Най-добрата зодия за мъж

  • 42 528
  • 260
  •   1
Отговори
# 180
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Близнакът днес ще ти каже, че той е мъжа за теб. Утре вече ще смята, че не е мъжа за теб и няма да е много сигурен какво всъщност мисли и иска  ooooh! На третият ден може да има 3та версия, а може и да се е върнала версията от 1вия ден. Зависи колко е голяма тайфата в главата му Mr. Green

Това за Козирога е яко Mr. Green

# 181
  • Мнения: 741
Близнак ще каже: ''Не е важно какъв съм, важно е в какво ще те накарам да вярваш. А аз умея да убеждавам, че съм най-страхотният, най-забавният и интересен мъж. С мен няма да скучаеш, но пък с другите - със сигурност.''
Стрелецът не знае какви са качествата му, но пък отлично знае какво са ценяли в него бившите му. Така че, ще започне един обстоятелствен разказ в тази посока, по ред на номерата...
Водолей: ''Аз съм толкова чаровен и неустоим! Каква е моята вина, че жените лепят ми се като мухи на мед?!  Rolling Eyes  Но, какво пък лошо има във това?!  Хубавото е, че чувствата взаимни са. Те всички искат ме, но и аз искам всички тях...''  Mr. Green

# 182
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
pyar hamesha, много добре ги описваш нещата  bouquet Точно в десятката с няколко къси приказки. Искаме още  Grinning

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 14:12 от Джулая

# 183
  • София
  • Мнения: 5 197
To be continue; )))
Очакваме за другите  Praynig

# 184
  • Мнения: 741
Мъж Дева : Аз винаги и всичко знам! За всичко и винаги съм прав! За всичко отговор имам. Интелигентен съм, с добро сърце, но и взискателен съм - много!  Изисквам от моята любима подчинение, скромност и смирение. Но не защото съм тираничен, а защото по-добре от нея ВСИЧКО знам. Умея да виждам и ценя прекрасните неща в живота (въпреки че лесно ги забравям). Но умея да виждам и недостатъците (дори и там, където ги няма...   Rolling Eyes   ).
Риби: Перфектен аз не съм. Но светът, в който искам да живея е перфектен... Понякога навярно странен съм... Понякога съм огнен, понякога съм тъжен, но лесно се живее с мен.
Сърцето ми е като книга - историите, написани в нея разказват по-добре от мен. За всичките възходи и падения в живота ми, за всичките борби - срещу всичко, което не харесвам, но и със самия мен... Последните страници са празни, оставих края на историята за теб. От това, което ще напишеш ще зависи, дали аз слънчево момче ще бъда или нещастен Дон Кихот...

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
И какво излиза от анкетата в темата  Rolling Eyes  че най-НЕлюбвани за мъже са зодиите Близнаци, Водолей и Риби, така ли?

# 186
  • Мнения: 25 929
Грам не съм съгласен с дамите че най-добрия е Лъв. Дори в леглото гледа собственото си великолепие, нарцис.

Това само за хомосексуалните ли го написа, или за всички?
Защото при хетеросексуалните Лъвове не е точно така... Или, по-точно, ти не го интерпретираш вярно.  Laughing

# 187
  • Мнения: X
Грам не съм съгласен с дамите че най-добрия е Лъв. Дори в леглото гледа собственото си великолепие, нарцис.

Това само за хомосексуалните ли го написа, или за всички?
Защото при хетеросексуалните Лъвове не е точно така... Или, по-точно, ти не го интерпретираш вярно.  Laughing

Педали около мен няма. Но с един ЛъФ навремето хойкахме заедно та в един ,,хотел,, ми направи впечатление че се гледа в огледалото и се кефи не на момичето а на себе си. От общите ни ,,познати,, момичета знам че гледа собствения си кеф а тя да се оправя.
Може би не съм прав от един екземпляр да си правя изводи но...

