158 Коледарчета в Америка пишат късмети и сурвакат за здраве

  • 118 885
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 919
Ние пък събираме...да кажа ли, че докато бях бременна се забавлявах с "Алф"  Laughing

# 16
  • Мнения: 8 163
Пфффф, Титина, по време на тренировки съм изгледала маса ситкоми: Friends, Cheers, 3rd Rock from the Sun, Everybody Loves Raymond, Frasier... Та мускули се правят не само от вдигане на железа, но и с гледане на сериали  Wink

# 17
  • Бостън
  • Мнения: 13 700
... Та мускули се правят не само от вдигане на железа, но и с гледане на сериали  Wink

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green тъй, тъй!!!

# 18
  • Мнения: 4 291
... Та мускули се правят не само от вдигане на железа, но и с гледане на сериали  Wink

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green тъй, тъй!!!
тъй, тъй и го пазите в тайна!

# 19
  • Мнения: 758
Сагата Star Wars я гледах с дъщеря ми - на 8 г. Аз бях горе-долу на същата възраст, когато гледахме първата серия. Аз съм от фен-поколението. Междузвездни войни и Индиана Джоунс са най-великите филми, няма други просто... Laughing. Сега издирваме всички предишни серии, защото щерката иска да ги гледа. Пък и аз съм ги позабравила, въпреки че съм ги гледала поне 10-тина пъти.

# 20
  • Мнения: 374
Сега сигурно ще изляза най-задръстената обаче този филм не го харесвам. Колко пъти се опитвах да го гледам, все някъде до средата на епизода стигах и ми доскучаваше до краен предел.
Аз исках да гледам последната Сойка-Присмехулка, ама не ми се усмихна късмета...

Весели празници на всички!

# 21
  • Мнения: 8 163
Корал, дали ти харесват Междузвездни е въпрос на вкус, а не на coolness. На мен пък Сойката не ми допада. Хич. Може би защото първо четох книгите.

СоуLaughing

# 22
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Корал, ти пак, че до средата си се опитвала да гледаш някои серии. Аз до 10мин и толкоз. Не може да ме грабне и това е.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 291
Корал, ти пак, че до средата си се опитвала да гледаш някои серии. Аз до 10мин и толкоз. Не може да ме грабне и това е.  Rolling Eyes
Като деца не сте ли гледали филма?
аз съм зарибена от дете, може би ако трябваше сега да го гледам за пръв път щеше да ми е странно. Но моето дете съм зарибила също, не съзнателно,  от съвсем малък го гледа, познава героите, знае цялата история с подробности. Искам да ви кажа, че единия от инженерните отдели тук са все джедаи. Имат лазарни мечове, кукли и постери в цял ръст на героите. Йода обаче е сложен на шефа на деска Laughing Огромен департмент, джедайски.

# 24
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Соу, никога не съм го харесвала.  Peace

# 25
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Весели празници на всички!

Агент, мерси за темата bouquet

# 26
  • Мнения: 8 163
Соу, как па са се намерили? Нашите IT-та ходиха дружно (водени от шефа им и в работно време) да гледат The Force в първия ден на процекциите.

Бейби, и аз от дете обичам сагата. От нея съм научила първите си думи на английски. Ходех в киносалона с тетрадка и химикалка и записвах, като следях субтитрите. Заради Междузвездни се запалих да уча езика, размечтах се за Космоса, започнах да "изяждам с кориците" де що имаше фантастика в библиотеките... Кой знае, може би без тази поредица изобщо нямаше да съм тук, сега и така...

***

Весели празници!

# 27
  • Мнения: 1 591
Весели празници, момичета!

И аз не съм фен на междузвездните.

Хаха Фея, аз така от текстовете на Металика.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 8 163
Хаха Фея, аз така от текстовете на Металика.  Mr. Green
Гледай ти! Винаги съм се изумявала от това какви неща ни формират като личности.

# 29
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Хаха Фея, аз така от текстовете на Металика.  Mr. Green
Гледай ти! Винаги съм се изумявала от това какви неща ни формират като личности.

The Doors here Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт