АВГУСТинче в корема се натиска, да излиза хич не му се иска! (13)

  • 25 955
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 415
Йоанче, честита бебка! Да ви е жива и здрава! Тази арника и за нпрмално и за секцио ли става? И как се употребява, че като чета, явно всички си я ползват   newsm78

# 16
  • Мнения: 98
Честита Мирослава! Да е жива и здрава и много радост да носи на мама и тате!
Честито и на всички други обебили се мами!
Знам, че звучи банално, но всички чакащи мами наслаждавайте се на тези последни моменти. Ще има случаи , в които ще искате много да се върнат!  Hug Simple Smile Казвам го малко под афект след поредната безсънна нощ!  Grinning

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Йоанка,честита принцеса!

# 18
  • Мнения: 54
Добро утро на всички мамчета-родили и още чакащи като мен.Всички теми досега са супер .Честито на всички ново обебили се мами,надявам се и аз утре да съм една от вас.За днес съм решила да изчистя цялата къща и утре да вляза спокойна в болницата.Днес в Б ургас е хладничко и предполага за раздвижване с парцала Simple Smile

# 19
  • Мнения: 284
Добро утро и от мен! Анабела,благодаря за новата тема,прекрасна е   bouquet
Йоанка,честита ти принцеска,да ви е жива и здрава и много да ви радва  Hug
Надявам се да родя в тази тема  Crazy Че на моята бебка май не й се излиза,а си расте скорострелно,та има срок от доки до неделя да е тръгнала сама,ако ли не-и мен ме прибират в болницата.
Лек ден на всички Simple Smile

# 20
  • Мнения: 193
Добро утро,
Да се запиша и аз в темата.
Честито на новите мамчета и тук, да са живи и здрави бебенцата и много радости да ви носят! Simple Smile
Абре мами, що не каза някоя, обитавала Шейново наскоро, че прегледите за "родоназначение", сиреч за насрочване на секцио са само между 12:00 и 13:00 h., бре?
За поредна сутрин ходенето ми до там приключва с фалстарт. Започвам да си мисля, че не трябва да раждам секцио, след толкова връщания и неуспехи да насрочим дата...

# 21
  • Мнения: 112
Запис и от мен в темичката, в която трябва  да се появят и изтърсачетата на групата Simple Smile
Благодарности, Анабела, за труда по новата тема, страхотна е   newsm51

Йоанче, да ти е жива и здрава госпожицата, да расте весело и усмихнато дете!   bouquet

Жанинче и Иванка, хайде чакаме хубави новини от вас днес Simple Smile

За арниката, много полезна била при предстоящо секцио, но освен това и при нормално раждане, за по-леко раждане. Ускорява възстановяването след операцията, това е което знам за нея. И аз я приемам вече от 2 седмици. Дано наистина да има ефект.

При мен забелязвам, че контракциите зачестяват, когато се движа повече, разчистя се или правя упражнения. Имам дори и лека болка. Но когато съм легнала или седнала всичко е спокойно. Май не са призннак за наближаващо раждане, а?  Sad Толкова искам вече всичко да  започва и да минава...

# 22
  • Мнения: 2 054
Здравейте момичета,
Честито на всички новообебели се мами -здрави и спокойни бебоци ви желая.
Аз изкарах доста тежка нощ- до 5 сутринта не мигнах с неболезнени контракции на 8 мин , и накрая пак всичко спря  ooooh!.Спала съм три часа, а нервите са ми опънати до крайност Tired. От както съм се събудила сутринта ми се гади адски, дано това да е симптом за раждане, а не за разболяване.

# 23
  • Дупница
  • Мнения: 76
Честита ни нова тема,Anabella благодаря за старанието   bouquet Да ни е на късмет и да дойде и нашия ред  baby_neutral
Йоанка честита ти принцеска,да ти е жива и здрава!За арниката:не съм използвала до сега,но питай в аптеките за СН15(дано не те подвеждам,но такъв спомен имам,че се взима за възстановяване след секцио).

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
От мен може и да няма новини скоро..Нямам контракции, разкритието си е 5 см. Др Жекова не иска да ми слага окситоцин, а всичко да си е естествено..така че ще се разхождам и ще чакам. Crazy Кофти ми е, че няма как да съм вкъщи при децата, иначе проблем с чакането нямам:)

# 25
  • Мнения: 54
Anabella честита нова тема  Simple Smile
besnata ioana честита принцеса  много радост да ви  носи  bouquet

red_violet и аз бях така онази вечер през 6 7 мин..после спря всичко все едно нищо не е било снощи спах като пън  Embarassed иначе през деня имам някакви мижави контракции но не през определен интервал..надявам се днес или утре да излиза момъка че после ме чака системка дано си тръгне сам Praynig Dessyy9009 и аз като теб   Crazy

# 26
  • Дупница
  • Мнения: 76
Моя 45-ет дневен е от 06.07.аз имам ПИК и си проверявам online.В НОИ ми е подаден от счетоводителките на 15.07.и имам превод за 20дни още на 29.07.Останалите би трябвало тази седмица да ги преведат  Praynig

# 27
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Анабела благодаря за страхотната темичка.   bouquet Записвам се и аз.  Sunglasses
Йонка честита принцеса.
shhht.secret много е сладка
Аз вчера минах прегледа,бебо е 3,600. Имам 2 см ,почти 3 разкритие. През нощта имах и леки болезнени контракции,но нищо сериозно.

# 28
  • Мнения: 2 054
Момичета току що повърнах (извинявам се за натурализма) , това не ми се е случвало и първия триместър . Дали да звъня на доктора или се счита за нормално ,това раждане доста различно се развива спрямо предното където нямах гръмната контракция преди да ми изтекат водите  newsm78

# 29
  • Мнения: 415
Puhkavelka, в друг форум мамите ми разясниха, че като родя, от датата на термина, до раждането, болницата ми дава 45 дневен болничен. Аз смятам пак да попитам тук, но такава била процедурата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт