Обеци на бебе

  • 5 107
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 417
Скрит текст:
имам момиче.
баба и я заведе да и пробият ушите без да ми каже.
Shocked Shocked Shocked Добре, че моите едва ли не нокти не режат без да ме питат...

имаш късмет Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 4 387
Скрит текст:
имам момиче.
баба и я заведе да и пробият ушите без да ми каже.
Shocked Shocked Shocked Добре, че моите едва ли не нокти не режат без да ме питат...

имаш късмет Hug


И моите са така. И двата броя. Просто акълът ми не побира как ще пробият уши без да ме питат?!?

# 32
  • Мнения: 9 494



И моите са така. И двата броя. Просто акълът ми не побира как ще пробият уши без да ме питат?!?

Ей, така. В друга тема една потребителка се беше оплакала, че бабата завела внучката преди първия учебен ден на 1 клас на фризьор и подстригала дългата и коса без разрешението на родителите и въпреки че детето е плакало. За да е по-лесно сутрин да я решат. Как фризьорката се е навила не знам, също както и козметичката.
Просто повечето хора имаме късмет.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 387



Скрит текст:
И моите са така. И двата броя. Просто акълът ми не побира как ще пробият уши без да ме питат?!?
[/spoiler]
Ей, така. В друга тема една потребителка се беше оплакала, че бабата завела внучката преди първия учебен ден на 1 клас на фризьор и подстригала дългата и коса без разрешението на родителите и въпреки че детето е плакало. За да е по-лесно сутрин да я решат. Как фризьорката се е навила не знам, също както и козметичката.
Просто повечето хора имаме късмет.




 #Crazy #Crazy #Crazy
Е, аз,  ако съм на мястото на потребителката тая баба няма да си види внучето доста време...

Общи условия

Активация на акаунт