На море в Турция - тема 42

  • 124 865
  • 727
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 152
Здравейте, гледах в един сайт много изгодни оферти за Анталия, но за 1 май някъде, та се чудя дали си струва Thinking Времето дали ще бъде хубава за басейн и море? Sad Какво мислите? До сега винаги сме ходили края на май и август, не мога да се оплача, но сега сериозно се замислям  Thinking

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 20
За информация-Един от малкото хотели в Алания към момента в който има обявен Stop Sale  за целия май и нач. на юни е хита от миналия сезон- Azura Deluxe 5*.Разбира се става въпрос за бълг. пазар. Wink
Ние сме от 03.06 направо  късмет...

# 527
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 816
Въпрос-удачно ли е началото на октомври да се ползват външните басейни?Как е времето тогава?Заслужава ли си?

# 528
  • Варна
  • Мнения: 3 971
Въпрос-удачно ли е началото на октомври да се ползват външните басейни?Как е времето тогава?Заслужава ли си?


от 2 октомври бяхме в Кушадасъ.Перфектно за плаж - даже доста топло без да става неприятно горещо.Морето и басейните ставаха за плуване но не и за киснене и плицикане - 21 - 22  - 23 градуса.

# 529
  • Мнения: 2 702
Честит Празник на всички съфорумнички, пожелавам много здраве и лично щастие, както и много слънчеви дни по плажовете на турската ривиера.  bouquet bouquet bouquet

# 530
  • Мнения: 4 500
Честит Празник на всички съфорумнички, пожелавам много здраве и лично щастие, както и много слънчеви дни по плажовете на турската ривиера.  bouquet bouquet bouquet
И моите пожелания са същите  Hug Бъдете здрави!  bouquet

# 531
  • Мнения: 1 273
Честит празник, дами!
Да се чувстваме зачитани и обичани и да ни глезят не само на 8-ми Март!  Peace
 bouquet
И на повече почивки да ни водят.  Peace

# 532
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Здравейте, гледах в един сайт много изгодни оферти за Анталия, но за 1 май някъде, та се чудя дали си струва Thinking Времето дали ще бъде хубава за басейн и море? Sad Какво мислите? До сега винаги сме ходили края на май и август, не мога да се оплача, но сега сериозно се замислям  Thinking
Времето е на късмет  Simple Smile
2013 г. бяхме от 01.05. в Кушадасъ - ами пукнахме от жега, водата беше топла....2014 г., пак същия период в Мармарис, ставаше само за плаж, но не и за плуване...
Все пак Анталия е доста на юг, но време.... bouquet

# 533
  • Мнения: 10
StopЗдравейте.От доста време ви следя но за пръв път пиша.Тази година за пръв път смятаме да почиваме в турция насочили сме се към новият хотел Аквасис в Дидим. Искам да помоля резервиралите там за малко информация.Кои агенции го предлагат.Аз намирам оферти само от Емералд
Здравейте. Най-напред честит празник на всички дами - много здраве и слънчеви и прекрасни почивки!
Ние сме с потвърдена резервация за новия Aquasis deluxe resort & spa в Дидим от 06.05.2016 г. чрез Емералд. Предложиха ми свободни стаи и за следващите 2-3 дати на май, но помещенията не ни устройваха, но като цяло хотела за повечето дати от сезона е разпродаден. С малко повече късмет може да се уредите за май или октомври. Честно казано, малко ме притеснява факта, че ще сме едни от първите, но се надявам всичко да е наред и с хотела, и с фирмата, както и с времето. Wink. Ако нямате лични разочарования от Емералд не бъдете предубедени - говорих с познати, които няколко години подред им ползват услугите и нямат забележки. Успех и на Вас!

# 534
  • Мнения: 569
Ние също имаме намерение да нощуваме поне в Истанбул и след това да продължим към Дидим.
Дано само да се успокоят дотогава нещата, че в Истанбул малко ме притеснява. Иначе по крайбрежието много по-кратък ли е маршрута, ако знаете разбира се!
[/quote]
Да по кратък е маршрута по крайбрежието --edirne--canakkale--izmir--didim--881km от Пловдив
другия е Istanbul-Bursa-Izmir-didim --1100 km пак от Пловдив

# 535
  • Мнения: 4
Моля ви за мнение за туроператора Албена Холидейз. Харесали сме си оферта за почивка в Турция, цената им е по-добра в сравнение с останалите, но не намирам нищо в интернет за тях. Ще ви бъда благодарна ако някой сподели.

# 536
  • Мнения: 68
Моля ви за мнение за туроператора Албена Холидейз. Харесали сме си оферта за почивка в Турция, цената им е по-добра в сравнение с останалите, но не намирам нищо в интернет за тях. Ще ви бъда благодарна ако някой сподели.
И моето  заключение  е  такова. Определено  цените  им са по  добри спрямо другите  агенции .

# 537
  • Мнения: 4 035
Ние също имаме намерение да нощуваме поне в Истанбул и след това да продължим към Дидим.
Дано само да се успокоят дотогава нещата, че в Истанбул малко ме притеснява. Иначе по крайбрежието много по-кратък ли е маршрута, ако знаете разбира се!
Да по кратък е маршрута по крайбрежието --edirne--canakkale--izmir--didim--881km от Пловдив
другия е Istanbul-Bursa-Izmir-didim --1100 km пак от Пловдив
[/quote]
Истанбул - Дидим го взехме за около 10 часа и половина, от които 1 час ферибота, половин час спирка за кафе, около час за обяд иии към три часа в Сьоке  Grinning

# 538
  • София
  • Мнения: 1 449
Моля ви за мнение за туроператора Албена Холидейз. Харесали сме си оферта за почивка в Турция, цената им е по-добра в сравнение с останалите, но не намирам нищо в интернет за тях. Ще ви бъда благодарна ако някой сподели.

Има мое писание в белия списък за тях....еми накратко, колкото и да се напъвах, не можах да им намеря кусур. Миналата година до Сюрмели, тая година пак с тях до Батихан. Скачай смело, бас държа че ще ми благодариш. Sunglasses

# 539
  • Мнения: 186
Ние също имаме намерение да нощуваме поне в Истанбул и след това да продължим към Дидим.
Дано само да се успокоят дотогава нещата, че в Истанбул малко ме притеснява. Иначе по крайбрежието много по-кратък ли е маршрута, ако знаете разбира се!
Да по кратък е маршрута по крайбрежието --edirne--canakkale--izmir--didim--881km от Пловдив
другия е Istanbul-Bursa-Izmir-didim --1100 km пак от Пловдив
[/quote]Благодаря за инфото, а дали може да ми кажеш като часове колко е от Истанбул до Дидим?
Благодря ти!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт