Питайте специалиста билкар Емил Елмазов за билките и спечелете

  • 22 240
  • 258
  •   1
Отговори
# 75
  • шумен
  • Мнения: 25
Любимите Лукчета, които купуваме са Класик и Билкови  bouquet Помагат при най- първите признаци на гърлобол

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
И вкъщи винаги има от любимите бонбони! Simple Smile Вече започнах да ги крия от съпруга ми, направо е пристрастен!  Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 825
Здравейте!
Лукчетата са изпитано средство при болки в гърлото. Използваме ги от години при проблеми с гърлото.
Весели празници!  Grinning

# 78
  • Мнения: 3 816
Винаги имаме лукчета в къщи* толкова са многофункционални и за настинка и за десерт стават!

# 79
  • Монтана
  • Мнения: 698
Винаги налични у дома и в чантата ми...харесвам всички видове,но Лукчета с мед и лимон са ни фаворити!!!

# 80
  • Мнения: 1 821
Ядем лукчета най-вече в офиса, предпочитам лукчета с евкалипт.

# 81
  • София
  • Мнения: 39 958
Ще ми се да пробвам дъвчащи лукчета. Стига ментата да не е силно застъпена. Нея е уважавам само в мохито  Laughing

# 82
  • Димитровград
  • Мнения: 1 755
Обичам Класик и Билкови.

# 83
  • Мнения: 25
Лукчетата са  най -предпочитани в нашето семейство за кашлица за болно гърло и винаги имам от тях в къщи и в чантата.

# 84
  • Мнения: 422
Класическите лукчета в зелена опаковка са уникални Simple Smile

# 85
  • Мнения: 243
У нас винаги е имало лукчета и при болка в гърлото първо към тях прибягваме.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Обичам класическите лукчета, това са бонбоните от моето детство. Според моите деца са много лютиви Mr. Green.

# 87
  • Мнения: 34
Специалистът билкар г-н Елмазов ще отговори на всеки ваш въпрос за полезните растения!

# 88
  • София
  • Мнения: 945
Най-много харесваме вкъщи класическите лукчета и не оставаме без тях.

# 89
  • Мнения: 473
Любимият ми вкус е с мед и лимон. Препоръчвам го и на всички учители, които като мен вечер изпитват неприятно дразнение в гърлото.

Общи условия

Активация на акаунт