Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 79

  • 48 939
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 405
Абе много.. понякога толкова задълбаваме в излишни сметки, че сами си усложняваме живота.

# 706
  • 1st floor
  • Мнения: 9 178
Тоя Шон направо ми спира тока!!! Crazy До десетата минута всичко беше наред, даже повярвах в себе си Mr. Green и след това всичко ми се върна тъпкано!!!  Laughing Направо ме остави без дъх! Ако ме остави и без сланинки, вечно ще го обичам! Hug Отчитам Кардио от Алфа. И май започвам да броя калории - 1556 за вчера! В - 44%

# 707
  • Мнения: 817
Отчет за днес - чудя се между The master's cardio и Hammer plyometrics. Някой смята ли да го кара това нещо по график? Някак си ми е много кардио елемента, а и 6 дни в седмицата с 1 почивка  Thinking

# 708
  • Мнения: 4 785
За вчера тренировката-БР 6 с гири 2,5 и 5кг.Храната 2 яйца ,овче сирене,червено цвекло;за вечеря свински гърди на фурна и салата айсберг с яйца ,сирене и маслини  Heart Eyes
Почнах пак малко вода да пия-трябва да се надзиравам Whistling ooooh! От добавките ми остана само магнерот трябва да презаредя

# 709
  • Мнения: 741
Вив чакай сега има време за тормоз  Laughing Simple Smile
Нещо и мен ме мързи да тренирам тия дни що така newsm78

Нещо ново да е излязло като тренировки...нещо си търся за цяло тяло  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 5 405
Лидз, аз я карам по график, но не всеки ден, я почивката ми е в повече, я тренирам и нещо друго  Peace

# 711
  • Мнения: 35
Grinning Бая хляб има да (не) изям докато стана Юли. Пък на акъл и знания и срещу него да тичам няма как да го стигна  Laughing
Нооо че жълтъците са мазни - така е. Аз не съм казала да не се ядат хич, а че не е хубаво да се ядат по 5 наведнъж, все пак това са 5-7гр. мазнини само в 1 брой (ако правилно съм видяла), а тя спомена и за зехтин в салатата. Както и да е, точно в момента не съм аз човека, който да дава акъл за храненето, но според мен са твърде много мазнини за 1 хранене, освен, ако не е на вм.

Признавам, малко са в повечко. Но нямах нищо друго за ядене и нямаше как да си стигна калориите за деня без някое яйце в повече.  Laughing
За днеска:
З: кафе, ябълка
О: ще е салата с пилешко и зехтин, авокадо
В: сьомга и салата

Тренировка тичане 1 час навън.

# 712
  • Мнения: 10 035
Дези, отпусни бе душицо!

Защо се мъчиш с 5гр. масло в яйцата,
Скрит текст:
сложи си на вкус, аз дори не знам колко е 5гр. и накрая от глад да унищожиш 100гр., виж това вече мога да си го представя. Дори и така да е, ако само това ти е за днес, всичко е ОК, до края на деня хапни си отново нещо високопротеиново, или белтъчно/месо, риба, мляко../ плюс зеленчуци и от двете на корем и с мазнина на вкус, и си пушка за днес! Дори, ако все още имаш място след това добави и хапка вкуснотийка/парче шоколад, бисквитка/.

Много ми се иска Бобчето, Свети или Вивката да те консултират по отношение на храненето, аз не мога да се изразявам много правилно в това отношение.


Благодаря ти за коментара, Diva! bouquet
Уча се да отгатвам на око грамажи. Гребнах си с ножа, и реших да го премеря.

Вечерях рано, за да го смеля до йогата- бейби спанак, три варени яйца, 8  маслини, 60гр гоуда. Супер беше. След йогата бях пак гладна и доядох след децата малко пъстърва на фурна с два малки домата.

Тази сутрин се събудих почти -2кг! Водата излезе-ура!
Обезводнено ми беше, но лекичко. Сега пред-закусвам ободряващо киселко смути със спанак и горски плодове, и ще направя някакво кардио с Боб. Истинската закуска ще е след тренировка.
Но ми просветна пред очите с този киселаш, чувствам се прекрасно!
Like Smoke, твоето кило замина ли и то?

Alibali,  аз на треньора по бокс съм му обяснявала какви са ми проблемите и целите- искам да съм по-бърза, по-силна, и да мисля и реагирам светкавично докато съперникът ме атакува. Това е.
Но при мен визията никога не е била чак толкова важна, някак си е на заден план. Доста се харесвам, въпреки че не съм идеална. Манталитетът ми е, ако на някой не му харесва как изглежам, да гледа в друга посока. Mr. Green

Треньорът ми  100 пъти ми каза  да ям балансирано, без крайности. (Яж говеждооо! Laughing, никакви спагети, кнедлики, джънк, хлябове, т.е.нищо ново под слънцето), да тичам 6 пъти седмично интервално, или бързо темпо, минимално по 45. мин., т.е. 8км, и минимално 5 пъти силова.
Но: знае колко деца имам и колко съм заета, и му е ясно, че много жонглиране трябва, за да успея. Няма драма когато не успявам, но имам определен стандарт към който се стремя.
Личи си обаче когато тичам, и когато въглехидратите са достатъчни- ръцете хвърчат, и издържам повече от разни младоци, които на всичкото отгоре пушат. Rolling Eyes


Вие ми спирате тока с тия гири от по 5кг! Аз съм на 3кг и пак се озорвам. 5кг ги ползвам само на някои упражнения, и то спорадично.
Боб4енка, браво за 15те км!
Малеее, аз нищо не правя, а ми казвате, че са ми много тренировките.
Те само изглеждат много, ама с гири от 3 кг и под 10 км, явно пенсионерски го давам. Laughing

# 713
  • Мнения: 1 437
na_visok_tok_s_kok, защо се отказа така бързо от 90ДД?
Не ти ли е студено да тичаш в този студ навън?

За днес отчитам 30 минути крос, довечера ще измисля още нещо да включа.

# 714
  • Мнения: 9 084
Смоук, 1200 калории бременна с близнаци?! Струва ми се, че много  малко ядеш.


Отварям темата, чета това и  Shocked  hahaha Joy

Не съм аз бременната, още повече с близнаци - ама, много се смях - благодаря ти за настроението, което ми създаде  Hug

Дези, не съм се теглила тези дни - сърдита съм на кантара  Laughing
Утре сутрин, ако не се успя и не тичам в последния момент

Сега прочетох, че споменаваш кнедли - лелелеле, как ги обичам, особено плодовите  Heart Eyes Heart Eyes Е, това не мога да го откажа ни-ко-га. Даже за един период ги правих и вкъщи заради бившето гадже, ама после се озаптих, че трябваше да спя в залата  Laughing

Днес съм планирала монотонно бягане - ако не умра от скука и избягам 7/8 км., ще е добре

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 10:50 от Like_Smoke

# 715
  • Мнения: 546
 Не спирам да ви се възхищавам за километрите, които пробягвате. Аз предпочитам интерналното кардио и да знам, че съм приключила по бързата процедура. Мнооооого ми е скучно монотонното бягане. Е, и ми е зор де  Rolling Eyes Вчера удържах на обещанието си - раздадох се на тренировката, включих и корем, и даже потичах на пътеката. И с яденето бях бетон. С две думи - страхотно начало на седмицата. Ако я изкарам така до края, няма как да не падне и първия минус в боя  Mr. Green За днес съм планувала крака, дупе и корем.

Смоук, 1200 калории бременна с близнаци?! Струва ми се, че много  малко ядеш.


Отварям темата, чета това и  Shocked  hahaha Joy


В началото си помислих, че пак нещо съм пропуснала и не съм разбрала за двойната бременност на Like_Smoke  Laughing

# 716
  • Мнения: 570
Лидзи, аз я карам горе-долу по график програмата, т.е. разместих малко почивките, а и винаги си добавям нещо накрая, че ми идват кратички. Кардиото не ми е много, даже напротив. Плиометрична и кардио тренировка не са едно и също, но това по принцип, защото за мен и скачането с тежести не е плиометрия, а силово движение. Програмата засега ми харесва, най-вече това, че тренировките не се повтарят и я има тръпката от "какво ли ще се прави днес?", самите упражнения са подредени добре и водят до правилното натоварване.

Дези, може да погледнеш това, ако ти е интересно http://conf.uni-ruse.bg/bg/docs/cp13/8.2/8.2-9.pdf. Много обичам да си събирам такива работи, но повечето са за тренировки. А спагети и макарони едно време бяха хит № 1 за въглехидратно зареждане, сега не знам дали се тачат Mr. Green

Марги  Hug

# 717
  • Мнения: 10 035
Усетих се, че ще свърша с тренировката в 11, и то станало обяд, затова преди нея изядох 3 лъжици тахан, за да тренирам "на мазно".
Ще се обядва по-късно салата с яйца и кашкавал. Нещо ми се услади вчерашната и искам да я повторя.

Ето го Боб: Kettlebell Cardio Shred
https://www.youtube.com/watch?v=J5LWSnrfOI0
Изпоти ме здраво. Пудовка 8кг.

Alibali, благодаря ти за линка, ще го разгледам след малко. Hug
Ухаа! То било за бокс! Мерси! bouquet
Спагети и макарони зареждат тези които нямат да свалят. Треньорът ми яде всичко, но при неговото натоварване и физика храненето е съвсем другаде.

Смоук, и моите деца умират за плодови кнедлики, а и за другите-  картофени (със свинско и зеле, или  патица/гъска) и пшенични ( със свичкова  Heart Eyes)

Мятам се на линка от Али с едно кафенце

# 718
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ох, аз ако нямам филм под ръка да гледам, не мога да издържа да ти4ам толкова дълго на пътеката. Виж, навън е друга работа. От в4ера усе6там напрежение в хълбоците  Thinking
Днес е ден за силова и за сега съм се ориентирала към Спартакус, ако не ми хрумне не6то друго.

Освен това имам абстиненция за6тото ми свър6и тахана и магазина, от който го купувам ми е на толкова неудобно място  Rolling Eyes, дано днес намеря време да пална колат аи да отида да си купя. Има вариант да го заменя с буркан фъстъ4ено място- о6те обмислям готова ли съм на тази изку6ителна стъпка  Crazy

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Тя темата ще свърши докато се наканя да пиша... Embarassed
И преди ви се оплакох, че зимата не е моят сезон. Трудно ставам, а още по-трудно се мотивирам за тренировка. Вечер рядко ми се получават нещата, все нещо изниква. Свикнала съм да тренирам сутрин.
Днес съм доволна от себе си  Mr. Green. Отчитам Румяна с цяло тяло и добавих и малко крака допълнително.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт