Звездни компромати 264 част

  • 72 797
  • 722
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 11 747
Преди 5 дни Марая е снимана в жилище на Гущеров, а преди 4 Мария е правила кекс на Миеле-то в кухнята му, освен от 3 дни насам да са решили да се развеждат.
Тез подробности от къде? Laughing

От Фейсбук.

# 421
  • Мнения: 11 747
.

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 14:42 от pina

# 422
# 423
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 411
Не смея да кажа как ми изглежда мъжа й Rolling Eyes
Веднага ще се появи някой, който да ми каже, че не е важен вида му, а това какво работи Laughing

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 41 130
Тая Ерна и мъж...как пък не се напушиха,бе начи ooooh!

От къде го измислиха това Ерна  Crazy тъпо ми е.

# 425
  • Мнения: 15 139
С този вид и с този нрав, аз лично много се съмнявам в професионалните му качества, пък нека съм дребнава.

# 426
  • Мнения: X
Дали е възможно косата на Слабаков да е оцветена от тютюневия дим по краищата? Забелязала съм, че на страстните пушачи така в жълто им се оцветяват ноктите на тези пръсти, с които държат цигарата...

# 427
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
С този вид и с този нрав, аз лично много се съмнявам в професионалните му качества, пък нека съм дребнава.
Какво пречи на вида му да бъде режисьор?

# 428
  • Мнения: 4 120
 С тези коси и Слабаков и Магърдич Халваджиян ми изглеждат страшно нечистоплътни!

# 429
  • Мнения: 14 529
С този вид и с този нрав, аз лично много се съмнявам в професионалните му качества, пък нека съм дребнава.
Какво пречи на вида му да бъде режисьор?

Режисьор, който от 10 г. не е режисирал нищо, снима се в чуждестранни продукции. Това го установих покрай Вип брадър.
А Ернестина е актриса, която се снима във филмите на мъжа си, cool Laughing

# 430
  • Мнения: 11 747
От ккаво живеят тогава двамата?

# 431
  • Мнения: 14 529
От ккаво живеят тогава двамата?

Ми явно от неговите хонорари като актьор, а тя от Комиците Peace

# 432
  • Sofia
  • Мнения: 26 729
Тя не е в комиците отдавна...а той къде се снима?

# 433
  • Мнения: 11 747
Не знаех, че тя се изявява в Комиците. Аз ѝ преглеждах филмографията, няма главни роли, но може и да съм пропуснала. Снимала се е във филми на баща си, основно. Всъщност аз за нея научих покрай мъжа ѝ, а за мъжа ѝ научих от Стани богат и други предавания, запомних покрай фамилията на баща му.

# 434
  • Мнения: 1 455
Ернестина, от Ърнест Хемингуей.  Peace
А до колкото знам, тя е от богат род, Слабака също е бил галеник от Комунистите на времето. Има хора, които живеят спокойни старини чрез ренти. Театъра им е за забавление.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт