Интериорен SOS /8/

  • 172 719
  • 828
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 147
Много благодаря за отговора , харесва ми , значи ще търсим млечно жълто. Това всъщност е комбинация на млечно жълто със слънчево жълто, или греша?

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Много благодаря за отговора , харесва ми , значи ще търсим млечно жълто. Това всъщност е комбинация на млечно жълто със слънчево жълто, или греша?

Да, едната стена е "слънчево" жълто, но според мен, този цвят е добре да се ползва само за акцент / не повече от една стена/, че иначе би ме дразнило визуално - прекалено ми е агресивно.

така също ми стои добре за една стена, но с една идея по-меко да е жълтото....е ще е повече играта за боядисване Simple Smile


# 572
  • Мнения: 147
Да , схванах идеята , благодаря много! bouquet

# 573
  • Мнения: 147
Моля да отправя още едно питане : с цел да увелича светлината в стаята искам да сложа огледални повърхности срещу прозорците и ми идва идея да "се облекат" с огледала  кухненските шкафчета, намиращи се срещу прозореца. Някаква идея как да стане това?

# 574
  • Мнения: 1 483
Може, може. Погледни тук как са го направили: https://youtu.be/GnRpoUGQ-Tk?t=5m10s https://youtu.be/wBkaNA-HQwo?t=4m34s

# 575
  • Мнения: 147
Благодаря, доколкото виждам в началото на клипчето, хората са си сложили огледални прозорци от вътрешната страна на вратите.  Simple Smile
А може ли съвет ,това мога ли да го направя, как може да стане?

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 734
и ми идва идея да "се облекат" с огледала  кухненските шкафчета, намиращи се срещу прозореца.

Ами най - безболезнено според мен ще е закрепването с Монтажна лента за огледала, ама не знам до колко е удачно от към чистене. Моя позната до ден днешен съжалява, че си е сложила гланцови врати на кухненските шкофове, защото всяко дребно нещо личи и все бърше.

# 577
  • Мнения: 804

Здравейте,

Живея в класическа панелка с Г-кухня и усвоен балкон. Тази зима ни беше първата там и се оказа доста студено в кухнята. Усвоения балкон "дърпа". Мислим да сложим нещо като плъзгаща се врата... около 120см е "отвора"... виждали ли сте нещо подобно, чудя се стъклена ли да е.....майстор пък изобщо не знам как ще намеря във Варна...

Приемам всякакви идеи и съвети!






Здравей, ние също усвоихме половината тераса, но направихме изолация на стената, пода и тавана, тази зима те първа ще видим как е Simple Smile
Иначе съм срещала една фирма от Шумен, която прави плъзгащи стъклени балкони, врати и т.н. , но името ми излезе от главата.

# 578
  • София
  • Мнения: 6 166
Имам усвоен балкон на северна страна. Над нас е тераса. С хубава дограма, външна изолация на стените и вътрешна на тавана няма значителна разлика с другите стаи.

# 579
  • София
  • Мнения: 263
Здравейте, момичета!
Ще се захващам с банята. Имам някакви насоки, но не съм сигурна в цветовете - кои- къде.
Ето какво имаме - тоалетна, мивка и душ - на една стена.
Скрит текст:
Това може да е чудесен проект, но
  Такива поставки за мивки няма, а за черни или друг цвят смесители нямам бюджет. И така пропада използването на готово предложение от снимката.
Скрит текст:
За стойка на мивката, мисля да сложа крака от машина Сингер
 и да са тюркоазени.
Ако не намеря обаче мивка, която да съвпадне с машината- ще сложа плот, имитиращ дърво.
Но как да измисля пода и стените? Според мен, трябва средната част на стената, където е мивката да е отделена с различен цвят. Бих ползвала тюркоаз, бяло и дърво. Искам да не се усеща тежест, но пък съвсем бели всички стени ок ли е?
За стената, това ми допада, а ако ще слагам на пода- може би такива, макар че са си сини тези

Последна редакция: нд, 09 юли 2017, 01:18 от oki4

# 580
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Първите две снимки не се отварят

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 734
oki4, ако е малка баня е добре да преобладават светлите тонове / бяло / а тюркоазеното за акцент. Това с краката на Сингера е много красиво, ама аз нали съм си практична - все си мисля първо как ще се чисти  Laughing

# 582
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Здравейте, момичета!
Ще се захващам с банята. Имам някакви насоки, но не съм сигурна в цветовете - кои- къде.
Ето какво имаме - тоалетна, мивка и душ - на една стена.
Скрит текст:
Това може да е чудесен проект, но
  Такива поставки за мивки няма, а за черни или друг цвят смесители нямам бюджет. И така пропада използването на готово предложение от снимката.
Скрит текст:
За стойка на мивката, мисля да сложа крака от машина Сингер
 и да са тюркоазени.
Ако не намеря обаче мивка, която да съвпадне с машината- ще сложа плот, имитиращ дърво.
Но как да измисля пода и стените? Според мен, трябва средната част на стената, където е мивката да е отделена с различен цвят. Бих ползвала тюркоаз, бяло и дърво. Искам да не се усеща тежест, но пък съвсем бели всички стени ок ли е?
За стената, това ми допада, а ако ще слагам на пода- може би такива, макар че са си сини тези





Черна поставка за под мивка - 40 лева и нормална мивка закрепена на стената, ако ги нямате краката на сингера,

# 583
  • Мнения: 2 645
извинявам се че нахлувам в темата ви, но не откривам по подходяща да попитам - къде във варна имате хубави пердета, завеси, римски щори? също търся и хубави сервизи за хранене. Благодаря.

# 584
  • Мнения: 1 146
Подкрепям за боядисването на тъмна стая в млечно жълто. При нас стаята е южна, но тъй като сме близо до друга сграда е относително тъмно. Млечно жълтото прави мястото много по-приветливо, също и тъмен коридор боядисах в този цвят и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт