Отговори
# 15
  • Мнения: 47
Да се запиша в темата, днес видях мойте две чертички след година и половина опити 😍😍😍 Напесвих си тест 3 дена преди да ми дойде, имах признаци и се оказах права този път Wink
Термина ми е 02.07 😍
Имаме момиченце на 20 месеца, от Варна съм но не живеем в Бг. Друго май не се свщам за сега. Поздрави и много позитивни тестове 😘

# 16
  • Мнения: 292
 bouquet bouquet Ето талисманчето се появи  Hug

Поздравления за двете чертички! Пожелавам лека бременност, щастливи 9 месеца и прекрасен подарък на финала  Hug

Сега ще те добавя на първа страничка  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 114
Ето я първата мама беее  Hug
Честито, желая ти безпроблемни 9 месеца, ох направо настръхнах Simple Smile
Хайде чакаме още, още  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 47
Благодаря ви мами, чак сега видях че съм се записала първа Simple Smile Извинявам се за правописните грешки, голямо вълнение ме е обзело Blush

# 19
  • Мнения: 33
Добре дошла, Sirunik_Jan! пожелавам само положителни емоции и щастливи мигове през цялата бременност!  bouquet

Ако прецениш можеш да кажеш и на колко години си да го допълним към инфото на първа страничка.

# 20
  • Мнения: 47
Не се сетих за години и представяне. Александра, 29 години, живеем в Испания, мъжа ми е англичанин... Друго май не се сещам 😃

# 21
  • Мнения: 1 602
Sirunik добре дошла и лека бременност  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 664
Sirunik_Jan добре дошла и лек финал през юли 2016! Много положителни и хубави емоции да имаш! Hug

# 23
  • Мнения: 37
Здравейте,
Аз съм Ани на 27 от Пловдив . Имам момченце на 8 години и една малка принцеса на 2 и половина години. Надявам се , че отново съм бременна . За сега съм отложила теста,но си имам доста симптоми,но последните три-четири дни имам малко кървене. Бях на доктор,който ми каза да чакам.  Shocked Стискайте палци скоро пак да се разпиша с хубавата новина , че ще ставам за трети път мама Simple Smile Успех и леко бременеене на всички Simple Smile

# 24
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 411
Добре дошли на новите мами!
Пожелавам ви безпроблемна бременност,,много усмивки и пухкави бебенца на финала!!!
Ще преминете през всички трепети ,очаквания и разочарования,но ви пожелавам да се наслаждавате на най-хубавите 9 месеца които ви предстоят!!! Heart Eyes


# 25
  • Мнения: 145
Здравейте, аз също искам да се включа при вас. Имам две деца, а преди два дни разбрах, че чакам трето. Още не са ми определили термин, но имам два положителни теста. По мои изчисления, ще раждам през юли. Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 13:53 от Сянка

# 26
  • Мнения: 1 602
Иха темичката почва да се пълни с юлски мами  Party
Лека бременност момичета  Hug

# 27
  • Мнения: 208
Ехеее, колко многодетни майчета (като мен) се очертават  Heart Eyes
Леко бременеене, момичета  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 664
Ех, какви хубави новини! Лека бременност на всички юлки 2016! Колко хубаво ми стана! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 292
sweetdreams2012 и Сянка сискаме ралци и чакаме термини за първа страничка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт