Да се разделя ли с него или да се примиря?

  • 10 653
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 844
Чета темата,
и ми става едно мило като гледам какви сладки и наивни емоции я тресат авторката.  Heart Eyes
Чак не ми се иска да си изкажа мнението и да й троша кахъра.  Laughing Laughing Пък и вече достатъчно реалистични мнения получи.
Върна ме назад във времето,
когато и аз "се омъжвах" за всяко гадже, в което бях силно влюбена;
измислях имена за децата още първия месец;
връзка, продължаваща година, ми се струваше голямо постижение и едва ли не равносилна на стабилност и любов до гроб;
отдръпването на момчето изстрелваше любовта ми някъде високо в космоса и изведнъж започвах да го искам на всяка цена, много повече отпреди;
бях готова на всякакви щуротии, стратегии и саможертви, за да спечеля сърцето му - от това да се правя на недостъпна до това да му лазя в краката;
и т.н., и т.н.
Изживей си емоциите, авторке, пълнокръвно и с всичката им лудост и красота. За да може един ден и ти така като мен да си спомняш за едно време, колко сладко и глупаво е било,
с тази разлика че с годините вече ще си открила какво е истинска любов, истинска връзка и кой човек си струва усилията.
Успех!

# 31
  • Мнения: 1 283
Така е, когато децата си играят на любов... Няма лошо да имаш връзка на 18, но чак женитба... Детски истории. Авторке, не е първи, нито последен. Животът е пред теб, живей го за себе си. С джоинтмен нямате бъдеще, а връзката ви е калпава, любов и да е имало, се е изпарила. Гледай сега учението, работа и тези доста по-важни неща! Има време да мислиш за семейство, но не е сега!

Последна редакция: нд, 10 апр 2016, 22:38 от Капитан Морган

# 32
  • Мнения: 53
Благодаря ви много..имам дни, в които се осъзнавам и аз мисля по този начин,а не както преди всеки Божи ден,че всичко ще е до гроб  Laughing ...надявам се тези мои дни,в които се осъзнавам да бъдат всеки ден и вече да не тая надежди.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 735
На 18 помисли какво ще учиш и какво искаш от живота,а не без образование и приятели да зависиш от един тревоман.Ако бях на твое място никога не бих обърнала внимание на човек с подобни занимания като пушене на трева и залагане.Какво бъдеще си представяш!?

# 34
  • Мнения: X
Какво захапахте тревата, не ми стана ясно. Най-добре реализиралите се хора, които познавам, си пушат трева и играят покер.
А това, че авторката е една зависима лигла, се пропуска.

# 35
  • Мнения: 19 356
Какво захапахте тревата, не ми стана ясно. Най-добре реализиралите се хора, които познавам, си пушат трева и играят покер.
А това, че авторката е една зависима лигла, се пропуска.

Да бе, още малко ще стигнем до извода, че всички, които пушат трева и играят покер, се реализират супер успешно. Някакъв, дето пуши трева, взима синтетична дрога, чака на баба си, дядо си и на родителите си в чужбина да го обгрижват и издържат, и му е голямото постижение да "удари" 400 лева, направо си е готов за семейство и за успехи в живота, нали.  Joy

Друг е въпросът, че според мен голяма част от проблемите и държането на момчето са показни. Много мъже започват да се държат гадно, когато нямат смелост да зарежат приятелката, а разчитат тя да ги зареже, защото се държат гадно. Ако в резултат тя само ги заплашва със зарязване, но продължава да е обвързана с тях, те започват да се държат още по-гадно. Трябва да се появи друга на хоризонта, че да добият смелост някои.

# 36
  • Мнения: 2 850
Какво захапахте тревата, не ми стана ясно. Най-добре реализиралите се хора, които познавам, си пушат трева и играят покер.
А това, че авторката е една зависима лигла, се пропуска.

Да бе, още малко ще стигнем до извода, че всички, които пушат трева и играят покер, се реализират супер успешно. Някакъв, дето пуши трева, взима синтетична дрога, чака на баба си, дядо си и на родителите си в чужбина да го обгрижват и издържат, и му е голямото постижение да "удари" 400 лева, направо си е готов за семейство и за успехи в живота, нали.  Joy

,,,


Peace
Drahokam, едно е  да си даваш парите за залози и да пушиш понякога, друго е това да става системно.

# 37
  • бургас
  • Мнения: 739
Бях изпаднала в същата ситуация,но без годеж изтърпях 2 години. Няма смисъл повярвай ми никакъв смисъл няма. Сама се измъчваш и повярвай ми щом родителите не го харесват има защо. Никога не биха ти навредили. По добре слагай края докато е време.

# 38
  • София
  • Мнения: 24 839
Какво захапахте тревата, не ми стана ясно. Най-добре реализиралите се хора, които познавам, си пушат трева и играят покер.
А това, че авторката е една зависима лигла, се пропуска.
Да, бе, те най- реализираните по това се отличават от аутсайдерите- по тревата и покера! Mr. Green
Авторката е момиче на 18, което от няма и 17г- възраст е влюбена в това момче.
Ако не си наивна и всеотдайна на тази възраст, то просто нямаш сърце.
Но, ако след тази възраст вярваш че преуспелите се дрогират и залагат, нямаш ум.

# 39
  • Мнения: X
Чукча писател, отново грешната корелация видяхте. Някой като каже "трева", ви действа като червено на бик и автоматично праща пушача на едно ниво с Чикатило.
Авторката колко да е наивна, като е стигнала до бг-мама? Кифленска работа, откъдето и да го погледнеш. Две презадоволени хлапета, но, понеже девойчето не пуши трева, т.е. е образцово, значи по-големият пикльо е гаджето й.

# 40
  • Мнения: 53
Ей,Drahokam,не е като да пуши от време на време,а всеки ден по няколко пъти, и не само това,залага и взима и други неща,прочети пак какво съм писала и тогава коментирай,този път,моля те,адекватно.Тревата не ми е никакъв проблем,ако е рядко,а не всичко да му е свързано с това.

# 41
  • София
  • Мнения: 24 839
Чукча писател, отново грешната корелация видяхте. Някой като каже "трева", ви действа като червено на бик и автоматично праща пушача на едно ниво с Чикатило.
Авторката колко да е наивна, като е стигнала до бг-мама? Кифленска работа, откъдето и да го погледнеш. Две презадоволени хлапета, но, понеже девойчето не пуши трева, т.е. е образцово, значи по-големият пикльо е гаджето й.
Не е образцова, ама на теб ти бърка в очите това, че не можем да приемем за образцови тревоманите и покерджиите. Mr. Green

# 42
  • Мнения: X
Ей,Drahokam,не е като да пуши от време на време,а всеки ден по няколко пъти, и не само това,залага и взима и други неща,прочети пак какво съм писала и тогава коментирай,този път,моля те,адекватно.Тревата не ми е никакъв проблем,ако е рядко,а не всичко да му е свързано с това.
Няколко пъти на ден? Една цигарка е 10 кинта. Този твой приятел ще излезе паралия момче. Ти съвсем за шарани ни взе или ти самата не си в час какво се случва.

# 43
  • Мнения: 53
Не,не струва 10 лева  Laughing струва 5 и не само той я пуши. + това всичките му приятели са такива и почти винаги пуши безплатно от тях

# 44
  • Мнения: X
Приятелите му са ти голям проблем, изглежда. Всичко друго се търпи, но не и че прекарва време с тъпите си приятели (това са твои думи).
На 18 така да разсъждаваш... не смея да си мисля на 30+ каква ще си. Моите съученички-помакини разсъждаваха по-социално и космополитно.

Общи условия

Активация на акаунт