БЯЛ СПИСЪК: Адвокати и Нотариуси за недвижими имоти

  • 4 587
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 846
Здравейте мили дами,

оглеждам се за апартамент от известно време и много бих искала да намеря адвокат и нотариус, които да са препоръчани, за да може когато момента настъпи да мога да действам и да съм спокойна. Страшно много разговори има за имоти, но никъде не се споменават адвокати. Надявам се темичката да стане полезна за всички защото съм дигнала ръце от брокери и да не кажа съм направо отчаяна.

Моля всеки, който е ползвал такива услуги и е останал доволен да остави контакти, за да можем да отсеем свестните и съвестни професионалисти от измамниците.

  bouquet  bouquet  bouquet
Сърдечни благодарности на всеки, който се включи.

# 1
  • Тук... някъде
  • Мнения: 932
Здравей,
Аз ползвах услугите на този нотариус

http://econ.bg/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80- … l.c_i.309534.html

и съм доволна.

# 2
  • Мнения: 846
Мерси Кокондрела, дано и други се включат  Peace

# 3
  • бургас
  • Мнения: 75
Бургас-нотариус Надежда Маркова

# 4
  • Мнения: 2 475
jalana, нужен ти е нотариус по район на жилището, което ще купуваш. Горещо мога да препоръчам за София нотариус Веселина Връблянска на ул. "Неофит Рилски" 1. От личен опит, вкл. и за покупка на жилище. Успех!

П.П. При покупка на имот съвсем достатъчен е нотариус. Не е необходимо да имаш адвокат.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 926
А за Варна? Добър адвокат, от ваш опит? Не само защото е познат! Ще съм благодарна на съвет.

# 6
  • Мнения: 26
Здравейте Simple Smile относно покупка и продажба на жилище в София досега два пъти ми се е налагало да ползвам услугите на нотариус - нотариус Валентина Благоева и нотариус Тютюнджиев. И двамата са коректни и с високо реноме, така че считам, че не биха подвели никого. В момента не мога да дам точен адрес, но и двамата са в центъра и работят на нормални цени. Ако потърсите в интернет предполагам ще излязат. Успех Simple Smile

# 7
  • Мнения: 86
Здравейте,темата е доста стара,но за жалост не откривам друга подобна.Интересувам се от добър нотариус в София,който да се занимава със сделки свързани с наследство като: делба на имоти,прехвърляне и т.н. Под добър нотариус имам предвид такъв,който внимателно ще те изслуша и подробно ще ти обясни всичко,което те интересува. Е,ако може и да работи на нормални цени Wink Благодаря предварително.

# 8
  • Мнения: 14 792
Това не е ли работа на адвокатите?Нотариуса изповядва сделката,или?Какво друго може да свърши покрай делбата примерно?Би ми било интересно да науча.Сделки не сме имали от мнооого отдавна и всичко свърши адвокат.

# 9
  • Мнения: 86
Някой има ли мнение за нотариус Мария Маринова Михова-Рашкова (№405) на Попа и Васил Левски-зад сградата на Юниордент?

# 10
  • София
  • Мнения: 8 603
Здравейте,темата е доста стара,но за жалост не откривам друга подобна.Интересувам се от добър нотариус в София,който да се занимава със сделки свързани с наследство като: делба на имоти,прехвърляне и т.н. Под добър нотариус имам предвид такъв,който внимателно ще те изслуша и подробно ще ти обясни всичко,което те интересува. Е,ако може и да работи на нормални цени Wink Благодаря предварително.
Правили сме имотни сделки и при други двама, но искрено Ви препоръчвам, ако искате качествена работа да се обърнете към нотариус Белазелкова. И майка, и дъщеря практикуват професия по призвание, кантората не е  просто бизнес начинание; изградили са име в юридическите среди, може да проверите, ако имате познати.

Общи условия

Активация на акаунт