Лидл ::74::

  • 73 945
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 6 212
Лидълските препарати за съдомиялна ок ли са?



Аз ползвам W5 и нямам забележки.  Peace

# 646
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
И тук искам да благодаря на gerata и Alice_Star, благодарение на които имам книгата! Много ви благодаря за отзивчивостта, момичета!  bouquet

# 647
  • Мнения: 9 503
Лидълските препарати за съдомиялна ок ли са?


Таблетките-да Peace

# 648
  • Мнения: 45
И на мен само една точка ми трябва.Ако някой има излишна...

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 41 113
Видяхте ли новият артикул-биволско масло Thinking Цветът ме озадачи...все едно е мас.

# 650
  • Мнения: 307
  Момичета,
да споделя,че имам една излишна точка  Peace В София,Красна поляна съм.
обещана е

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 22:36 от silvery

# 651
  • Мнения: 1 532
Здравейте, рано рано пазарих в Лудл днес. Взех от плодовете и зеленчуците за рязане , малката си поигра даже с тях и ги хареса. Взех и една торта но сега съжалявам , нещо съм се заблудила че и тя е за рязане но е само за поднасяне няма нож та съм малко разочарована. Имаше много бройки от дървените играчки, но от бебешките суитчери имаше по броика само от размер но нещо не ги харесах този път и не купих, само чорпогащник взех и е страхотен отново.

# 652
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз кайма не съм купувала, няма и да купя. Но имам един злополучен опит със свинско месо от Лидл. Ужасна миризма се носеше, докато го готвих. Накрая го изхвърлих.
Единственото месо, което купувам от Лидл е пиле Дюк. Всичко останало лично за мен си е за кофата за боклук.

# 653
  • София
  • Мнения: 307
Здравейте,

преди време в Лидл имаше комод/етажерка/органайзер за детска стая - за играчки Simple Smile. Един зелен с кутии на 3 реда.
Моля ако някой види някъде да пише, че да си го закупя.

Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 09:25 от elvirka

# 654
  • Мнения: 3 552
Аз онзи ден за първи път реших да взема бутчета Дюк, е няма такива пера, егати чудото, мисля, че повече няма да повторя.

# 655
  • велико търново
  • Мнения: 588
Има във В.Търново в кв. Триъгълника комод за детски играчки. Обади се на тел.  им и настоявай да ви го доставят.

# 656
  • Мнения: 21 360
Тете ,благодаря ,казаха ,че нямало такива вече за момента и върнаха парите.

Лисе, те скоро ги пускаха май, ти си била в едномесечния срок, в който можеш да го върнеш, и без да се е развалил.  Peace
Иначе гаранцията е 2-3- години май, тогава, ако ти се развали след единия месец, но в рамките на гаранцията, го носиш отново в магазина с бележката и те ремонтират/заменят/връщат парите според зависи от случая.. Grinning
Тете ,да ,той на баща ми ,по-рано го беше купувал ,но вчера звънна и каза,че е изгорял и му казах да отиде на място с бележката и кутията на конвектора.
Върнали са му парите ,явно не може да се ремонтира.

# 657
  • София
  • Мнения: 307
Има във В.Търново в кв. Триъгълника комод за детски играчки. Обади се на тел.  им и настоявай да ви го доставят.

YSMIV4ICA, благодаря ти!!!

Звъннах, не можело тази седмица да правят трансфери - имали годишна "профилактика"  Rolling Eyes
Ще почакам до следващия понеделник, дано не се свършат....

# 658
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
И на мен само една точка ми трябва.Ако някой има излишна...
И на мен.  Simple Smile

# 659
  • велико търново
  • Мнения: 588
Има във В.Търново в кв. Триъгълника комод за детски играчки. Обади се на тел.  им и настоявай да ви го доставят.

YSMIV4ICA, благодаря ти!!!

Звъннах, не можело тази седмица да правят трансфери - имали годишна "профилактика"  Rolling Eyes
Ще почакам до следващия понеделник, дано не се свършат....
[/quтote]
То след профилактиката може и да няма вече.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт