Най-добрата зодия за мъж

  • 42 512
  • 260
  •   1
Отговори
# 195
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Наистина ли си приличат? Никога не съм имала гадже Риба, но имам един техен представител в семейството.
Добър (граничещ с наивитет, че всички хора са добри), грижовен, но с характер на 5 годишен. Все иска да го обичат.  Crazy Драматизиращ, но слава богу не с драмата на раците. Тях ги номинирам за най-драматизиращата зодия.

С Близнаците обаче си допадаме чудесно. Принципно изобщо не съм разговорлива, но с тях съм ставам бърборана №1 Laughing Готини, весели, забавни, все нещо измислят и никога не е скучно с тях.

Scooba, разбрахме, че Стрелците обичат да са с много партньорки. Друго да ни кажеш от първа ръка?  Grinning
И двете зодии имат раздвояване минимум. То и начинът на изобразяване на зодиите е....2 риби, 2 човека...Общото - бъбриви, забавни, приятелски настроени, чувствителни, вятърничеви, днес мислят едно - утре друго, склонност да живеят в техния си измислен свят, липса на твърдост в характера. Имам стабилен стаж с тези шизофренни зодии и въпреки недостатъците им са за предпочитане пред някои други. Peace Разликата в драмите м/у Рака и Рибата - Ракът драматизира при налична причина (дори е да не е толкова зле положението), а Рибата сама си измисля драмите Mr. Green

Какво друго за Стрелците?! Явно страдат от липса на самочувствие и се опитват сами да се чешат егото като постоянно се изтъкват колко са най-най Mr. Green Мерудии някакви ми идват Laughing

# 196
  • Мнения: 5 231
Рибата, която познавам е същата. Laughing За моя радост нищо такова не съм забелязала в Близнаците, които са били около мен.  Heart Eyes

За Стрелците - на мъже, които се хвалят с броя на партньорките грам не вярвам.  Outta Joint

# 197
  • Мнения: 2 274
Рибките наистина са много чувствителни и обидчиви.. особено жените. Rolling Eyes По това доста си приличат с Девите. Над мъжете нямам такива наблюдения, тъй като са само познати и може би предпочитат да показват забавната си страна..

# 198
  • here and now
  • Мнения: 4 353
Мъжете риби кръшкат, девите също, близнаците и те.  Работата ми предполага контакти с много хора и от интерес от мъжка страна не моА се оплача. Винаги има изключения, но тез трите зодии ...

# 199
  • София
  • Мнения: 6 177
На мен пък най - много са ми "досаждали" Везни, Овен и Лъв. Ужасно напористи ухажори. Ка'т си наумят, няма спирка с месеци преследване. 
А колеги като гледам, Рак, Козирог, Риби, независимо семейни или несемейни мъже, само отнякъде нещо да им падне.  Laughing Laughing Laughing

# 200
  • Мнения: X
Наистина ли си приличат? Никога не съм имала гадже Риба, но имам един техен представител в семейството.
Добър (граничещ с наивитет, че всички хора са добри), грижовен, но с характер на 5 годишен. Все иска да го обичат.  Crazy Драматизиращ, но слава богу не с драмата на раците. Тях ги номинирам за най-драматизиращата зодия.

С Близнаците обаче си допадаме чудесно. Принципно изобщо не съм разговорлива, но с тях съм ставам бърборана №1 Laughing Готини, весели, забавни, все нещо измислят и никога не е скучно с тях.

Scooba, разбрахме, че Стрелците обичат да са с много партньорки. Друго да ни кажеш от първа ръка?  Grinning
И двете зодии имат раздвояване минимум. То и начинът на изобразяване на зодиите е....2 риби, 2 човека...Общото - бъбриви, забавни, приятелски настроени, чувствителни, вятърничеви, днес мислят едно - утре друго, склонност да живеят в техния си измислен свят, липса на твърдост в характера. Имам стабилен стаж с тези шизофренни зодии и въпреки недостатъците им са за предпочитане пред някои други. Peace Разликата в драмите м/у Рака и Рибата - Ракът драматизира при налична причина (дори е да не е толкова зле положението), а Рибата сама си измисля драмите Mr. Green

Какво друго за Стрелците?! Явно страдат от липса на самочувствие и се опитват сами да се чешат егото като постоянно се изтъкват колко са най-най Mr. Green Мерудии някакви ми идват Laughing

