Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл

  • 142 294
  • 717
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 028
Да,ясно е,че Кемал не знае за договорката да не спят заедно Нихан/Емир,но просто се чудех дали в къщата се преструват,че имат обща спалня-майка й нали я подкача дали не е бременна,другите уж хич не забелязват нещо да не е наред и баща й дори си мисли,че бракът им върви...

А за къщата им си мисля,че сигурно е досадно да е толкова голяма-с тези дълги коридори и стълбища,ами аз ако си забравя нещо само ще се налага да тичам нагоре надолу и да навъртам километраж,хихихи...То ясно,че те завалийките си нямат работа де,и могат да си обикалят из къщи... Joy

# 451
  • Мнения: 5 138
Имат прислуга изобщо не се пънат да си търсят забравеното

# 452
  • София
  • Мнения: 9 365
Не обикалят те, обикаля Ефсане домашната им помощница  hahaha hahaha hahaha

Още една подсказка:
Чрез думи на друг герой, ще ни бъде описана любовта на Нихан и Кема, но кой  е този друг?

# 453
  • София
  • Мнения: 6 287
Дали не е Лейля? За друг герой/героиня не се сещам, освен за нея.

Нихан и Кемал явно ще ги гледаме щастливи и влюбени само в ретроспекциите. Засега  Wink Или... не се знае докога  Mr. Green






Харесва ми къщурката, в която живее Лейля

# 454
  • Мнения: 22 261
Според мен ще е малкото момиченце  Peace
домът на лейля наистина е прекрасен  Heart Eyes

# 455
  • София
  • Мнения: 9 365
Цъ няма да е Лейля, отдолу питаха Лейля ли е, отговора беше НЕ.

# 456
  • AMS
  • Мнения: 6 463
Три нови снимки >>>







И хаштага >>>

# 457
  • Мнения: 14
Сериала започна доста обещаващо, но нещо последния епизод .....
Освен това не ви ли се струва, че снимането е малко като на индийските сериали? Лично мен този ефект слоу моушън малко ме дразни...

# 458
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Сериала започна доста обещаващо, но нещо последния епизод .....
Освен това не ви ли се струва, че снимането е малко като на индийските сериали? Лично мен този ефект слоу моушън малко ме дразни...

Ами ние горе-долу сме го обсъдили този въпрос за последната серия Peace Можеш да прочетеш последните страници, ако не си ни чела до сега.
По принцип няма нищо кой знае колко необичайно за турски сериал. Всичко е канализирано и повтаряемо Tired Изненади аз за сега не очаквам, но наистина биха могли да вдигнат динамиката Peace

# 459
  • Мнения: 13 303
Изненади аз за сега не очаквам, но наистина биха могли да вдигнат динамиката Peace

+ 1  Peace И аз така! Ха дано, ама надали!  Praynig Това за динамиката. Кемо ще реве, ще драска дувари, ще мръщи вежди и докато туй онуй болюма взел, че свършил.  ooooh! Wink Grinning
Хади, приятно гледане!  Popcorn

# 460
  • София
  • Мнения: 9 365
В ТТ казват, че думите които ще опишат любовта на Кемал и Нихан ще ги изрече Емир. Едва ли ще говори конкретно за тях, ама ддз. Това ме плаши честно казано, да видим...

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 19:28 от Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus)

# 461
  • Мнения: 13 303
В ТТ казват, че думите които ще опишат любовта на Кемал и Нихан ще ги изрече Емир. Едва ли ще говори конкретно за тях, ама ддз. Това ме плаши честно казано, да видим...

И Емир ако ревне това вече не мога го издържа!  smile3511

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 19:35 от selfie

# 462
  • София
  • Мнения: 9 365
Селфиии редактирай името в цитата ми, че нещо пак са ми говорили боговете в главата  hahaha hahaha hahaha

# 463
  • Мнения: 13 303
ГБУ, вълнуваш ли се, джанъм?  Wink Hug Оправих го!  Peace



Чооооок гюзел бе!  Heart Eyes

# 464
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
И къде да гледаме Rolling Eyes по точно Laughing шегувам се, разбира се Peace
Някой да ни даде линкове за гледане, моля Praynig

Тъкмо хапнах и пийнах и реших да погледам началото поне, че за после не се знае...

Отивам да обикалям в темите, нали има доста, да търся Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 20:27 от Hushpuppy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт