КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА да КУПЯ - тема 9

  • 180 137
  • 774
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 30 281
Благодаря за съветите! Peace Ще оглеждам вече, че така си стоят тези 2 кутии в камерата. Crossing Arms

# 721
  • Мнения: 10 848
Благодаря за съветите! Peace Ще оглеждам вече, че така си стоят тези 2 кутии в камерата. Crossing Arms
Разтопи ги малко, смеси с плод или добави малко мляко - и в блендер бръм за малко - ще имаш като на Макдоналдс шейковете Simple Smile за пиене със сламка Simple Smile
Само идея как да ги попреработиш  Blush

# 722
  • София
  • Мнения: 30 281
Благодаря за съветите! Peace Ще оглеждам вече, че така си стоят тези 2 кутии в камерата. Crossing Arms
Разтопи ги малко, смеси с плод или добави малко мляко - и в блендер бръм за малко - ще имаш като на Макдоналдс шейковете Simple Smile за пиене със сламка Simple Smile
Само идея как да ги попреработиш  Blush
Да, вариант е. Мерси! Peace Не ми се хвърлят. Blush

# 723
  • Мнения: 18 061
Никога повече Лакалут Алпин, ей няма такава гадост Sick, преди години се разочаровах от Лакалут, защо се излъгах не знам. Солена, чист Поморин от 80-те, не се пени, и ми разкървавява венците, като никоя друга паста. Не знам дали само тази е солена, аз разчитах на алпинска свежест, пък то...соли от не знам си къде

# 724
  • Мнения: 95
Сирене от Лидъл -Софра.
Опитай,няма да съжаляваш.

Най-доброто. Вече само от това купуваме.

# 725
  • Мнения: 10 129
Никога повече Лакалут Алпин, ей няма такава гадост Sick, преди години се разочаровах от Лакалут, защо се излъгах не знам. Солена, чист Поморин от 80-те, не се пени, и ми разкървавява венците, като никоя друга паста. Не знам дали само тази е солена, аз разчитах на алпинска свежест, пък то...соли от не знам си къде
Само Лакалут актив  съм купувала точно заради венците и досега съм доволна.
Благодаря за споделеното за другите разновидности.  bouquet

# 726
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 922
 newsm78 Аз лично никоя от разновидностите на паста за зъби Лакалут не съм купувала и ползвала.
Ползвам само Пародонтакс, но и тя не се пени колкото другите пасти за зъби (и слава Богу), но създава невероятно усещане за чистота в устата.  Peace

# 727
  • Мнения: 1 917
Боза на Хармоника на която пише Био.
Нямаше никакъв вкус+ това седеше на буци, при условие, че не беше студена.
Повече от Хармоника нищо няма да купувам.

П.П. Преди пробвах млякото им и не ми хареса.

# 728
  • Мнения: 527
Боза на Хармоника на която пише Био.
Нямаше никакъв вкус+ това седеше на буци, при условие, че не беше студена.
Повече от Хармоника нищо няма да купувам.

П.П. Преди пробвах млякото им и не ми хареса.

Ние  тази седмица пихме от тази боза ии беше много хубава. НО! Преди това сме купували   и беше гъста като извара. Толкова гъста,  че не можеше  да изтече от шишето.  Върнах я естествено.

Значи нещо правят с тоя боза. Не им е чиста работата!

Пазете се от златаря на Витошка  и Аспарух. Краде от златото, лъже и заплашва. Очевидно и с другите клиенти  не е бил много коректен, защото правят впечатление мерките за сигурност.  Чак от другата страна на улицата има камери. Мошеник! А на всичкото отгоре мирише!

# 729
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 922
 Joy Това последно изречение ми хареса, защото и аз съм с много чувствителен нос.  Peace

# 730
  • Варна
  • Мнения: 25 352
Ползвам само Пародонтакс, но и тя не се пени колкото другите пасти за зъби (и слава Богу), но създава невероятно усещане за чистота в устата.  Peace
Пародонтакс е разкошна, въпреки че много люти. Толкова години проблеми с венците, не знам защо нито един зъболекар не ми я препоръча. Случайно си взех преди няколко месеца в комплект с четка - няма такова усещане за чистота и венците ми оттогава изсветляха много и няма и намек за кървене.

# 731
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 922
Радвам се, че и на теб ти харесва. ММ отначало беше предубеден спрямо нея, но сега й е фен.  Peace
Между другото аз съм си купувала досега само Без флуорид. Другите не съм ги пробвала.

# 732
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 140
От поне 2-3 г. сме с Пародонтакс.
Много сме доволни , позвали сме всички видове.
Имало е опити да вземем друго , но пак сме си на нея Laughing

# 733
  • Мнения: X
Боза на Хармоника съм купувала и ми е харесвала, явно зависи от партидата.

# 734
  • София
  • Мнения: 9 850
Ние сме купували боза на Хармоника, била е хубава всеки път до последния. МП беше взел, не можеше да се отпие от нея, толкова беше гъста. Уж са био ала-бала, но знае ли човек? От другите им продукти нямаме оплаквания - мляко, айрян, масло, яйца - ок са.

Общи условия

Активация на акаунт