Любима двойка (Номинационна Тема)

  • 34 919
  • 425
  •   1
Отговори
# 390
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Кажете коя двойка държите да спечели, та да гласуваме за нея и всичко да е мирно и тихо.
Нещата изобщо не опират до победата на дадена двойка.Споделяме наблюденията си.Като гледам и в момента е мирно и тихо Peace

# 391
  • Мнения: 18 785
Може за най-зла екранна свекърва - има доста кандидатки. Joy



За по-зла от Джеврието не се сещам. Mr. Green
Аааа ми онази майката на Саваш от Любов и наказание  hahaha  hahaha онова пък каква усойница беше  hahaha

# 392
  • Мнения: 30 820
Може за най-зла екранна свекърва - има доста кандидатки. Joy



За по-зла от Джеврието не се сещам. Mr. Green
Аааа ми онази майката на Саваш от Любов и наказание  hahaha  hahaha онова пък каква усойница беше  hahaha
Ох Laughing Душка-добродушка Mr. Green

# 393
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Къде забравихте Еда-та от 1001 нощи Mr. Green

# 394
  • Мнения: 23 429

Нали беше казано вече, че може по цял ден да киснеш във форума без да се отбелязва, че си влизал.



Да обобщя какво разбрах аз от темата:

Излиза, че тези които гласуват без да са писали редовно си киснат в темите инкогнито, като гости по дифолт hahaha
И естествено са в час с анкетите, за да се активират.



Тези, които просто гласуват, ти не можеш да разбереш с какви профили са.

А тези, които номинират с фалшиви профили, да приемем...Не съм виждала само номинации за "1001 нощ". Посочени са и други сериали, което им е донесло номинация, тоест бонус. Как така беше решено, че почитателите на "1001 нощ" са измамниците. И предния път го казах и сега ще го кажа, никога не бих тръгнала да се занимавам с това  кой на кое място е, обективно ли е, честно ли е и т.н. Но страшно се дразня след като съм коректен потребител, участвала съм в анкетата в съгласие с всички нейни правила, както  предполагам и много други хора, които са гласували за "1001 нощ", да бъдем вкарвани в някакви категории, защото някакви хора имали "наблюдения".

# 395
  • Мнения: 30 820
Къде забравихте Еда-та от 1001 нощи Mr. Green
Ми аз не съм го гледала Laughing как да я запомня Mr. Green

Вере па не помним Laughing

# 396
  • Мнения: 11 117
Ето я Джанан Ерд. , в ролята на Еда

# 397
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 416
Нямам отношение към споровете ви Peace И въобще си нямам идея кой на кого и с какво пречи...
Виждам, че се забавлявате по друг начин Mr. Green и бързам да се омитам Whistling

# 398
  • Мнения: 30 820
Ето я Джанан Ерд. , в ролята на Еда


Ай тоя грозофил не играеше ли в Розите newsm78

# 399
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ренко,Вере- сложили са я вече,но и аз.Повторението е майка на знанието Mr. Green
Джанан Ергюдер-злодейката Еда Twisted Evil
Скрит текст:

И в Розите играе Peace

# 400
  • Мнения: 30 820
Ренко,Вере- сложили са я вече,но и аз.Повторението е майка на знанието Mr. Green
Джанан Ергюдер-злодейката Еда Twisted Evil
Скрит текст:

И в Розите играе Peace
Аз гледах няколко серии от него Laughing тая кат се разрева и кат и потече грима #Shocked #Shocked #Shocked една седмица бех у шокове ooooh! Mr. Green

# 401
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 186
Аз не съм казала нищо за коректните потребители. Казах за некоректните.
Очевидно преча с това, че си позволих да говоря за нещо, което всеки вижда, но по някакви негови си причини мълчи.
Не споря с никого, още по-малко с потребители, които срещам за първи път тук.
Пожелавам им хубав ден, хубав месец, хубава година и приятно участие в последващи анкети. Peace

# 402
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 606

Май и в новия сериал Войната на розите, който започна снощи по ДФ ще го играе злата вещица Peace

# 403
  • Мнения: 30 820
Аз не съм казала нищо за коректните потребители. Казах за некоректните.
Очевидно преча с това, че си позволих да говоря за нещо, което всеки вижда, но по някакви негови си причини мълчи.
Не споря с никого, още по-малко с потребители, които срещам за първи път тук.
Пожелавам им хубав ден, хубав месец, хубава година и приятно участие в последващи анкети. Peace
Аз не виждам пък проблем newsm78 нека си гласуват Peace какво значение има кой ще спечели Laughing ако не беше споменала нямаше да забележа Peace

# 404
  • Мнения: 30 820


Май и в новия сериал по ДФ който започна снощи  ще го играе злата вещица Peace
Това трябва да е от Розите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт