Малък Сечко е на прага - безспирно МАРТенчето шава - тема 8

  • 33 852
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 351
Момичета, някоя знае ли въпросното направление No.7, което се издава от личния лекар кога трябва да го вземем и колко време важи. Обикновено нали са по 30 дена, което би трябвало да значи 1 месец преди термин да се вземе. А ако се преноси какво става, пак ли трябва да ходим до личния?

# 646
  • Мнения: 141
Това направление за болницата ли е?Иначе важат по един месец.

# 647
  • Мнения: 64
Момичета, някоя знае ли въпросното направление No.7, което се издава от личния лекар кога трябва да го вземем и колко време важи. Обикновено нали са по 30 дена, което би трябвало да значи 1 месец преди термин да се вземе. А ако се преноси какво става, пак ли трябва да ходим до личния?
Направлението за хоспитализация на мен ще ми го издава АГ-то, а не личния лекар. Моето АГ каза, че ще ми го издаде другата седмица. Ако бебчето се роди по-рано, направление може да се издаде със задна дата, но не знам как стои въпроса с преносването. Честито на новите мами, най-здравите бебчета да имате  Simple Smile

# 648
  • Мнения: 351
Това направление за болницата ли е?Иначе важат по един месец.
Да, за приемане за раждане. Като ходих на Отворените врати в Шейново казаха, че от ЛЛ се издава.  newsm78 Ще питам другата седмица на ЖК. 

# 649
  • София
  • Мнения: 293
И моето ми го издаде АГ-то,което много ме учуди,заедно с 45-дневния и обменната карта ,аз си мислих че трябва да го взема от ЛЛ.

# 650
  • София
  • Мнения: 983
Честито бебенце на мама adien!
Стискам палци и изпращам положителните си мисли на близнаците, сигурна съм, че всичко ще се подреди по най-добрият начин!

Направлението за хоспитализация и на мен ще ми го даде акушерката на последната ЖК.

# 651
  • Мнения: 351
Мерси за отговорите! Simple Smile

# 652
  • Мнения: 120
Направлението за хоспитализация се издава от АГ-то ако си по ЗК и от ЛЛ ако не си. Моя пакет за наблюдение на ЖК е по ЗК и затова директно АГ ще ми го издаде. Така ми казаха когато питах преди няколк дни.

# 653
  • София
  • Мнения: 983
Моят пакет не е по ЗК и пак АГ го издава.

# 654
  • Първомай
  • Мнения: 177
Здравейте момичета тази сутрин не мога да смогват да из чета всичко.
Адиен честито ти бебчето живо здраво и скоро да се гушкате.
Лили кураж и ще видиш че всичко ще е на ред.Бог да е с вас и много скоро двойно щастие.
За болничните  на мен ми казаха че тази година ги подавали по нова система и за това ставало забавяне. Аз нямам плащане за декември пише че е внесен на 14.01 и а ще се обработва. За януари ще има да чакам.

# 655
  • София
  • Мнения: 3 669
Adien, живо и здраво да ти е бебенцето  newsm32. Бързо да навакса с растежа и да се прибирате заедно в къщи.

LillyM, стиснати палци и за теб, всичко да мине безпроблемно. В най-добрата неонатология си, така че ще се погрижат за вас. Ние сме с теб  Hug

# 656
  • Мнения: 172
Adien честита рожба да ти е живо и здраво и само да те радва.Lili кураж мила сигурна съм че всичко ще бъде наред и ще се похвалиш със едни прекрасни,борбени бебочета.

# 657
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Adien честито бебче. Да е живо и здраво и скоро да се гушкате вкъщи. На теб пожелавам бързо възстановяване.
 LillyM и от мен имаш стиснати палци за утре. Вярвам, че всичко ще е наред, ще чакаме новини.
Аз от днес почвам да стягам малко по малко чантата за болницата. Чакам и ММ до 10-тина дни да се прибере вече, че и количката да купим.
Джинджи как е каката? Притесняваше се, че е болна от варицела, добре ли е?

# 658
  • Мнения: 1
Adi,честита рожба да расте жив и здрав и много много да ви радва и скорошно прибиране вкъщи   ylinfant ,а как се казва бебока? 1crib
LilyM, пращам ти много положителни емоции ,вярвам че всичко ще бъде наред и ще мине безпроблемно ,стискам палци и само спокойствие , много прегръдки ви пращам на тримата  Hug  Hug  Hug
  

Да се похваля и аз вчера напазарихме голяма част от нещата за бебка капарирахме количката , взехме комплект за изписване ,дрешки -бодита,ританки ,шапчици , гащеризончета... взехме ваничка на Cangaro  с  термометър и стойка , повивалник матраче шишета ,ел. стерилизатор чаршафчета ,одеалца и толкова се развълнувах ,че ве1е наближава събитието ,и се радвам ,че ММ беше активен в избора  и не се скарахме нито за момент   Joy   Heart Eyes ...оставям ви ,че съм на преглед днес и довечера ще се отчета  Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 215
Колко много сте изписали само. Нели, Adien, честити рожбички, да са ви живи и здрави.
LillyM, и аз ти изпращам много  положителна енергия. Успех!!!
Ох аз незнам да се радвам ли или да се притеснявам. Сега се връщам от Ж.К. и се устонови, че бебка е с две седмици напред. Аз съм в 33 г.с, а я измериха в 35 и тежи 2600 гр. На мен ми се вижда много. Аг-то се опита до ме успокои, че всичко е наред и че е добре развита, но въпреки това нещо ме гложди отвътре. Ат съм с диабет, но имам добър контрол и се надявах да не става прекалено голяма. Сега незнам какво ще кажат за секциото дали няма да е още по рано предвид това как се развива бебка. newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт