KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 67

  • 39 429
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 23 424


По-голяма снимка. Лошо време случиха за премиерата на филма.




https://gecce.com/magazin/foto-galeri/sinem-kobal-yaktin-beni-fi … elinlik-giydi?p=1

# 691
  • Мнения: 12 152

В "Езел" е с повече килограми. Сега лицето му е издължено от отслабването, а там е било по-закръглено.

В последните интервюта, нали Кенан сподели, че чак сега е започнал да огладнява заедно с другите от екипа...представям си по време на Езел какво чудо е било!  ooooh! Дали Джансу Дере е викала като Берг " спрете снимките и пригответе на Кенан нещо за ядене"  hahaha Joy Joy Joy





Сега сериозно исках да кажа, че Кенан много внимава екранните му образи да се различават - прическата, мустака - винаги са характерно оформени  Wink Laughing
Дори късата подстрижка на Карадайъ беше по-различна от тази на героя му в "Драконов капан"



А по вида на мустаците на Махир Кара може да се определи от кой сезон на КД е снимката  Joy

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 11:32 от косе-босе

# 692
  • Мнения: 23 424

В "Езел" е с повече килограми. Сега лицето му е издължено от отслабването, а там е било по-закръглено.

Изсушен от любов! А и това младо гадже....само с бонбони и маргаритки работата няма да стане Joy Joy Joy Joy Joy

Хич не ми изглежда на някоя секс стръвница.  Joy

По-скоро го скъсва от игри на гоненица, криеница и дий конче.  Joy

Прилича ми на момиченце, което още си държи куклите в стаята и спи с плюшено мече.  

# 693
  • Мнения: 12 152

В "Езел" е с повече килограми. Сега лицето му е издължено от отслабването, а там е било по-закръглено.

Изсушен от любов! А и това младо гадже....само с бонбони и маргаритки работата няма да стане Joy Joy Joy Joy Joy

Хич не ми изглежда на някоя секс стръвница.  Joy

По-скоро го скъсва от игри на гоненица, криеница и дий конче.  Joy

Прилича ми на момиченце, което още си държи куклите в стаята и спи с плюшено мече.  

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 694
  • Мнения: 11 116
Нямам предвид, че Синем е секс стръвница, в никакъв случай, но все пак на 20 и.....хората имат различни усещания. Каквито и да са останалите и потребности, тя е една много, много млада жена.
Ама чак с плюшено мече  Joy Joy Joy Joy Joy
По-скоро предпочита да гушка плюша на батю Joy Joy Joy Joy JoyДори и при най-мекичкото мече на света! Joy Joy

# 695
  • Мнения: 12 152

По-скоро предпочита да гушка плюша на батю Joy Joy Joy Joy JoyДори и при най-мекичкото мече на света! Joy Joy

 Joy
Лятоска плюша почти беше изчезнал  Wink но сега гледам, че пак е избуял , ще има за гушкане  hahaha Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 16:54 от косе-босе

# 696
  • Мнения: 5 733

По-скоро предпочита да гушка плюша на батю Joy Joy Joy Joy JoyДори и при най-мекичкото мече на света! Joy Joy

 Joy
Лятоска плюша почти беше изчезнал  Wink но сега гледам, че пак е избуял , ще има за гушкане  hahaha Joy Joy Joy Joy



Косе,  Hug много обичам твоите  нагледни обяснения! bouquet bouquet bouquet

# 697
  • Мнения: 11 116

По-скоро предпочита да гушка плюша на батю Joy Joy Joy Joy JoyДори и при най-мекичкото мече на света! Joy Joy

 Joy
Лятоска плюша почти беше изчезнал  Wink но сега гледам, че пак е избуял , ще има за гушкане  hahaha Joy Joy Joy Joy






Даааааааа, премръзнала от сета - бум в плюша на Кен! Joy Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 23 424

Големият мечок едно на ръка. И него си го гушка.  Grinning

Но съм сигурна, че има я някоя кукла, я някоя друга играчка за украса в къщата.  А пък животинка сто на сто. Тя си е дечко. Но това си има своя чар.

Като знам Берг колко слаба и крехка е на живо, представям си каква е Синем. Сигурно прозрачна.  Grinning Grinning Grinning

# 699
  • Мнения: 2 399
Мераба,гюзелимкиииии! Hug Hug Hug
Ида от комшийско,ама КенчУ не го мернах...Ожени ли се вече или още ергенува????
После ще ви чета,че сега нЕма време! hahaha

# 700
  • Мнения: 23 424

Ида от комшийско,ама КенчУ не го мернах...Ожени ли се вече или още ергенува????


Още се дърпа и прави на разсеян.  Joy


============


Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 16:30 от varna_2

# 701
  • Мнения: 12 152
Мераба,гюзелимкиииии! Hug Hug Hug
Ида от комшийско,ама КенчУ не го мернах...Ожени ли се вече или още ергенува????
После ще ви чета,че сега нЕма време! hahaha

Вичомче  Hug пиши и ти - не вар, не йок при комшиите?! Като чета новините и коментарите положението там е чок кютю  Sad






Този пожарникар е голям образ  Laughing Laughing Laughing

# 702
  • Мнения: 23 424
Бергюлинда  Joy

Така са я кръстили латиносите. Линда означава "сладка, хубава" на испански.




# 703
  • Мнения: 23 424

Този пожарникар е голям образ  Laughing Laughing Laughing

И той все във веселяшки филми играе. На Синем също й отиват романтични комедии.

В тази драма, дето се е набутала сега, хич не я виждам.  Thinking

Да видим дали ще хванат вниманието на зрителите.

На снимачната площадка. Полицейските коли да са ви познати?  Grinning Grinning

# 704
  • Мнения: 11 116
Най-новите снимки с Берг, включително и тази с Бергюлинда, от едно и също събитие ли са и какво е то?
Мисля, че чета прилежно всичко  Grinning, но е възможно да съм пропуснала обяснението.
Ако Берг изчезне от екрана за една година, съвсем ще ми залипсва.
Много е важно да има снимки от реала, ако си имаш любимец, но тръпката да го виждаш редовно на екран е несравнима.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт