ОКТОМВРИЙКИ 2016Г.

  • 37 877
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11
STANITANI, тази терапия за астмата се правила основно есенно-зимния сезон и на нас ни казаха, че ако задържим без четвърти бронхиолит няма смисъл сега да я почваме, защото лятото щяла така или иначе да е добре. Силно се надявам да не се разболеем, ама като си я познавам..... иначе същото при нас - от едни нищо и никакви сополки и веднага бронхиолит (поне при нас минаваха лесно, без температура и неразположения за малката, само притесненията за мен от постоянното натякване, че се лекувал в болница).

# 676
  • Мнения: 25
За новата темичка: Даниела на 34 год. Втора бременност термин 20.10.2016

# 677
  • Мнения: 70
Момичета, бях на преглед днес  Heart Eyes Плацентата ми е по задна стена, малко е ниска, но е рано и доки каза, че няма за какво да се тревожа - щяла да се вдигне. Видяхме едни сладки ръчички и крачета, ръчичките пред муцунката  Heart Eyes В средата на март съм на първа фетална морфология  Party
 За първата страничка: Мариша, втора бременност, термин 01.10.  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 11
marisha, предната бременност и моята плацента уж беше ниско до доста късно, но в крайна сметка нямаше никакви проблеми и родих нормално. Кога точно си на фетална? Моят термин е 3.10 и имам запазен час за 21.03, но ми се струва малко рано, особено ако бебчето пак върви назад като каката.

# 679
  • Мнения: 6
Здравейте, пиша за 1ви път в темата, термина ми е на 17ти Октомври! Heart Eyes В понеделник съм на лекар да видим пулс, иначе точката си беше там преди 2 седмици. Пожелавам лека и успешна бременност на всички!

# 680
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 189
Идеи зa име зa следвaщaтa темa?
И мaлкия боледувaше много ,и присръпи прaвеше без дa имa aстмa,но нa 4 зaпочнaх дa му дaвaм едни витaмини и още няколко други нещa зa имунитет и вече нaй-много зa ден двa и е ок.A и по-бързо се възстaновявa от мен-ноември изкaрaхме еднa aнгинa,той се опрaви зa ден и половинa,a aз едвa зa 4.

# 681
  • Мнения: 38
за новата тема Деница 28 год. Бургас първа бременност термин 10.10. 2016

# 682
  • Мнения: 20
Предлагам заглавие: В октомврийското човече сърчицето тупка вече! Simple Smile

# 683
  • Мнения: 1 404
Ама какво става с тези деца....масово са с бронхиални проблеми, алергии... Ние едно време, нямам спомен да сме били чак толкова болнави... и моят син беше с астма - сингулар, флексотид.... Слава Богу, в ремисия сме от една година.

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 19:20 от Анн–

# 684
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 189
Aлергиите съвсем ги зaбрaвих.Синa ми имa  към млякото и непоносимост към гултен.Пaзихме 3 години диетa,но вече е голям и искa от всичко дa яде,a и не му е проблем.

# 685
  • София !
  • Мнения: 1 240
Заглавие: ОКТОМВРИ е далече, а мама е нетърпелива вече!  Simple Smile

Моето дете също е на лечение с Пулмикорт и Ефира. И аз се чудя какво става. Всяко второ детенце е така, какво е това чудо не знам  ooooh!

# 686
  • София
  • Мнения: 262
Въздухът е мръсен, храната не е същата... резултатът са проблеми с дихателните пътища при почти всяко второ дете. На мен косата ми побеля докато го израсте малкият, защото аз отказах да давам Пулмикорт. Справях се с инхалатора + физ.разтвор и студения въздух зимата, който ни влияеше много добре на нас. Лятото - на село при баба му. Там проблеми нямаше.
Израстна го едва като стана на 6 г. И винаги най-тежките пристъпи се провокираха след контакт с някакъв вирус, дори и да не се разболее самият той. Отвратително.

# 687
  • Мнения: 19 738
И аз плахо да се присъединя. Днес чух сърчице и след много перипетии и години борба, официално съм бременна с термин 13.10.2016г.
Плацентарните молекули се оказа, че са в сивата зона и се наложи днес да вливам Октагам. Надявам се да не се повтори, че е супер досадно.

# 688
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен Simple Smile От началото ви чета, но не исках да пиша докато поне не чуем сърчице Simple Smile Вчера и това стана Simple Smile
Много се радвам, че има толкова мн мами, които чакат второ дете ...тъкмо ще има кой да отговаря на въпросите Simple Smile))

# 689
  • София !
  • Мнения: 1 240
Cristi, много се радвам да те видя тук  Hug
Скрит текст:
Не знам дали ме помниш, преди време бях в темите на ИБ, но след неуспешния ми опит се бяхме отказали за дълго време. Този път се надявам всичко да е наред!  Praynig

Arlina, и аз този Пулмикорт много го мисля и бях много против, но от друга страна ме е страх да не стане по-зле и гледам да спазвам това, което назначават лекарите. Дано го израсте по-бързо, защото е страшно неприятно..

Общи условия

Активация на акаунт