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
Да разбирам ли, че Марешки вече не са най-евтините аптеки?

ККрес мисля са най-евтини, но разликата с Марешки не е особено голяма. Всичко зависи от сумата.

отдавна Марешки не са най-евтините аптеки. К-Крес са с една идея по-евтини. Някой беше питал за Самбукус Кидс - сироп - в К-Крес е около 18 лв и стотинки. Хубавото им е, че са заредени сравнително добре и не се налага да се разкарваш за допълнителна доставка на медикамент, но пък се чака доста на опашка ....

# 692
  • Варна
  • Мнения: 10 691
Когато си купувах разтвор за лещи той струваше 23 лв и някави стотинки, закръглено 24лв и в К Крес и в Марешки, като разликата бяха малко стотинки.

В аптека Поли струваше 21лв.

Купувах и други лекарства по-късно, но бяха няколко и не помня така с точност разликите в цените.

Не я рекламирам аптеката, нито имам нещо общо с нея, просто ако ви е удобна, правете справка за цените и там.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 2 310
Агроаптека някъде в Левски, Цветния или близо до тези райони да знаете?

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Агроаптека някъде в Левски, Цветния или близо до тези райони да знаете?
Отстрани  на магазин Вулкан срещу ХЕИ има

Последна редакция: чт, 08 окт 2015, 20:45 от Nell999

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 932
Шалче на Спартак Варна, освен в магазина в центр. подлез да знаете откъде?

# 696
  • Varna
  • Мнения: 264
 Здравейте,знаете ли откъде мога да купя гривни от фондацията на Стилян Петров?Разбрах,че в книжарници Сиела също продават,но май и там няма. bouquet

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 310
Агроаптека някъде в Левски, Цветния или близо до тези райони да знаете?
Отстрани  на магазин Вулкан срещу ХЕИ има
Благодаря  Peace

# 698
  • Мнения: 502
Къде мога да намеря чадър с подобна форма - максимално извит надолу, а не разперен настрани?

# 699
  • Вестерос
  • Мнения: 38 416
Имам същия бял купен около 2001 година, не е мръднал, много съм доволна от него, някъде от центъра го бях купила , май около пазара беше.

# 700
  • Мнения: 18 061
http://www.contrast.bg/catalog/34

Издирвам черната пола от тази колекция /не мога да постна само нея/.

Виждали ли сте я някъде....

# 701
  • Варна
  • Мнения: 10 691
Къде мога да намеря чадър с подобна форма - максимално извит надолу, а не разперен настрани?
Скрит текст:

Преди месец в Reserved бях видяла, но не съм сигурна дали бяха чак толкова извити, но и не бяха със стандартната форма.

# 702
  • Мнения: 600
Момичета,моля ви за помощ къде има рентген който да работи в събота и ако може да работи с здравната каса.

# 703
  • Мнения: 502
Преди месец в Reserved бях видяла, но не съм сигурна дали бяха чак толкова извити, но и не бяха със стандартната форма.
Peaceще проверя още утре Peace Че като духне силния вятър  ooooh! ни чадър остава, ни спици

# 704
  • Мнения: 11 515
Някой скоро да си е слагал щори от плат или по точно римски щори?
Предложете ми магазин с голямо разнообразие от материи и десени. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт