Новите ни козметични похождения - 74

  • 152 198
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 883
Kylie Cosmetics Metal Matte Liquid Lipstick "Heir"




Kylie Cosmetics Gloss "So Cute"

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 15:06 от welcometoheaven

# 646
  • Мнения: 797
mari6a, каква е цената на маската на ЕЛ?
102 лв без отстъпката Simple Smile
bouquet

# 647
  • Мнения: 888
RENE FURTERER - NATURIA ШАМПОАН ЗА ЧЕСТА УПОТРЕБА  + СУХ ШАМПОАН

# 648
  • Мнения: X
От къде е закупено.Страхотно е !

# 649
  • Мнения: 13 627
От сайта на Джефри ☺ наистина цветът е уникално красив ❤❤❤ като супер матова версия на Myth на МАС

# 650
  • София
  • Мнения: 5 193
Промоцията на ЕЛ с карти ли е или е свободна? Комбиняция ЕЛ и Клиник може ли да се прави? До утре ли е? Извинете за многото въпроси, но чух рекламата с половин ухо и не схванах кое, какво!

# 651
  • Мнения: 31 438
Промоцията на ЕЛ с карти ли е или е свободна? Комбиняция ЕЛ и Клиник може ли да се прави? До утре ли е? Извинете за многото въпроси, но чух рекламата с половин ухо и не схванах кое, какво!
До днес е. Свободно, но не се комбинират марките, само на бяла козметика на ЕЛ е.

# 652
  • София
  • Мнения: 5 193
Мерси, Денси, значи не ме изкушава! Hug

# 653
  • София
  • Мнения: 4 817
Може да се комбинират. Аз купих два продукта на Ел и един на Клиник и ми направиха 40% отстъпка в бутика на Витошка.Клиник също ми казаха, че са с отстъпка+ парфюма и продуктите bronze goddess! Bumble& bumble също.

# 654
  • Мнения: 3 065
Денси, твоята информация за къде се отнася?
В Нотос ми обясниха, че може да се комбинират ЕЛ и Клиник, дори с някои парфюми, но не запомних кои точно (някои на ЕЛ, на Дона Карън)

# 655
  • Мнения: 31 438
В бутика на Витошка вчера не ми казаха, че може да се комбинира с Клиник. Само за Бронз Годес крема за тяло и пилинга, и продуктите Bumble& bumble плюс Музата на ЕЛ парфюми.
А пък в Нотос вчера въобще не ми казаха, че имат промоцията и те. Казаха ми за промоцията им на картодържатели.

А извинете то си го пише и на рекламата, че може.
Цитат
Estee Lauder Bulgaria и Clinique имат кампания, която стартира от утре, 16.06.2016г. и е валидна до 19.06.2016г.:

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 275
В Дългас  всички продукти грижа за кожата на Estee Lauder и Clinique са с до 40% при 3 продукта. Още 2 часа часа Simple Smile

Последна редакция: нд, 19 юни 2016, 19:24 от rajnaa

# 657
  • Мнения: 4 428
Дълготраен ФДТ на Artistry, дано да се затвърдят страхотните ми първи впечатления  Sunglasses

# 658
# 659
  • Бургас
  • Мнения: 1 352

deadly_vesi откъде си взе комплекта със смокиня - разкошен е .
от mybodystore.bg поръчах, спрея много хареса , а сорбето просто ее  жестоко. Държа го в хладилника и след това го ползвам, много добре охлажда , а как ухаее  Heart Eyes Heart Eyes
Aussie Reconstructor 3 Minute Miracle Deep Conditioner

Общи условия

Активация на акаунт