AVON - Тема за представители - Кампании 15,16,17 .....- Тема 135

  • 40 253
  • 547
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 037
Ако е по-нисък ценови клас-да,така са.Кажете какъв е парфюма

# 511
  • Мнения: 72
Treselle / много го харесвам/ - поръчвам го за 3-ти път, никога не е бил отворен и видимо пробван.  

# 512
  • Мнения: 5 037
По принцип парфюмите,които са под 30лв за 50 мл,са без целофан.И мъжките са така.На мен ми отне доста време да обясня това на клиентите(нови).
Проблема не е във вашия представител,а явно в Ейвън.Не смятат за нужно да опаковат тези продукти.

# 513
  • Мнения: 72
Благодаря за отговора, scherifka!  bouquet

# 514
  • Мнения: 14 049
Получавала съм тризъл и със и без опаковка. Когато цената му е била по ниска без, когато по висока със. Явно зависи. А как разбрахте че е бил пробван?

# 515
  • София
  • Мнения: 4 179
_re_ge, ти не спиш ли, бе душко?  Grinning

Да знаете, поръчката онлайн се пази 12ч. Получих съобщение, че ако не се приеме в този диапазон от време се прехвърля на друг представител.

# 516
  • Мнения: 612
Treselle / много го харесвам/ - поръчвам го за 3-ти път, никога не е бил отворен и видимо пробван.  
Аз имах два такива парфюма сега поръчани, единият за мен , другият за клиентка - без целофан бяха. bouquet

# 517
  • Мнения: 143
Аз сама съм връщала брошури, които съм поръчала грешно за текущата кампания, вместо за следващата. Така ме посъветва координаторката ми, защото на зоналната не и се занимавало и спазвала всяка буква от правилата. Попълних си бланката за рекламация и ти изпратих на отдела им Рекламации за моя сметка, те ми приспаднаха парите. Като имам продукт за връщане, пак така процедирам да ми е мирна главата.

Ами интересното в моя случай беше, че тя сама попълни тази бланка и не ми даде аз да видя кое какво се гледа, носих си фактурата, накрая попитах къде да се подпиша, но тя каза, че няма нужда. Поне повторно настоях да ми впише и брошурите. Обаче тя пък си отвори вратичка - оставяме ги тук в офиса, за тогава, когато ще има път  нататък... Един вид, че ще ги пратят след като най-вероятно свърши К1. Sad Няма да е лошо да ми напишеш как точно и къде изпращаш нещата си за връщане.

Re_ge, благодаря ти и на теб за съветите, а това пък за рожден ден, не съм топ представител и явно не ме касае..  Joy какво съм си въобразила, не знам.

# 518
  • София
  • Мнения: 4 179
Момичета, сега са направили онлайн поръчките да се приемат през магазина, а не както преди ми излизаха на вътрешната страница. Чакам ли, чакам да ми се появи поръчката, получих СМС, а нея я няма. Добре че прочетох съобщението по-внимателно и разбрах за тази разлика.

Очакваме нови подобрения на сайта. Ще видим какво ще бъде. Сайта няма да приема поръчки на 23-ти и 24-ти януари.

Разногледа станах да проверя всичко ли фигурира. Изтрих червените светофари, 4 неща бяха в сиво. От тях двете скъпички козметични чантички, да се чудиш за тези цени как са се свършили  Laughing

# 519
  • Мнения: 14 049
Момичета, сега са направили онлайн поръчките да се приемат през магазина, а не както преди ми излизаха на вътрешната страница. Чакам ли, чакам да ми се появи поръчката, получих СМС, а нея я няма. Добре че прочетох съобщението по-внимателно и разбрах за тази разлика.


Руми.  Hug
Излизат и през сайта както преди. Но просто не става тутсуит. Вчера вечерта почаках и аз повече от друг път.

# 520
  • Мнения: 14 049

Re_ge, благодаря ти и на теб за съветите, а това пък за рожден ден, не съм топ представител и явно не ме касае..  Joy какво съм си въобразила, не знам.


Вие си имате хубави предложения за новоназначени представители и направо без пари. Докато тези "топски" комплекти за РД коледа и какво беше още първо струват по 18-20 лева, второ са продукти които са застоели и никой не купува.

# 521
  • София
  • Мнения: 4 179
Момичета, сега са направили онлайн поръчките да се приемат през магазина, а не както преди ми излизаха на вътрешната страница. Чакам ли, чакам да ми се появи поръчката, получих СМС, а нея я няма. Добре че прочетох съобщението по-внимателно и разбрах за тази разлика.


Руми.  Hug
Излизат и през сайта както преди. Но просто не става тутсуит. Вчера вечерта почаках и аз повече от друг път.

Рени, бяха прехвърлили поръчката на друг, та се наложи отново да я пуснем.

# 522
  • Мнения: 14 049

Руми.  Hug
Излизат и през сайта както преди. Но просто не става тутсуит. Вчера вечерта почаках и аз повече от друг път.

Рени, бяха прехвърлили поръчката на друг, та се наложи отново да я пуснем.

Ейвън не спят!

Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 17:54 от _re_ge

# 523
  • гр.София
  • Мнения: 430
Парфюмите от стр. 182-183 с фиксиран процент ли са?

# 524
  • Мнения: 14 049
За всички които не са разбрали защото наистина много сложно е това обеснение на сайта на представителя  поръчките по К02 няма да бъдат фактурирани преди понеделник 25-ти и получавани от сряда 27-ми,  защото правят реорганизация на сайта за наше с вас удобство.

Общи условия

Активация на акаунт