Звездни компромати - 256 част

  • 82 367
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Мислех, че Ева Карнейро също е гей, а тя се търкаляла с футболистите, палавницата  Sunglasses

Биг Брадър е мръсна помия  Stop

# 661
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Сериозно, има ли нормален човек, който да гледа простотии като биг брадър???  Shocked


Смятам си се за напълно нормален човек, но гледах биг брадър, но впечатленията си ги изказах в съответната тема..
А относно, защо Божинов съди телевизията, а не онзи дето го е казал, в крайна сметка телевизията го е излъчила, той/тя/то може да си говори така постояно, но не е излъчено в национален ефир  Peace

# 662
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Под " гледа" има предвид да следи всяка секунда от предаването. Следващите няколко месеца да живее единствено и само заради живота на някакви мизерни герои. На мен ми се струва загуба на ценно време, в което човек може да научи нещо ново и интересно например.


# 663
  • Мнения: 1 196
BadGalRiri е изрисувала още една част от тялото си Laughing Харесвам я, харесвам и някои от татусите й, но все пак да вземе да се спре по някое време Mr. Green

# 664
  • Варна
  • Мнения: 10 692
Гледам турския филм по БТВ, а след него гледах и Биг Брадър.
Каква съм еснафка  Mr. Green
Интересно ми е първото предаване, когато представят участниците.
После , ако скучая гледам от тук от там.
Ужасно грозни жени вкараха и не мога да повярвам как ги изкарват нереални красавици.
Аз нещо съм сбъркана...
Не можах да повярвам, че излъчиха онова изказване за Валери Божинов.
Леле, какви ги натвори за Божинов онзи "ангелски" глас  Shocked

# 665
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
BadGalRiri е изрисувала още една част от тялото си Laughing Харесвам я, харесвам и някои от татусите й, но все пак да вземе да се спре по някое време Mr. Green


Не се отваря линкът...
1988 ли пише?

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Нормално Божинов да съди Нова телевизия, защото те са разпространили евентуалната клевета, а и от тях може да изкрънка няколко хилядарки за разлика от онзи изпърдян гей

# 667
  • Мнения: 1 196
BadGalRiri е изрисувала още една част от тялото си Laughing Харесвам я, харесвам и някои от татусите й, но все пак да вземе да се спре по някое време Mr. Green


Не се отваря линкът...
1988 ли пише?

Оправих го Peace Да, "1988" е.

# 668
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583

Прилича ми на футболно-хулиганските. Дето си татуират годината на основаване на отбора. Дори шрифтът е същият. Калпазанка   Mr. Green

# 669
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

Прилича ми на футболно-хулиганските. Дето си татуират годината на основаване на отбора. Дори шрифтът е същият. Калпазанка   Mr. Green

И аз същото си помислих и се сетих колко 1912 татуси съм видяла  hahaha

# 670
  • Мнения: 1 196

Прилича ми на футболно-хулиганските. Дето си татуират годината на основаване на отбора. Дори шрифтът е същият. Калпазанка   Mr. Green

Толкова се чудих на какво ми напомня Joy Не се спря. Цялата ще се надраска Laughing Извратеното е, че голяма част от творенията по тялото й, на мен ми харесва как й стоят Mr. Green

# 671
  • Мнения: 3 181
Започнал нов брадър?

# 672
# 673
  • Мнения: 1 365
Търкаля се newsm78 и той като колегата си / онзи от Американски снайпер , все му забравям името/ , си пада по собственият си пол. Ясно си личи, как само позира за снимки.  Вижте колко изкуствено му е сложена ръката на нейният задник, извинете, но ако една жена е секси и привлекателна за мъжа, няма да му стои ръката, като върху  стена. Никакви емоции и чувства.
Харесвах го, преди да разбера, че е гей.


Както казва кнедличката има такова нещо като бисексуалност, Джери си е казал отпреди години че е би-,
но дори да е гей това наистина ли е сериозно основание да не го харесваш?!  newsm78 Дали сексуалността му се отразява на актьорските умения? Чудя се преди ти да разбереш дали той си е слагал ръката по-автентично?  Rolling Eyes

Или сигурно, защото това че си пада и по мъже го прави по-малко достъпен за теб, нали тия дни непрекъснато се засичате по партита в Холивуд и не те заглежда, вероятно  Joy


Миро с колкото и жени да се покаже, това няма да го направи по-малко гей  Twisted Evil
Мислех, че може човек да изразява мнение без да отнася подмятания newsm78

# 674

Общи условия

Активация на акаунт