Uraaa! Плуване за бебета!!!!!

  • 42 146
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 626
В Родина има закрит,щерката ходи там.Спартак също има закрит,и баня Мадара.вВ Родина за каката е 5лв за 2 4аса
В боня Мадара басейна е дълбок и не става за бебета и толкова малкш деца и ходят много хора.

# 226
  • София
  • Мнения: 6 263
В Родина има закрит,щерката ходи там.Спартак също има закрит,и баня Мадара.вВ Родина за каката е 5лв за 2 4аса
В боня Мадара басейна е дълбок и не става за бебета и толкова малкш деца и ходят много хора.

Аз да допълня за "Спартак" като човек, който живее буквално до басейна и е тренирал около 2 години едно време плуване там. На "Спартак" има и детски басейн, който в трети клас ми стигаше до кръста, само че още усещам миризмата на урина с извинение. Нещата можа и да са се променили, само че се съмнявам, още повече преди около месец проверявах как стоят нещата и май не са много по-различни. Другите 2 закрити басейна са 25 м и 50 м състезателни, с коридори, прекалено дълбоки и доста студени за бебета и малки деца. Там също ходят много хора.

# 227
  • София
  • Мнения: 6 263
Момичета,

Вижте какво получих от Александра:

"Олга, Сия,
днес  бях  в  "Ясен" с моите дечица и още една майчица - беше чудесно -
топло , чисто, праздно. Водата беше току-что сменена. попитах за всеки
случай,  казаха  ми,  че  смяната в сряда през онази седмица е била по
изключение, държат си на този ритъм (смяня в пон. и четв.) така че не
виждам причини за безпокойство.
Много се надявам да се видим с вас другия понеделник!
Обадете  се, ако решите да идвате! Ако има и други - нека ми се обадят
за знам колко души ще сме и как да се разпределим.
до скоро!
Александра
"

Аз още често казано съм в чуденка, вие какво мислите?  Hug

# 228
  • София
  • Мнения: 626
Ако наистина е така аз бих отишла в понеделник!

# 229
  • София
  • Мнения: 6 263
Ако наистина е така аз бих отишла в понеделник!

То май и на нас иначе ни се ходи, не знам как ще е с транспорта само...

# 230
  • Мнения: 485
Видях го и аз писмото... Ами не знам  newsm78 Ако сменят водата от 12-17h, а ние сме там към 18-19h, наистина не би трябвало да има проблем.
Нас обаче няма кой да ни кара до там в понеделник. Ще се чуя и с другата мама, евентуално ако тя се навие  Rolling Eyes

# 231
  • София
  • Мнения: 626
Ако наистина е така аз бих отишла в понеделник!

То май и на нас иначе ни се ходи, не знам как ще е с транспорта само...
И аз не знам. В потеделник определено не мога да разчитам на мъжа ми да ме кара или да ми даде колата.

# 232
  • Мнения: 2 614
И ние ще се присъединим към плуването. Досега само във ваната е плувала Калина. И сега лятото я топнахме в морето, но съвсем за малко, защото септември беше доста студена водата.
А бихте ли ми казали, освен шапка за майката (и бански, разбира се Laughing), какво друго изискване има за басейна?

# 233
  • Мнения: 4 181
Ооо, Правде, ще се радвам много да идем заедно Hug
Ами няма друго за изискване освен, че на Калинка и трябват бански, да не свърши някоя работа Mr. Green

# 234
  • Мнения: 2 614
Ами няма друго за изискване освен, че на Калинка и трябват бански, да не свърши някоя работа Mr. Green
Клео, как без бански, бе душо!
Та е парче плувкиня! hahaha

# 235
  • Мнения: 1 029
Мили момичета, съвсем наскоро попаднах на тази тема и бях много заинтригувана. Изчетох я цалята и благодарение на вас моята бебка има вече два урока по плуване във ваната вкъщи  Simple Smile.  Тя е на два месеца и половина и за сега не можем да посещаваме басейна в Банкя, но се надявам по-нататък да се присъединим към вас. Поздрави   bouquet

# 236
  • Мнения: 485
Belisima, добре дошла  Hug
Голяма група се заформя за понеделник както гледам  help

# 237
  • Мнения: 4 181
Момичета, дайте да се уточним колко хора ще сме за понеделник и да се обадим на Александра Peace

# 238
  • София
  • Мнения: 626
Сия, ти какво реши? Ще ходите ли и ако да  с  какво Heart Eyes

# 239
  • София
  • Мнения: 6 263
Сия, ти какво реши? Ще ходите ли и ако да  с  какво Heart Eyes

Всъщност още не сме решили  Hug , защото не знам  как ще стигнем. Ачо утре е за първи ден на работа след отпуската, та се съмнявам  ooooh! да може да си тръгне в 5 в понеделник, за да ни закара.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт