Отговори
# 735
  • Мнения: 3 503
Черешка, истината е че живея в чужбина, но при нас може да си приготвиш пробата вкъщи и до 40мин да си я занесъл в лабораторията.
Така единствено не може да се знае за колко време се втечнява, но това не е важно. Попитайте, според мен е по удобно.

# 736
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Момичета,благодаря ви ама много за подкрепата и думите,почуствах толкова положителна енергия, че се просълзих. Heart Eyes Вдъхнахте ми много сили  HugДа ви се връща тази положителна енергия в хубави новинки и бебовци.
Шоколадче, ама много се зарадвах да видя и прочета че ше ставате трима  HugЧестито и много много щастлива и здрава бременност без никакви притеснения със здрав бебок след около 9 месеца.
Хайде повлечи крак на още момичета тук да видят този месец двете чертички  Crazy
Много хубава вечер пожелавам на всички Ви, аз се оттеглям да си полежавам и мързелувам, възстановявам силите и дано скоро се върна в редиците  Blush

# 737
  • София
  • Мнения: 194
Черешка, истината е че живея в чужбина, но при нас може да си приготвиш пробата вкъщи и до 40мин да си я занесъл в лабораторията.
Така единствено не може да се знае за колко време се втечнява, но това не е важно. Попитайте, според мен е по удобно.


Ели....четох в интернет, че може с помощ от съпругата...така де  Embarassed Или в къщи, но до 30 мин трябвало да се занесе. Далеч живеем от там и май помощ от съпруга ще остане, не знам...

# 738
  • Мнения: 3 904
Черешке,

ММ прави в Малинов. Записа си час, след 30 минути си беше в къщи. В Малинов ИЗРИЧНО искат да е на място. Започват да я работят веднага. И помощ няма, за да няма замърсяване най-малкото на пробата.

# 739
  • Мнения: 3 503
Черешка, истината е че живея в чужбина, но при нас може да си приготвиш пробата вкъщи и до 40мин да си я занесъл в лабораторията.
Така единствено не може да се знае за колко време се втечнява, но това не е важно. Попитайте, според мен е по удобно.


Ели....четох в интернет, че може с помощ от съпругата...така де  Embarassed Или в къщи, но до 30 мин трябвало да се занесе. Далеч живеем от там и май помощ от съпруга ще остане, не знам...

Хахаха, с "помощ на съпругата"... Много забавна опция. Мен не биха пуснали, не сме женени Simple Smile
Милия ти мъж, но сигуно не е толкова неудобно колкото изглежда. Пробата се прави много често, сигурно са предвидили минимално удобство и уединение.
 И при нас не дават помощ.

# 740
  • София
  • Мнения: 194
Хихи, и на мен ми е смешна опцията помощ от съпруга  Joy Какво да го правя, ужас... Бе и аз си мисля, че не е толкоз трудно. Малко на глезотийка ми се струва. Дано му мине

# 741
  • Мнения: X
 Леле колко прекрасна тема ,пълна с положителни тестчета  Party Честито на бъдещите мами  bouquet Лека и безпроблемна Б и здраво бебче на финал  Hug  Искам да ви попитам за съвет - МЦ ми е винаги редовен - 25дни , О ми е винаги на 10 ден ,засичала съм я и с тестове ,този месец реших да не правя,но винаги в деня на О имам засилено бяло течение , което знам ,че е нормално.Всеки път това течение е само в деня на О , но този път ми продължава 3 ден ,засилено и като вода .Случвало ли се е на някоя от вас и знаете ли на какво може да се дължи ?

# 742
  • Мнения: 1 570
Ехеее браво момичета. Нека все такива хубави новини да има в темата. На момичетата честито. Успешна б.  Hug Надявам се и аз някой ден да се похваля  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 1 239
Мен сега ме гони параноя, да не е изпарителна чертата ми. Доста оплаквания от Престо видях. Утре пак с втория Престо ще се тествам, уикенда с някой друг и ако не ми е дошло още ще се запиша за преглед. Баси филма ще е, ако е фалшив тест Sick

# 744
  • Мнения: 3 503
Мен сега ме гони параноя, да не е изпарителна чертата ми. Доста оплаквания от Престо видях. Утре пак с втория Престо ще се тествам, уикенда с някой друг и ако не ми е дошло още ще се запиша за преглед. Баси филма ще е, ако е фалшив тест Sick

Не се филмирай, изпарителните едва се виждат. Твоята чертичка си е ясна. Можеш утре да препишкаш и друга макра за спокойствие, но не смятам че толкова ясна чертичка може да е изпарителна.

Може след два ден да препишкаш пак престо за да видиш как тава по тъмна втората чартичка или направи кръвни тестове.

Спокойно и позитивно Wink

# 745
  • Мнения: 50
ххихихихи, благодаря ви много за позитивните мнения и поздравления, определено много ми повдигнахте духа, спокойна вечер на всички и повече двойни чертички  Hug EFP preggo

# 746
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Miiims277 Ако течението е прозрачно (по някога може и по-плътно) и е лигаво като белтъка на яйцето то това е цервикална слуз. Моята също е около 1 до 3 дни предхождаща самата Овулация. Така сперматозоидите по-лесно стигат до яйцеклетката за да я оплодят. Но ако продължи повече и не е прозрачно значи може да има инфекция. За да си спокойно отиди на доФтор  Hug

# 747
  • Мнения: 1 239
Ау 89, извинявай сега видях! Честито и за теб! да пишеш как вървят нещата!

# 748
  • Мнения: 50
Ау 89, извинявай сега видях! Честито и за теб! да пишеш как вървят нещата!
Ще пиша определено, мисля да изчакам да минат 15ина дена от датата на закъснението на цикъла ми и така мисля да ида на гинеколог.. Дано всичко бъде ок Simple Smile

# 749
  • Мнения: 730
Ще ви чета утре!Влизам да помоля админите да не заключват темата!
Утре ще имам възможност за нова!Благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт