Кой какви сериали гледа? - Тема 14

  • 64 682
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 534
Да се похваля с новото си британско откритие - A Touch of Cloth
Пародия на криминален сериал, изпълнена с огромни дози черен хумор. Снощи изгледах първи сезон и се попиках от смях  Joy
Мерсажка  bouquet

Изтеглен и тестван, размазва  Mr. Green Тъкмо 'Ан Олдман' я гледам в д-р Фостър  Simple Smile
http://www.imdb.com/title/tt4602768/

# 661
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Тъкмо 'Ан Олдман' я гледам в д-р Фостър  Simple Smile
Интересен ли е?

# 662
  • Мнения: 534
На мен да. Подвежда с медицинското си заглавие, но си е направо криминален, предвид следенето и разследването на съпруга от мацката Mr. Green  Joy



Би трябвало да се води семейна (бракоразводна  Twisted Evil) драма, но на мен ми е оптимистичен  Crazy, заради симпатичните образи, остроумните диалози и забавни случки  Simple Smile

# 663
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Звучи интересно. Ще го пробвам, мерси Hug

# 664
  • Мнения: 534
О, Макрати е наш Станис Баратеон  Simple Smile

# 665
  • Мнения: 7
Обожавам да гледам сериали и в момента гледам няколко:

Pretty Little Liars
Jane The Virgin
Younger
The Middle
Awkward
The Royals

# 666
  • Вестерос
  • Мнения: 38 416
Малко са ти, харесай си повече  Flutter

# 667
  • Мнения: 32 632
Малко са ти, харесай си повече  Flutter

Слаба ракия е, нали?  Mr. Green

# 668
  • BG
  • Мнения: 4 459
Предполагам, че не е тази правилната тема за поста ми, но отдавна се чудя нещо, за което искам да ви питам. Когато гледам някой сериал със суб в v bоx много често попадам на някои странни преводи. Например скърцане на врата, писък, смеене и подобни разяснения, та се чудех дали от един и същ потребител са  и защо трябва по подобен начин да се превежда, на мен ми е направо абсурдно малоумен, но пък може и да има някакво логично обяснение..

# 669
  • Мнения: 9 144
Почти във всички оригинални субтитри има такива обяснения
вкл. и текстове на песните, които вървят като фон. Прави се за хора с увреден слух.

# 670
  • BG
  • Мнения: 4 459
 Ясно, и аз тaка си помислих, но нямаше да се досетя, ако не гледах в момента Switched at birth.

# 671
  • Мнения: 201
Аз следя много сериали, филми почти не гледам. Един от сериалите е If loving you is wrong, малко в стил американска сапунка, очевадно не е високобюджетен сериал, но на мен ми харесва - има изневери, извънбрачни деца, лъжи между уж приятелки, лоши ченгета, абе знаете как е  Laughing https://www.youtube.com/watch?v=XZRp77ggsMU
Иначе част от другите, които следя са American crime story (по действителен случай за футболиста ОДжей Симпсън, който въпреки че убива 2ма души съда го обявява за невинен) , Quantico, Castle, Blindspot, the 100, iZombie, Orphan Black, Suits има и още  Embarassed Blush

# 672
  • Вестерос
  • Мнения: 38 416
Почнал е втори сезон на Daredevil,  3 епизода има качени

# 673
  • София
  • Мнения: 9 980
Може ли да се разбере какви сериали се очаква да пуснат по филмовите канали (с дублаж)? Ще ми се да започне нещо интересно, може и старо Peace
Говоря за Fix, Fox life, btv comedy.
Hbo, Cinemax+ комеди hbo и AXN ги ловя, но нещо със субтитрите има проблем доставчика (Neterra), през 1мин прескачат (без титри)...

# 674
  • Мнения: 4 936
Тъкмо 'Ан Олдман' я гледам в д-р Фостър  Simple Smile
Интересен ли е?

kak se пише? Не го откривам в Зам...?

Общи условия

Активация на акаунт