Най-добрата зодия за мъж

  • 42 546
  • 260
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 188
Намери си ЛЪВ, гарантирам, няма да съжаляваш, може и близнак.

# 166
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Интересен нов поглед върху характера на Телеца. До сега си мислех, че меракът да накърнява самочувствието на жените и да ги мачка е изолиран случай от моя опит със зодията. Но като се замисля май това е отчаяният ход на Телците да контролират жената, когато усетят, че им се изплъзва от тиранията и надига глава за отпор. Сходни са ми наблюденията и при Козирозите Whistling

Последна редакция: нд, 06 мар 2016, 23:16 от Джулая

# 167
  • Мнения: 5 231
И аз имам същите наблюдения за Телец и Козирог, въпреки че Телецът ми е в топ 3.
Явно ако не се чувстват уверени в себе си и при двете зодии може да избие тирания.

# 168
# 169
  • Мнения: 2 173
Козирогът си носи тиранията и я показва като му свикнеш и те почувства вързан в кърпа. Предимно е пред близки хора, рядко да покаже тези рога пред непознати. Но, като всяко човече си има чалъмче Simple Smile с напук и инат нищо няма да стане.

# 170
  • Мнения: 5 397
Фасони и опити за омаловажаване на жена съм виждала у много - без оглед на зодия. Явно си е в-с на мъжка комплексарщина.

# 171
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Фасони и опити за омаловажаване на жена съм виждала у много - без оглед на зодия. Явно си е в-с на мъжка комплексарщина.
Някои зодии са в пъти по-склонни да го правят. Омаловажаването е едно на ръка и е често срещано при бг мъжете. Но тиранията, психическият тормоз и вечните опити за принизяването на жената са страшно нещо. Такова поведение съм срещала най-често при огнените и земните зодии Whistling

# 172
  • Мнения: 1 427
 А  аз съм го срещала във водните-Риби и Рак.
Особено ако са мъже с положение...става страшно ooooh!
Сега се сетих за още двама-един Телец ( на една приятелка баща ѝ) и един Водолей (роднина).

# 173
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
За Риби съм го чувала и аз. Слава Богу, че съм срещала само от другия вид - готините и добри

# 174
  • Мнения: X
По темата - ако искаш приятно неангажиращо забавление - Стрелец. Ако искаш нещо сериозно бягай от Стрелеца. Грам не съм съгласен с дамите че най-добрия е Лъв. Дори в леглото гледа собственото си великолепие, нарцис. Единственото място където Стрелеца не е егоист е леглото. Цели удоволствието на партньорката а не своето

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 14:05 от Анонимен

# 175
  • Мнения: 4 188

По темата - ако искаш приятно неангажиращо забавление - Стрелец. Ако искаш нещо сериозно бягай от Стрелеца. Грам не съм съгласен с дамите че най-добрия е Лъв. Дори в леглото гледа собственото си великолепие, нарцис. Единственото място където Стрелеца не е егоист е леглото. Цели удоволствието на партньорката а не своето
   Няма как да се радваме на великолепие, ако жената до нас не ни го показва и доказва ежеминутно, ако е доволна, естествено. Така, че удоволствието на партньорката е и наше удоволствие. Подръчните средства се ползват наред.

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 14:05 от bubanka

# 176
  • Мнения: 5 231
свалка ми се струва, че се наблюдава из темите, зодиите ви поне съвместими ли са?
И на мен така ми се струва  Mr. Green

Добре де мъже, кажете и вие, кои са положителните качества на един мъж и коя зодия покрива най-много точки.

Разбрахме, че стрелецът не става за семейство Laughing

# 177
  • Мнения: X
свалка ми се струва, че се наблюдава из темите, зодиите ви поне съвместими ли са?
И на мен така ми се струва  Mr. Green

Добре де мъже, кажете и вие, кои са положителните качества на един мъж и коя зодия покрива най-много точки.

Разбрахме, че стрелецът не става за семейство Laughing

Ееее Барелина, зависи какво приложение ще му намериш на този мъж, за кво ще го ползваш.
Той Стрелеца женска за повече от месец не може да завъди ти за семейство говориш  Mr. Green

# 178
  • Мнения: 741

Добре де мъже, кажете и вие, кои са положителните качества на един мъж и коя зодия покрива най-много точки.

Разбрахме, че стрелецът не става за семейство Laughing
Всеки мъж би ти отговорил така, че после още по-объркана ще се чувстваш.  Laughing
Напр.  Нарцистичният Рак ще заяви: ''Аз съм самото съвършенство, Аз съм началото... и Краят... Всички други са нищожества и паразити...''  Mr. Green
Овен ще обясни: ''Аз съм истинският Мъж. Мечта за всяка жена... ''
Везни би казал: ''Животът с мен е толкова лек... Аз ще ти давам усещането, че ти си просто част от пейзажа около мен... Какво по-добро от това!''
Лъв гордо ще сподели: ''Само истинската жена ще ме оцени!''
Телец би казал: ''Зодии?! Що за глупости! Съвършената жена знае кой съм аз, тя няма нужда от каталог за качествата ми, защото тя ме усеща с душата си...''

# 179
  • Мнения: 2 281
...Нарцистичният Рак ще заяви: ''Аз съм самото съвършенство, Аз съм началото... и Краят... Всички други са нищожества и паразити...''  Mr. Green
Овен ще обясни: ''Аз съм истинският Мъж. Мечта за всяка жена... ''
Везни би казал: ''Животът с мен е толкова лек... Аз ще ти давам усещането, че ти си просто част от пейзажа около мен... Какво по-добро от това!''
Лъв гордо ще сподели: ''Само истинската жена ще ме оцени!''
Телец би казал: ''Зодии?! Що за глупости! Съвършената жена знае кой съм аз, тя няма нужда от каталог за качествата ми, защото тя ме усеща с душата си...''
.... Същевременно Козирогът ще наблюдава с неприкрит присмех словоизлиянията на ''побратимите си'', мислейки си - "Дрън, дрън, всяка простосмъртна твар е наясно, че аз съм Господар на Света,.. не, ГОСПОДАР НА ГАЛАКТИКАТА... даа, това звучи много по-добре!"; насочвайки ядреното си оръжие, години наред събирало прах в кулата на необитаемия му замък, към нищо неподозиращите му жертви за поразяващ, смъртоносен удар.."

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт