Къде в Пловдив? - 64 тема

  • 72 451
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 41 116
Надали...най-много спортен полуден да имат.А и още е рано  Wink

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 367
23 май за учениците се води нормален учебен ден по принцип. Как ще се организират училищата си е работа на директорите според мен.

# 32
  • Мнения: 5 404
От къде да си купя обикновени, едноцветни блузи с дълъг и къс ръкав?

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Фирмата е "Ирида", първият им магазин е до Новотела.
Ако са тези, които и на центъра имаха за кратко -аз мнг ги харесвам. Работят с белгийски шоколад в близко до пловдив село им е цеха. Опитвала съм доста неща и всичко ми е допадало -бонбони, какао, близалки от шок, дано не са развалили нещо! Радвам се, че ми дойдоха наблизо

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Елфита  bouquet
Малко не съм по темата,но някой да знае дали на 14 май /събота/,децата ще учат?Ние ще отработваме 23 май, но за тях все още никой нищо не може да ми каже  Rolling Eyes

Ние имахме родителска среща и ни казаха , че на 14,05, ще е учебен , а на 23,05, не учебен ден. Неучебни също ще са 18,05, и 20,05, на 19,05,- спортен празник ( поне при нас) , защото са матурите на големите.

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 4 712
 bouquet

# 36
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
14-ти май е работен и учебен ден. В повечето училища обаче предвиждат спортни мероприятия или екскурзии. 23-ти май е неучебен и неработен.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 809
Един запис от мен  bouquet

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 597
В Пълмед има ли денонощен спешен кабинет за деца?

# 39
  • Мнения: 5 404
Горе в отделението.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Аз козунаците си ги правя вкъщи Crazy

Искам да попитам, понеже разбрах, че в Пловдив имало клуб за планински преходи... Нещо подобно и за деца, но с родителите някой да знае?

Детски планински, морски, ски-лагери организира КПП Вертикал.
Потърси контакт в нета.
Те държат стената за катерене в Галерия и магазин БГ Спорт.

# 41
  • Мнения: 303
Дами едва ли това е за тук,но кучето ми джак ръсел на име хектор бял с кафяво и черно по главата го няма ,съмнявам се да не е откраднат живея в блок 80 Тракия . Докато купя хляб и цигари  от близкият магазин и кучето както беше отвън и изчезна търсим го от няколко часа.Ако някой има случайно информация ,ще съм много благодарна.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Дами едва ли това е за тук,но кучето ми джак ръсел на име хектор бял с кафяво и черно по главата го няма ,съмнявам се да не е откраднат живея в блок 80 Тракия . Докато купя хляб и цигари  от близкият магазин и кучето както беше отвън и изчезна търсим го от няколко часа.Ако някой има случайно информация ,ще съм много благодарна.

Пусни снимка и описание във Фейса,после тук.Ще го завъртим

# 43
  • Мнения: 1 230
Матстар в МОЛ Галерия работи ли още?

# 44
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не. Затворен е!

Общи условия

Активация на акаунт