# 188
  • Мнения: 741
Лъв и егоизъм са две абсолютно несъвместими неща.  Laughing
Лъвът е великодушен и много щедър. Той се грижи за собствената си прелест не просто от его или нарцисизъм, а за да може да направи своята любима, горда и щастлива притежателка на най-царствения и величествен мъж.   Sunglasses

# 189
  • Мнения: 2 277
Мъж Дева : Аз винаги и всичко знам! За всичко и винаги съм прав! За всичко отговор имам. Интелигентен съм, с добро сърце, но и взискателен съм - много!  Изисквам от моята любима подчинение, скромност и смирение. Но не защото съм тираничен, а защото по-добре от нея ВСИЧКО знам. Умея да виждам и ценя прекрасните неща в живота (въпреки че лесно ги забравям). Но умея да виждам и недостатъците (дори и там, където ги няма...   Rolling Eyes   ).
Риби: Перфектен аз не съм. Но светът, в който искам да живея е перфектен... Понякога навярно странен съм... Понякога съм огнен, понякога съм тъжен, но лесно се живее с мен.
Сърцето ми е като книга - историите, написани в нея разказват по-добре от мен. За всичките възходи и падения в живота ми, за всичките борби - срещу всичко, което не харесвам, но и със самия мен... Последните страници са празни, оставих края на историята за теб. От това, което ще напишеш ще зависи, дали аз слънчево момче ще бъда или нещастен Дон Кихот...
Преди време бях попаднала на нещо много интересно..
В Астрологията определят Девата като ''по-големия брат'' на Близнака. Общото между двете зодии е планетата им управител - Меркурий, която покровителства интелекта, общуването, мисълта, логиката и пр. Mr. Green
Различията между тях са, че на Близнаците им липсва тази подредба, систематизирането и анализирането на информацията, която е толкова естествена за Девите. Naughty Близнаците са по-скоро хаотични (въздушни) и въпреки че не им липсва трезв поглед върху реалната картинка /казват, че Земя и Въздух са неделимо свързани, заради 'липсата' на емоции, докато Огън и Вода са двете крайности/, не винаги успяват да се съсредоточат върху същественото,.. докато от своя страна Девата понякога прекалено се задълбочава в детайла. Mr. Green Или казано по друг начин - всичко това, което са Близнаци, Девата отдавна е минала по този път. Wink Оттам и определението "по-голям брат".
Иначе е факт, че най-интелигентните мъже, които познавам, са от зодия Близнаци... А как говорят само.. ooooh!

За Рибите - единствената думичка, която ми идва наум, е СМЯХ, СМЯХ и пак СМЯХ! Simple Smile Имала съм доста Риби в обкръжението ми и не се сещам за други хора, които така да ме разсмиват. Тотални непукисти и много добродушни. Mr. Green Много си ги обичкам Рибите, както мъжете, така и жените.: ))

# 190
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Мъжете Лъвове могат да бъдат добри и великодушни, стига да надскочат голямото си его. Обаче такова равновесие се постига много трудно, а при някои представители на зодията е и невъзможно. Лични наблюдения над 27 г. Whistling

# 191
  • Мнения: 5 231
И какво излиза от анкетата в темата  Rolling Eyes  че най-НЕлюбвани за мъже са зодиите Близнаци, Водолей и Риби, така ли?
Взимам близнаците за мен щом не ги искат много много. Laughing

# 192
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Взимам близнаците за мен щом не ги искат много много. Laughing
Е, ся се сбихме Laughing Или хайде...за теб Близнаците, за мен Рибите. Те и без това доста си приличат 2те зодии. Може и да си ги менкаме Whistling

# 193
  • Мнения: X
Взимам близнаците за мен щом не ги искат много много. Laughing
Е, ся се сбихме Laughing Или хайде...за теб Близнаците, за мен Рибите. Те и без това доста си приличат 2те зодии. Може и да си ги менкаме Whistling

Опааа, усещам школата на Scooba в думите ти... Mr. Green

# 194
  • Мнения: 5 231
Наистина ли си приличат? Никога не съм имала гадже Риба, но имам един техен представител в семейството.
Добър (граничещ с наивитет, че всички хора са добри), грижовен, но с характер на 5 годишен. Все иска да го обичат.  Crazy Драматизиращ, но слава богу не с драмата на раците. Тях ги номинирам за най-драматизиращата зодия.

С Близнаците обаче си допадаме чудесно. Принципно изобщо не съм разговорлива, но с тях съм ставам бърборана №1 Laughing Готини, весели, забавни, все нещо измислят и никога не е скучно с тях.

Scooba, разбрахме, че Стрелците обичат да са с много партньорки. Друго да ни кажеш от първа ръка?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт