Uraaa! Плуване за бебета!!!!!

  • 42 152
  • 296
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 181
Duol - аз не можах да дойда, че изникна нещо.
Ама много ме учуди това, което ти е казал. нали плуването е в понеделник и четвъртък вечер, защото тогава сменят изцяло водата newsm78

# 211
  • София
  • Мнения: 6 265
Олга, твоят постинг изпревари с една нощ моя, който щеше да бъде с подобно съдържание. Просто вчера вечерта бях със страхотна мигренозна криза, добре че таткото ме отмени при приготвянето на Ади за сън и храненето й. Точно това, че "Ясен" е рехабилитационен център, мен ме навеждаше на мисълта, че хигиената е на по-високо ниво, отколкото на другите места. За мен беше много важно, че бебешкото плуване е веднага след като е сменена водата, а басейнът преди това е измит. Вчера обаче и на мен, може би защото бяхме без Александра, човекът на басейна и една много симпатична жена в престилка (не беше лекар, по-скоро рехабилитатор) ми казаха, че не винаги сменят водата точно в понеделник и четвъртък, а например тази седмица са я сменяли в сряда, което означава, че до четвъртък вечерта в нея наистина може да е влизал всеки. Всичко това ми го обясниха преди да влезем, т. е. преди да ми вземат парите. Аз мислех, че се плаща при тях, а не на рецепцията. Междудругото Александра според мен също си мисли, че водата е сменена преди да влезем, тъй като й го била казала предишната управителка, пък пуска и собствените си деца вътре. Като си говорихме за "Гринвийл" един от аргументите й "против" беше, че в тамошния басейн влиза всеки. Аз лично обаче повече няма да пусна Ади на басейна в Банкя.

Добрата новина от вчера (все пак има и такава) е, че Ади май вече няма страх от закрити басейни. Разходихме се и при душовете, и из съблекалните. Тя нали вече ходи (предишният път бяхме, когато беше на 9 месеца и не можеше  Wink), та като видя басейна само ме теглеше за ръкава, отваряше открехната врата на басейна, сочеше ми водата и едва ли не искаше да ни вкара и двете вътре, както сме си с дрехите.

От краткото ми проучване на басейните преди време стигнах ди извода, че достатъчно чисти за малки деца са комплекс "Макси" (4-звездния хотел на "Симеоновско шосе", http://www.maxisofia.com/display.php?page=maxiclub ), където обаче не знам дали изобщо има закрит басейн и бившата правителствена болница (сега болница "Лозенец"), където обаче посмъртно няма да ни пуснат. Аз съм ходила на басейна там преди години, като тогава това беше един от малкото, да не кажа и единственият басейн в София, където използваха съвременни химикали за поддържане водата, а не класическата белина, т. е. хлор. Там има и тенис кортове, където можете да предположите, че се "лекуват" съвсем здрави хора. За външни лица обаче входът беше само с карти спрямо стандарта тогава на баснословни цени.

Стана доста дълго, извинявам се, ако съм ви досадила, но и аз бях направо потресена вчера от думите на служителите в Банкя.

# 212
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Момичета, тези служители да не са ви изпързаляли нещо? Защо когато сте с Александра мълчат, а иначе са толкова компетентни  Thinking Да не би да са и завидели на уроците, които води?!
Вижте по басейните на хотелите с много звезди как е ситуацията. Обикновено там не ходят много хора заради цените. Една приятелка си води щерката в бившия Кемпински Зографски да плуват, но нейното дете е по-големичко.

# 213
  • София
  • Мнения: 6 265
Честно казано, мисля, че не са ни изпързаляли, дори и наистина да са й завидели. Жената даже ми каза, че има внуче с 2 месеца по-голямо от Ади. Рали, я разкажи пак, моля те, за басейна в Княжево, на който ходите с Кало  Praynig .

# 214
  • Мнения: 485
Не, не са ни изпързаляли, предполагам, че просто преди не е имало толкова тежки случаи и толкова много болни в хотела.

Предложението за Макси ми се струва добро, има закрит басейн, поне от това което се вижда на снимките на сайта. Можем да се обадим да проверим за условията, но наистина е доста скъпо  newsm78

Мери, ние докато намерим подходящ басейн, и нашите ще станат доста големи  Wink

# 215
  • София
  • Мнения: 6 265
То случаите сигурно ги е имало, но по-често са сменяли водата, знам ли...  newsm78

А на "Макси" ходеха с бебоците през лятото мами от юлската ни темичка, а шефът ми отсядаше всеки път там, когато трябваше да остава в София. (Компанията имаше заводи и офиси в 3 града, аз бях в софийския офис, а търговската централа беше в Пловдив; сори за офф-а, ама иначе щеше да звучи безумно, че аз живея и работя в София, а шефът ми - някъде на "майната" си; моля пловдичани да не се обиждат, впечатленията ми от тамошните колеги и колежки са страхотни!).

# 216
  • София
  • Мнения: 6 265
Олга, права си, на едно място даже си и пише, че има закрит басейн. Трябва да проверим дали ще ни пуснат вътре с децата... От това, което чета, излиза, че за тях е безплатно, а за нас - по 12 лв. на посещение (вярно е множко!  Thinking ). Също така не е зле да разберем колко е температурата на водата. Следващата седмица ще взема да звънна, ако някоя от вас не ме изпревари, че събота и неделя съм се настроила на вълна чистене, прибиране на летни дрехи, че и детски рожден ден утре на детенцето на една приятелка.

# 217
  • Мнения: 485
Зависи колко често ще се ходи - ако е 2-3 пъти месечно и условията са добри и е безплатно за детето, аз съм готова да дам 12 лв. Друг е въпроса, че на мен ми е много удобно, живеем сравнително близо до Макси, че тоя път до Банкя с детето беше ужас... #Crazy
А и на нас не ни трябва вече инструктор - може би само веднъж ще се видим с Александра за малко напътствия  Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 626
Сия, скоро не сме ходили до там. Мисля другата седмица да отида, но ще видя как ще смогна. Нали ходи и на ясла вече Wink
Басейна е във фитнес. Водата е по-студена от тази в Банкя, но Калоян се къпе с доста хладка вода. Като ходих беше чистичко. Доколкото разбрах основно се посещава от деца. Водят им занимания 3 пъти в седмицата. Винаги, когато съм ходила(обикновено сутрин)сме били само ние двамата.

# 219
  • София
  • Мнения: 6 265
Рали, мерси за инфото! Ако ни искате, можем и ние да дойдем. Колко беше входът иначе? Мисля, че беше писала преди време, ако не се лъжа и линк беше дала, но нямам много време да се ровя, така че мерси предварително  Hug !

Олга, и на мен ми е удобно, може би не колкото на вас  Wink, но със сигурност ни е по-близко от Банкя. Проблемът е, че ние имаме нужда от инструктор, т. е. Александра също трябва да плати 12 лв. за вход  newsm78 . Ох, много ми се иска Ади  да се понаучи, особено сега когато толкова много обича водата!

# 220
  • София
  • Мнения: 626
3.50лв. за майка с дете. Ако искиш да има инструктор-6лв. Но той се занимава с по-големи деца.

# 221
  • София
  • Мнения: 6 265
3.50лв. за майка с дете. Ако искиш да има инструктор-6лв. Но той се занимава с по-големи деца.

В смисъл - въобще ли не работи с едногодишни или няма желаещи? Мерси предварително за отговора!

# 222
  • София
  • Мнения: 626
Знам, че обучава по-големи деца, но не съм питалал дали се занимава и с едногодишни, за това не мога да ти отговоря с точност в момента.

# 223
  • Мнения: 858
аз с голям интерес я следя тази тема!Защо не се направи най-после един басейн специално за бебчета незнам.Ние за жалост нямаме вана в къщи и май ще мисля за някакво басейнче надуваемо.В Холандия съм живяла и там за бебетата и родителите така хубаво са помислени тези неща.

# 224
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
В Родина има закрит,щерката ходи там.Спартак също има закрит,и баня Мадара.вВ Родина за каката е 5лв за 2 4аса

Общи условия

Активация на акаунт