Лидл 86

  • 133 697
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 194
Здравейте, мисля да взема от електрическите четка за зъби, има ли отзиви за сешоара, чер моя се счупи и точно на  време ми идва този.
 Също така за комплекта за маникюр се чудя или да заложа на пилата за пети на Шол.
Пилата на Шоп е най-безполезното нещо, за което дадох пари.
Разочарована съм.

# 91
  • Мнения: 11
И аз чакам отзиви за ел.четка за зъби. Сешуар имам 2200 w от преди две години(бял), доволна съм ,не мирише пластмасата. Комплекта за маникюр ползвам понякога ,до колкото разбирам как,и може да се каже че върши работа. Батерии не съм сменяла досега.

# 92
  • 1st floor
  • Мнения: 9 183
Пратих детето още сутринта за рокля и успях да се вредя с черна XS. Стои хубаво.  Peace Не съм много впечатлена от материята, но за тези пари - толкова. Гадното е, че ми е дълга ...  Mr. Green Ако не се събере при пране, ще прелети в гардероба на щерката! Laughing

# 93
  • София
  • Мнения: 1 731
Такива механични чопъри сигурно има и с домашните потреби или Пикадили и този тип магазини в постоянен асортимент.
Съвсем същия гледах в немските магазини. Преди месец си купих оттам и чудесен цял бански на Есмара за 13 лева.  Peace

# 94
  • Варна
  • Мнения: 4 983
Там наистина продават същите неща като някои в Лидл. Купувах от серията Play tive масичка и столче за оцветяване и тогава се усетих откъде ми е позната марката, но нали са все немски магазини. Може би има и още неща.

# 95
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Взех черна рокля XS, но ми е малко широка. На дължина ми е ок. Може би с някакво коланче ще ми стои по-добре. Дано наистина не се отпусне много, че направо ще ми е като чувал  Laughing
Гърбът много ми харесва, ще я задържа.

# 96
  • Мнения: 6 753
Така и не видях въпросните черни рокли.При нас нямаше нито една от който и да е номер. Останалите, които видях-черно с бяло, сива и оранжево рае, бяха огромни като размери.
Най-вероятно беше да се пъхна в XS черна.

Пратих детето още сутринта за рокля и успях да се вредя с черна XS. Стои хубаво.  Peace Не съм много впечатлена от материята, но за тези пари - толкова. Гадното е, че ми е дълга ...  Mr. Green Ако не се събере при пране, ще прелети в гардероба на щерката! Laughing

На дължина едва ли ще се събере, по-добре я занеси на някоя шивачка и ще ти я скъси срещу 3-4 лв. Peace

# 97
  • Мнения: 1 325
Аз отидох вечерта към 7 с ясната представа, че черна рокля XS няма да намеря и за моя огромна изненада една единствена ме чакаше. Crazy Ровеха като луди из роклите, други черни нямаше. Съдба си е било. Mr. Green

# 98
  • Асеновград
  • Мнения: 3 184
Взех черна рокля XS, но ми е малко широка. На дължина ми е ок. Може би с някакво коланче ще ми стои по-добре. Дано наистина не се отпусне много, че направо ще ми е като чувал  Laughing
Гърбът много ми харесва, ще я задържа.
Отпускат се и черната и раето, снощи ги прах и тази сутрин мерих отпуснали са се видимо.Добре че взех S та няма да са ми като чували след още няколко пранета.Иначе са много леки и приятни за носене.Същото важи и за туниките, там май трябваше да взема M а не L и те са се отпуснали, при туниките личи и на дължина отпускане.

# 99
  • Мнения: 18 069
Удобни ли са кецките? И моделът без вързанки ми хареса  Crazy

Взех си безшевните бикини от предната седмица и съм ужасно разочарована, лигави, смъкват се...никога повече  Naughty

# 100
  • София
  • Мнения: 1 970
Ми, на някой може и да са удобни, на други не. Аз си взех от сините с връзки, пак са уголемени според мен, взех си 39 и като дължина са ми ок, но нещо малко теснички ми идват отпред. Надявам се да се поотпуснат и поочупят малко, днес съм с тях и не ми убиват брутално. Аз принципно нося 40, но от тези 40 много дълги ми идваха и прецеених че съм по-скоро за 39.

# 101
  • Мнения: 5 831
Ми, на някой може и да са удобни, на други не. Аз си взех от сините с връзки, пак са уголемени според мен, взех си 39 и като дължина са ми ок, но нещо малко теснички ми идват отпред. Надявам се да се поотпуснат и поочупят малко, днес съм с тях и не ми убиват брутално. Аз принципно нося 40, но от тези 40 много дълги ми идваха и прецеених че съм по-скоро за 39.
Абсолютно също е моето мнение за сребристите,даже и 39 ми... са леееееееко големки

# 102
  • Мнения: 1 659
За механичния чопър - не се хабете.
С удоволствие го изхвърлих почти веднага, след като го пробвах. Невършещ никаква работа излишен боклук.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 41 154
 bouquet

Не разбрах за кой чопър говорете...но аз имам ръчния и съм мнооого доволна.

# 104
  • Мнения: 1 659
bouquet

Не разбрах за кой чопър говорете...но аз имам ръчния и съм мнооого доволна.

Ами предполагам, че за един "кълцалник", който изисква яко блъскане, трудно се чисти, а какви едри парчета /лук/ оставя - няма да казвам...

Иначе е много симпатичен за ... украса. Е, изхвърлих го.

Общи условия

Активация на акаунт