Звездни компромати 264 част

  • 72 795
  • 722
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 14 523
Ернестина, от Ърнест ХемингуейPeace
А до колкото знам, тя е от богат род, Слабака също е бил галеник от Комунистите на времето. Има хора, които живеят спокойни старини чрез ренти. Театъра им е за забавление.  Mr. Green

Това шега ли е? Ернестина се е казвала баба й, която е еврейка Grinning

# 436
  • София
  • Мнения: 23 157
На мен ми убягват актьорските качества на Ернестина, но както и да е.

# 437
  • Мнения: 4 120
 И на мен. В актьорската им мисия не ми хареса. Всъщност аз съм я гледала само в Комиците и "Мисия Лондон".

# 438
  • Мнения: 2 487
А, точно и аз се бях засилила да показвам нейни снимки.
Определено е по - атрактивна на фона на другите участнички. Някои, от които откровено са ми грозновати.  Rolling Eyes Но все пак излъчването й е повече "моделско".

1, 2, 3, 4

Ей, че хубаво момиче Heart Eyes
Аз на пръв поглед също нея харесах, сега ми се затвърди мнението. Дано спечели тя Praynig
Омръзна ми тоя Чарли.
Да ви върна към Мис България.
Познавам семейството на Александрина и съм пристрастна.
Момичето освен хубаво е умно и добре възпитано

Преди да започне с активното моделстване  нямаше кой знае колко умни постъпки и нейния набор и младежите из Бургас не я знаят с хубавото й лице и тяло, а с уменията й другаде. Whistling

Дано се е променила, сега е с много добро момче, сина на дизайнера  Капитанов, чиито проекти са достa известни .

# 439
  • Мнения: 11 747
Инфантилна, може да си я гледала в стари български филми, но да не знаеш, че е тя. Аз гледах 3 филма с нея и открих, че не съм знаела, че е тя. Но я няма по големите класики, филми от периферията са. Ролите са епизодични, само една второстепенна, или по- скоро третостепенна трябва да се каже, но поне я има през половината филм, защото в другите се появява за по 5мин.

# 440
  • Мнения: 1 455
Ернестина, от Ърнест ХемингуейPeace
А до колкото знам, тя е от богат род, Слабака също е бил галеник от Комунистите на времето. Има хора, които живеят спокойни старини чрез ренти. Театъра им е за забавление.  Mr. Green

Това шега ли е? Ернестина се е казвала баба й, която е еврейка Grinning

Шега е разбира се  Mr. Green
До колкото разбирам някоя от моделките в ББ са й задали тоя въпрос, на него ли е кръстена.  Laughing

# 441
  • Мнения: 1 793
И двамата ми изглеждат като типични запъртъци с професия "деца на родителите си".

# 442
  • Мнения: 14 523
Ернестина, от Ърнест ХемингуейPeace
А до колкото знам, тя е от богат род, Слабака също е бил галеник от Комунистите на времето. Има хора, които живеят спокойни старини чрез ренти. Театъра им е за забавление.  Mr. Green

Това шега ли е? Ернестина се е казвала баба й, която е еврейка Grinning

Шега е разбира се  Mr. Green
До колкото разбирам някоя от моделките в ББ са й задали тоя въпрос, на него ли е кръстена.  Laughing

Те пък откъде са чували за него... hahaha

# 443
  • Мнения: 24 883
младежите из Бургас не я знаят с хубавото й лице и тяло, а с уменията й другаде. Whistling

Дано се е променила, сега е с много добро момче, сина на дизайнера  Капитанов, чиито проекти са достa известни .
Не знам какви клюки си чула и за какви нейни умения намекваш! Аля е от много здраво семейство, учи в Немската, която май в момента е най-елитната гимназия в Бургас, търсят я в Европа и Америка като модел...

# 444
  • Мнения: 2 487
Семейството й е добро, но тя не учеше много по едно време и мина на индивидуално в Немската. Както и да е , дано успее за напред в този бранш.  Peace

# 445
  • Мнения: 4 293
 Ернестина си играе в театрални постановки, не чака само на кино.

Чичо Чарли, и да е предупреждавал партньорките те пак ще забравят. Освен това не знаем дали изобщо има заразени и ако да дали от него, но това може да се докаже по щама. Дълги и скъпи дела го чакат, на някой мадами това им е звезния миг, чаканата печалба от лотарията. А тези които са го изнудвали сега плачат, защото им спря кранчето.

# 446
  • Мнения: 1 455
По-логичо ми звучи да я бяха кръстили на Ернесто Че Гевара  Mr. Green, мацките да покажат интелигентност все пак са посочили Хемингуей. Представям си как биха я написали Ърнестина Шинова.  hahaha

# 447
# 448
  • Вестерос
  • Мнения: 38 416
Ернестина, от Ърнест Хемингуей.  Peace
А до колкото знам, тя е от богат род, Слабака също е бил галеник от Комунистите на времето. Има хора, които живеят спокойни старини чрез ренти. Театъра им е за забавление.  Mr. Green
бащата на Ернестина е голям хирург (май) в София. Шинов, а от майкината й страна са пак някакви "аристократи". За Слабаков мисля , че няма нужда да споменавам кой е бил баща му  Rolling Eyes

# 449
  • Мнения: 17 546
Бащата на Ернестина е Чавдар Шинов, писател и сценарист.

Общи условия

Активация на акаунт