MasterChef България - сезон II (28.03. - 03.04.2016г.)

  • 32 057
  • 401
  •   2
Отговори
# 165
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Шефовете  Party



Михалчев беше впечатляващ.

Евгени знаеше за какво става въпрос. Лъчо не показваше, че е притеснен.

Защо Михалчев казва „елдá”? На български е "éлда".

Ужааааааааааааааас! Хиляди неща в един мастърклас.

Окапах клавиатурата.  newsm64

Евгени как вадеше риби от змиорката…

Виктор ги призовава да покажат отношение и уважение към продуктите, а той какво направи вчера с картофите на Събин, а?  Naughty

Горкият Евгени! Аз се изпотих само, като ги гледах.

За първи път през този сезон ми беше толкова напрегнато, гледайки. Вероятно защото харесвам и двамата.

Да ме прощава Михалчев, но този вестник, за мен, е Sick

Бих се зарадвала, ако беше спечелил и единият, и другият. И двамата се представиха достойно.  smile3501

За стрес теста ми беше все едно. Не харесвам и тримата.

Цветелина – големите претенции. Не различава дроб от хайвер. Но пък има доста познания.

Струва ми се доста несправедливо да отпадне един от тримата, а Севда си отвися на балкона. Да ѝ сложат една табелка „Наблюдател“ и това е.  ooooh!

Жълти парцали не чета /нито реално, нито виртуално/. Точно пък Елизабет победител!  Joy

Колко време са готвили? Цветелина започна с прибрана коса, при презентацията беше с разпусната.


  love001

# 166
  • Мнения: 8 365
Е, коварно е с децата. Още повече, че са приятели на детето на един от журето. Толкова ли няма други деца?

# 167
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Цвета я наблюдавам, винаги преди да започнат да готвят е с пусната коса, но след това я прибира с шнола; след като времето изтече и е наред да презентират, си пуска косата Peace
За мен е без значение кои деца ще участват - едва ли са пристрастни 6 годишните малчугани Wink

Последна редакция: ср, 30 мар 2016, 11:26 от *Biskvitka*

# 168
  • София
  • Мнения: 6 233
Аз мисля, че коментарите се записват между етапите на готвене и оценяването, може би затова Цвета си е пуснала косата, примерно. Защото все се чудя иначе как отпадащият коментира бодро представянето си, или пък някой аха да ревне, докато говори за свой гаф, а после е спасен.
Георги за мен е един от участниците с най-голям потенциал, има хъс, но защо така в стрес теста се изложи - явно не можа да се "събере", както се казва (както например направи Весела) и се поддаде на паника. Все пак и аз мисля, че няма да отпада още сега.
На Мастъркласа ми харесаха и двамата, малко повече симпатизирам на Лъчо, но и за него вярвам, че тепърва ще се изявява. Simple Smile Беше ми много интересно, но и сложно, с много "операции". Михалчев рулз.  Sunglasses
Цвета още малко и съвсем ще ми захаресва, колкото и да ми беше неприятна в началото. Не знам дали е така, но ми изглежда искрена и непринудена, а и доста продукти познава и се справя с приготвянето им.

За децата наистина е коварно, особено ако отборите не са предупредени отначало и готвят някакви гурме ястия - децата със сигурност биха предпочели нещо простичко и по-познато.

# 169
  • София
  • Мнения: 6 062
Разбира се, че не са пристрастни децата.
Според мен проблемът ще дойде от това, че са ужасно капризни повечето, когато става въпрос за разнообразен вид храна.
Злояди са си 6 годишните. Не е ли нещо от сорта на пица, пържени картофки и сладолед, трудно ще ги зарадваш. Joy

# 170
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз мисля, че коментарите се записват между етапите на готвене и оценяването, може би затова Цвета си е пуснала косата, примерно.

Не става въпрос за коментарите. Написала съм го ясно:



Колко време са готвили? Цветелина започна с прибрана коса, при презентацията беше с разпусната.

# 171
  • Мнения: 1 439
Според някои победителят вече е известен.
http://struma.bg/news/80231/1/1/SKANDALNO-RAZKRITIE-Blagoevgradc … -Mastur-shef.html
Съжалявам,но не зная как да скрия линка Embarassed

Зaдaчитe, ĸoитo oчaĸвaт yчacтницитe, бивaт пpeдвapитeлнo cъoбщeни нa ĸpexĸaтa бpюнeтĸa, зa дa мoжe тя дa ги oттpeниpa y дoмa и дa зaблyди пpoтивницитe, чe мнoгo я бивa

Никак не си пролича докато правеше супата, с която толкова се изложи Simple Smile)))

# 172
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
О, я не се връзвайте на разни писарушки Whistling Хич и не ги чета аз такива - в-к "Клюки" , Струма, Ботевградско утро и прочие....нали все нещо жълтичко трябва да пишат, че иначе как ще ги четат...
smileys , забележи, че винаги, преди да започне да готви, Цвета си прибира косата/ за което евала и правя, де/.

# 173
  • Испания
  • Мнения: 37 503
О, я не се връзвайте на разни писарушки Whistling Хич и не ги чета аз такива - в-к "Клюки" , Струма, Ботевградско утро и прочие....нали все нещо жълтичко трябва да пишат, че иначе как ще ги четат...
smileys , забележи, че винаги, преди да започне да готви, Цвета си прибира косата/ за което евала и правя, де/.

+1

Ще гледам следващия път. Тия разпуснати пирги над храната ме вадят от релси.  Sick

# 174
  • Мнения: 7 282
Такъв мастър клас до сега май не бяхме виждали. Забележителен Михалчев, респект!
А стрес теста беше ужасителен, много брутално беше третото прекъсване  Laughing Горките хора! Надявам се Георги да се справи добре на елиминациите. Страхотен епизод беше снощи!

# 175
  • Мнения: 13 635
 Laughing Да им пратя моя малчуган да ги изприщи как ни изприщва нас.
Освен че са капризни са пристрастни и към определени храни и още и още мнвого такива подводни камъчета

# 176
  • София
  • Мнения: 841
На промото, едно момиченце казва:
" Т'ва бялото е отвратително!" 😃

# 177
  • София
  • Мнения: 15 527
Е, коварно е с децата. Още повече, че са приятели на детето на един от журето. Толкова ли няма други деца?


Няколко пъти вече питам в различни теми, защо хората казват "журЕто" и никой не можа да ми отговори?

А Цвета късмета ми се видя в рекламата на епизода довечера, на оня  сериал, денонощния....

# 178
  • Мнения: 11 593
ЖурЕто май тръгна от "Като две капки вода". Там водещите така започнаха да бъзикат журито и така.

# 179
  • Наблизо
  • Мнения: 6 444
Е, коварно е с децата. Още повече, че са приятели на детето на един от журето. Толкова ли няма други деца?


Няколко пъти вече питам в различни теми, защо хората казват "журЕто" и никой не можа да ми отговори?

А Цвета късмета ми се видя в рекламата на епизода довечера, на оня  сериал, денонощния....
На френски е juré ,тоест член на жури.Всъщност,както думата идва от френски,е по-правилно да бъде произнасяна ''журе''.Вече когато се членува на български,не звучи благозвучно според мен,но пък не може да се избегне.Все пак си имаме правоговор.

Общи условия

Активация на акаунт