Август вече наближава - скоро бебо ще се гушка в мама (11)

  • 34 729
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Хоп в новата бебешка тема Simple Smile

Усещам, че тук ще завалят бебешоци и хубави новини в най-скоро време  baby_neutral

Куинче, радвам се, че малката расте и хубавее, хайде вече по-скоро вкъщи Simple Smile

AugustMama, браво на вас, послушен ти е младежът, как се е наместил хубаво. Сега вече да не се върти много много Simple Smile Аз го правих това упражнение, но от 2 дена имамч увството, че вече не е седалищно. Проблемът е, че не мога да я усетя как точно се е настанила. Надявам се да е в изходна позиция Simple Smile Коремчето обаче все още ми е висоооко горе, та не тая надежди за скорошно раждане. Гледам да не се настройвам така, че после очакването ще е още по-изнервящо.

Нещо не ми се спи, май няма смисъл да се пробвам да лягам и само да се въртя. Май ще си изкарам няколко часа тук да не безспокоя ММ.

# 16
  • Мнения: 415
Дианка,много е зле  този магазин,аз пазарувам от Чиполино на Голямоконарско шосе,иначе аз ще си ползвам от малката нещата с изключение на шезлонга,който ще продам защото е наситено розово,и ще купя друг,другите неща като колички и столчета са в неутрални цветове  Simple Smile

Ами аз много неща купих от там и от къде да знам,  че такъв номер ще ми спретнат,  ама не вярвам,  ако кажа, че я искам веднага,  да се направят на луди…

Sunshine, тъкмо станах и дойдох в хола да гледам ТВ…  Ама грам не ми се спи!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Няма какво да се правят на луди!С пълно право си.Направо си я вземай да си гледат работата. Grinning

# 18
  • Мнения: 112
Аз пък реших, че ще правя нещо сантиментално тази вечер, рачешка му работа. Реших, че ще пиша писмо на моята мъничка  Heart Eyes Та се разрових да  търся лист и химикал, но явно съм била доста шумна, та ММ, какъвто е изтръпнал вече, скочи от леглото да ме пита какво става  Crazy  Постоянно е на тръни, милият, нищо, че все още няма никакви изгледи да наближата Момемтът  Laughing

# 19
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Хайде и аз в новата тема. Благодарности за темата   bouquet
Ама куини снимка ли е била пуснала,че аз нещо съм изтървала  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 20
Kioku, и на мен ми е близо МД, което е едната причина да искам там.  Blush

Gazella53, за съжаление не знам за екип за МД, знам само за секцио кого да препоръчам... Но ми казаха, че
1. Когато избраният ти екип не е при теб, всички други тотално те отсвирват и не ти обръщат никакво внимание с оправданието, че ти си на еди-кого си и едва ли не, не е тяхна работа да се занимават с теб. Което не звучи много приятно. И
2. Една приятелка роди миналото лято около 3 седмици преди термин, се оказа, че лекарката която си е избрала и е платила за нея, била още на море и й предложили да си избере друг екип... еми мерси много да ми предложат такова нещо, при положение, че не ги познавам другите. Та поради тези причини си мисля просто като ми дойде момента да притичам нататък и да вярвам, че който е на смяна ще си знае работата  Praynig  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 26
  bouquet Благодаря за темата Simple Smile Толкова бързо минава времето все едно вчера разбрах хубавата новина а сега чакам всеки момент да се появи бебчето  Heart Eyes : )

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Момичета знаете ли как стои въпроса с бащинската отпуска?
Таткото излиза в отпуска в деня на раждането или в деня на изписването?

# 23
  • Мнения: 112
Янче, доколкото знам е от деня на изписването.

# 24
  • Мнения: 415
И аз знам за деня на изписването.

# 25
  • Мнения: 185
Бързам да се запиша докато не са започнали да валят бебета Simple Smile
За таткото - по закон е от деня на изписването бащинството Simple Smile
Газелка,  попаднала си при отврятителен лекар! Нямам думи!  Sad
Куини,  прекрасни новини. Не успях да видя снимката, но съм сигурна, че малката е ангелче Simple Smile
Диана, да ги наредиш хубаво тези от магазина... що за безобразие?!
Мечтичка, много интересен сън, наистина! А за спокойствие - най -доброто, както е казала и Жанинчето, е да имаш доверен лекар до себе си...
На обърналите се бебчета - браво! На другите - кураж! Да се обръщат час по -скоро!   bouquet
Лека нощ ви желая!!!   bouquet

# 26
  • Мнения: 42
Момичета, привет   bouquet

Провлачвам крак в новата тема - вече съм горда мама на бебче Борис  Heart Eyes Моите болки в кръста се оказаха чисти контракции  Crazy Когато отидох при док, бях вече със 7 см. разкритие  #Crazy Родих със секцио, че малкият беше седалищно и с увита връв. И двамата сме добре, но той е към 2400-500 гр.  Embarassed не мога да си спомня колко точно ми казаха  Embarassed Тия дни ще се включа с подробности  Hug

# 27
  • Мнения: 112
jonitu Честит ти малък мъж, при това с такова царствено име Simple Smile   bouquet Да е много здравичък, да има безгрижно и щастливо детство!  На теб бързо възстановяване  Hug
Чакаме новини, да наддава бързо бебчо и да ви изписват Simple Smile

Хайде, коя ли ще е следващата мама Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 02:08 от sunshine12

# 28
  • Мнения: 415
jonitu, честито бебе! Живи и здрави да сте и двамата!!! moresmile  ylinfant

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Благодаря ви за отговорите момичета!  bouquet

Хайде честито на мама Jonitu   bouquet  bouquet  bouquet  да ви е жив и здрав юнака!

Общи условия

Активация на акаунт