MasterChef България - сезон II (28.03. - 03.04.2016г.)

  • 32 031
  • 401
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 299
Георги как не я видя тая ципа!

Видял я е със сигурност, но вероятно е помислил, че ще мине номера с "такова парче месо се е паднало". Просто при разрязването трябваше да прецени да го нареже на още филийки, изрязвайки жилата.

Той със сигурност я видя, но изобщо не се сети, че не трябва да е там. И според мен си беше сурово месото, но аз и мидиум не харесвам.

Йоана започва да ме дразни и тя. Не знам точно кое ме дразни в Събин - дали рошавия му вид (винаги си представям как пада някой косъм в ястието, бррр), дали все това, че не знаел 90% от продуктите, дали самодоволната му физиономия... Честно казано не бих посетила неговия ресторант.

Елизабет много се изложи, имах сериозни очаквания от нея. Цвета ми е много смешна като говори, все едно рецитира, иначе вкарва лек хумор и самоирония.

За сега ми харесват Георги, Лъчо, Севда. Искам докторчето да се прояви, има потенциал.

# 61
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 816
Цветелина ми е адски натрапчива.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 062
Има ги вече подробностите за утре, на който му е любопитно.
Май ще има доста съспенс!  Laughing

http://masterchef.btv.bg/article/news/sensejat-na-japonskite-vku … chasa-po-btv.html

# 63
  • София
  • Мнения: 6 227
И аз като чукча писател, да се изкажа първо, после ще чета.  Simple Smile
Двойката за Мастъркласа - одобрявам, Лъчо ми е симпатичен,  а и Евгени добре се справя.Защо казаха, че е с голям опит в японското, изтървала съм нещо?
Събин - изненадата на вечерта Laughing, макарони, но все пак гледа филмчета човекът, и е прав, че с опитване може да се постигне доста.
За Георги ми стана жал, изглежда ми един от фаворитите, а тая ципа така го спъна...
Йоана ми направи много грозно впечатление с нейното "Ай чао!", голяма радост и злобичка наистина.
Весела може и да има какво да покаже, мислех, че ще е от първите отпаднали, а току виж ни изненада..
Гласувах за Димитрия (неприятна ми е от началото), Йоана и Събин (някак ми се струва не на място в това състезание).

# 64
  • Мнения: 1 972
Много го харесвам Михалчев Heart Eyes Виктор защо подскача и изобщо не може да стои нормално Rolling Eyes Готвенето няма да го коментирам щото хал хабер си нямам от готвене.....

# 65
  • София
  • Мнения: 3 959
Много го харесвам предаването, още от кастингите си имам фаворити - Георги и Евгени. Имат идеи, имат и опит. Искам да си ходи Севда... отборът загуби - ревне, не й изберат ястието за добро - ревне, спасят я - пак ревне.  Rolling Eyes
Йоана е дразнеща.

# 66
  • Мнения: 143
Хич не ме грабват участниците тази година, за разлика от миналата. Още не мога да им запомня имената. И фаворит си нямам.

# 67
  • Мнения: 4 864
Много го харесвам Михалчев Heart Eyes Виктор защо подскача и изобщо не може да стои нормално Rolling Eyes Готвенето няма да го коментирам щото хал хабер си нямам от готвене.....

Виктор подскача, защото да придава вид,че всичко се случва много бързо. И много, много ми напомня на Рамзи. Той така се навира в участниците и подскача

# 68
  • Мнения: X
В анкетата гласувах за Димитрия, Елизабет и Събин  Peace
Много се радвам за Лъчо и Евгени, харесвам ги и двамата  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 7 170
Стана ми неприятно как Виктор изхвърли картофките от чинията на Събин, при положение че натякват да не се разхищава храна  Tired Можеше да ги извади по-спокойно, а не да ги изстрелва като че ли са за боклука  ooooh!

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Стана ми неприятно как Виктор изхвърли картофките от чинията на Събин, при положение че натякват да не се разхищава храна  Tired Можеше да ги извади по-спокойно, а не да ги изстрелва като че ли са за боклука  ooooh!

И на мен  Crossing Arms.И Събин как гледаше сконфузен  ooooh!.Унизително беше.Все пак са хора на сходни години,малко уважение трябва. Ако съм аз, веднага ще се облещя и ще се врътна  Crossing Arms.

# 71
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Севдалина и Елизабет са моите гласове в анкетата.

# 72
  • Мнения: 9 170
Много го харесвам Михалчев Heart Eyes Виктор защо подскача и изобщо не може да стои нормално Rolling Eyes Готвенето няма да го коментирам щото хал хабер си нямам от готвене.....

Виктор подскача, защото да придава вид,че всичко се случва много бързо. И много, много ми напомня на Рамзи. Той така се навира в участниците и подскача

Невероятни опити да копира Горъдн Рамзи, от подскачането, до чупенето на ръцете и повдигане на вежди. от първия сезон, не е от сега, но този имитацията му е по-успешна  Mr. Green А в началото той ми беше фаворит сред шефовете.
И не че някой ме пита, но беше грозно как му изфъчка картофите от чинията. Можеше просто да вземе друга чиния, да ги извади, или на салфетка.. Ама не.......
 Много харесвам Андре и ми се ще да попадна в негов ресторант някой ден.
Георги определено си видя ципата, но поръси сол върху нея. А наистина можеше да си изпеци филии от месото и никой нямаше да му я види.
Елизабет така ли не беше виждала супа, та толкова изтърва доматите до вид на пюре  ooooh!
Евгени и Лъчо си ми остават фаворити.

# 73
  • Мнения: 2 428
Записвам се в новата тема. Тази година участниците са по-интелигентни /не всички де/ и не толкова злобни. Това ми е впечатлението до този момент. Събин може да се окаже скрита лимонка. Радвам се за Евгени - той ми е фаворит.

# 74
  • Испания
  • Мнения: 37 503
К А Т Иbouquet

Гласувах, че искам да отпаднат Събин, Севда и Весела.

Колко се зарадваха, че Виктор ще е гостът.  Party

Събин пък не познава почти никой от продуктите.

Голям купон с демонстрацията на Виктор.

Много исках Евгени да се справи блестящо. Както и Лъчо. Заедно с Калоян и Любо /може би и Мая/ ги харесвам най-много.

Как ровеха в чиниите на Виктор…

Все по-малко харесвам Йоана.

Пилешко бутче с хамон/прошуто е много вкусно, защото бутчето поема от аромата и солта на хамона.

Скаридки, картофки, чинийка и Събин не знае какво готви. Без да иска, му се получи.
Начинът, по който Виктор изхвърли картофите от чинията му, ме потресе.

Е, голямата „надувка“ Георги!

Ура, ура, ура за Евгениsmile3501

Общи условия

Активация на акаунт