Джулайче, ако си изкарваш хляба с психология ще Умреш от глад мило  hahaha

# 201
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Извод - всички мъже кръшкат  #Sniper

Скуба, не отричай това, което целият форум чете и разбира Mr. Green

# 202
  • Мнения: 2 274
А коя изневяра е по-страшна - физическата или психическата? Flutter
Понякога физическият контакт е провокиран от чисто любопитство към някоя жена и след като мъжът задоволи потребности си, тя вече не представлява интерес за него!
Докато психическата се гради на въпроса: "Какво би могло да бъде" и често там има намесени по-дълбоки чувства.. Проблемът е, че може да си остане единствено на подсъзнателно ниво и да те изгори отвътре. Все пак никой не е в състояние да контролира чувствата си.
Следва, че физическата изневяра е "по-страшна" за партньора ти, а психическата - за самия теб!

# 203
  • Мнения: X
Извод - всички мъже кръшкат  #Sniper

Скуба, не отричай това, което целият форум чете и разбира Mr. Green

Естествено че всички кръшкат, без мен  Mr. Green Куче дет лае не хапе - ти си го казвала  Mr. Green. Вземаш ли ме сега?

# 204
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Green_eyes14, никога няма гаранция, че единият вид изневяра няма да премине в другия вид и обратно.

Сакън, НЕ. Сложила съм си наниз чесън на врата, приготвила съм и светена вода и стискам цял блистер аспирин м/у коленете си  Joy

# 205
  • София
  • Мнения: 6 177
green_eyes14 , интересно е това за анализ. Много е индивидуално.
Някога смятах, че е абсурд да простя изневяра. После след дългогодишна връзка ми се случи, не аз, той изневеряваше. Но беше в края на връзката ни точно. Изпитах по - скоро облекчение. Нямаше вече даже нужда да се преструваме. Тръгнах си доволна, че ми се даде повод  Grinning А истината е че си бях тръгнала много преди това, много преди неговата изневяра, чисто емоционално си бях тръгнала.... какво има да го обвинявам значи, за какво???? Нямаше значение, че той изневери , а не аз....  newsm78
Сега съм казала на мъжа ми, ако такова нещо се случи да дойде да ми каже първо на мен. Че на кого другиго да каже, аз съм най - близкия му човек... това съм го помолила. Дали ще го направи незнам  Laughing Laughing

# 206
  • София
  • Мнения: 5 197
Той хубаво ще ти каже, но ти как ще реагираш newsm78
Да психическата изневяра по лесно изгаря човек  Peace
Иначе по темата,  една приятелка смята нейния скорпион за най добрата зодия.
Чисти, готви и е грижовен.

# 207
  • София
  • Мнения: 6 177
Зависи от 100 неща как ще реагирам, но това в случая не е най - важното.
Друг е смисъла на самото "казване" и дали изобщо ще се случи  Grinning Grinning

# 208
  • Мнения: X
green_eyes14 , интересно е това за анализ. Много е индивидуално.
Някога смятах, че е абсурд да простя изневяра. После след дългогодишна връзка ми се случи, не аз, той изневеряваше. Но беше в края на връзката ни точно. Изпитах по - скоро облекчение. Нямаше вече даже нужда да се преструваме. Тръгнах си доволна, че ми се даде повод  Grinning А истината е че си бях тръгнала много преди това, много преди неговата изневяра, чисто емоционално си бях тръгнала.... какво има да го обвинявам значи, за какво???? Нямаше значение, че той изневери , а не аз....  newsm78
Сега съм казала на мъжа ми, ако такова нещо се случи да дойде да ми каже първо на мен. Че на кого другиго да каже, аз съм най - близкия му човек... това съм го помолила. Дали ще го направи незнам  Laughing Laughing

Ха, той бил изневерил...
Той отдавна е усетил че си изневерила емоционално и затова е довършил връзката ви, направил ти е услуга.
Щото типично по женски не си тръгвате от сигурното докато не се появи ново/друго сигурно.
Като изискваш да дойде да ти каже първо на теб ти що не отиде при предния и право куме в очи да си му кажеш ,,не те обичам вече тъпо копеле, не е като преди, изстинала съм, дай да се разделим,,?
Щото не ви изнася, после мъжете лъжели жените...

# 209
  • Мнения: X
Иначе по темата,  една приятелка смята нейния скорпион за най добрата зодия.
Чисти, готви и е грижовен.

Бахти списъка с критерии...
Вие домашна прислужница със собствено жилище ли търсите??? ooooh!
По възможност далече от майка му че тя ви хваща тънките сметки, една порода сте...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт