Запознанство в интернет – рисковете

  • 117 040
  • 2 937
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Явно това е най-големият риск на запознанствата в интернет - да се окаже някоя с напомпани джуки! Grinning
Най-големият риск, не само при запознанство по Интернет, а всякак, е да не те лъжат нарочно или да прикриват от теб нещо отрицателно, също с умисъл (болест, психични отклонения, грубиянщина, дългове, резки изблици на ревност, проява на собственическо чувство, зависимости към вредни вещества, комарджийство и т.н.).

# 2 836
  • Мнения: 2 749
И поставянето на филър в устните е равно на всичко това??? Или може би трябва на второто изречение да напиша - имам филър и си боядисвам косата, за да не изляза лъжкиня?

# 2 837
  • Мнения: 1 313
Така е. Идеята е на момиче с по-тънки от нормалното устни да заприличат на по-нормални или леко по-големи.
Там е работата, че в 90% от случаите устните не са тънки поначало, а са нормални или дори леко дебели. Оттам нататък се напомпват като е много важно горната да стърчи напред като навес. И не мисля, че се прилага при момичета, не знам на 20 ли си или на 23, че наричаш жените момичета.

# 2 838
  • Варна
  • Мнения: 14 576
Плътните устни по рождение са в хармония с овала на лице, очи, нос .
Тънките устни, с обемни филъри изглеждат гротеско. Наподобяват патешки клюн. Непонятно ми е модата ли мотивира жените с корекции или личното желание за промяна? Всяка корекция би трябвало да е обсъдена със специалист, а не личен каприз. При някои прераства в мания или обезобразяване.

# 2 839
  • Мнения: 5 292
Одобрението на мама не е фактор.
Зависи сигурно от това колко от паричките идват от нея Thinking Пък хайде и да не е никакъв фактор, да ти кажа, малко мъже ще издържат до "Пенка-задника", трябва да си поне от същия калибър, за да издържиш психически с половинка, над които задни части милиони мъже ежечасово фантазират. Някаква достойна част от тях ще са и мъже с големи възможности, финансови и други.. Въобще, ако един нормален човек плува в басейн, "Пенка-задника" ще разполага с океан и откровени предложения всекидневно, най-малко заради популярността си не с нещо друго, а с едно дупе.

Виж, ако кажеш, че към това дупе вървят и образование, произход и пари, нещата стават други, разбира се. Но ми се струва, че тези не държат да пльоскат задника си в интернет. Всеки блести с каквото може все пак, явно е най-големият капитал.

ПП Да не ме разбере някой грешно, ще допълня, че подкрепят напълно това една жена да изглежда и физически добре. Просто аз не мисля, че е основното, в което човек е редно да инвестира и популяризира. Правиш всеки ден снимка на готиния си задник - става ти етикет (таг). Ако съм мъж, бих си фантазирал над хубави снимки, но не бих излязъл с тази мадама, защото бих се чувствала под натиск. По-добре с хубаво дупе, което малко хора са виждали голо, плюс допълнителни качества, които да ме задържат.

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 16:59 от Ли Лу

# 2 840
  • Мнения: X
Виви, когато филъра не стои добре на лицето, се коригира и останалото.
Аз харесвам корекциите на Бояна Маринова, това е една от малкото тунинговани с естетика. Повечето обаче въобще не са успешни, бившата жена на Д-р Енчев е като плясната с лопата в лицето.

# 2 841
  • София
  • Мнения: 35 345
Теди Велинова е с най-добрата визия, възможна за даденостите й. Преди корекциите си беше чист травестит.

Естетичните корекции и пипвания гонят небивал оборот. Изобщо не е казано, че всички изглеждат гротеско, като показаните.

# 2 842
  • Мнения: X
Да, Бояна наистина е пример за добри корекции. Изглежда невероятно и ако не беше махнала тагнатите изображения в Инстаграм, човек все още можеше да види за какво обикновено момиче говорим.

# 2 843
  • Варна
  • Мнения: 14 576
Аз харесвам естествена красота. В целия свят се оценяват природните дадености. Тук имало класация за най - добри корекции. Затова Гергана Полежанова е световнопризнат модел, а тунингованите общи са възхвалявани в жълтата преса .

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 00:03 от Viviana91

# 2 844
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
И поставянето на филър в устните е равно на всичко това??? Или може би трябва на второто изречение да напиша - имам филър и си боядисвам косата, за да не изляза лъжкиня?
Изброил съм пределно ясно основите неща, за които е особено противопоказно да се лъже при запознанство. Впръскването на пълнеж в устните е решение, за което отговаря само и единственото мозъкът, намиращ се педя над и зад тях.

 Мнозинството жени и момичета, които се подлагат на подобни "подобрения" (има защо да употребявам кавички), не го правят с мярка, а в пъти повече от допустимото - от естетична гледна точка. Едва ли дори и една на сто от тях се замисля, че като си разширяват кожата на устните по този начин (макар и с успокоението, че желираният пълнеж е ужким напълно безвреден и изчезващ след месеци/години), те всъщност я прецакват за цял живот напред и ще стане напукана и отпусната след само 10 години. Познавам една такава, която през 2008-2009 започна да надува неразумно стърчащи джуки и вече устните ѝ са толкова подути и отпуснати, че се налага всяка година да плаща да ѝ вкарват още повече пълнеж.
 Подобно разтягане и отпускане на кожата се получава и при слагането на протези на гърдите. Повечето жени с такива силиконови или желе протези през около 5 години прибягват до нови и нови операции с цел слагане на по-големи протези, защото кожата им се разтяга с ускорени темпове. И колкото повече тежест слагат там, толкова по-бързо увисва кожата им. Сами се вкарват в един кръговрат, от който няма излизане, освен ако не се откажат от силикона (за пример - така правят малцина от известните личности, на които все пак умът им е дошъл, макар и със закъснение).

# 2 845
  • Мнения: 1 313
Теди Велинова е с най-добрата визия, възможна за даденостите й. Преди корекциите си беше чист травестит.
Погледнах я набързо и какво да кажа. Ако с тая фалшива горна устна се нарече добра визия, преди трябва да е била много зле. Ако някоя жена изглежда зле и се опитва да отклони вниманието с натрапващи се корекции си е неин избор как да се оправя в живота. Лошото е, че много пъти засичам жени, които са били красиви или доста добре изглеждащи преди да издънят работата с потресаващи джуки (или поне горната). Да беше вежди, да ги нарисува днес така, утре по друг начин. Но това не е нещо подлежащо на поправяне. На какво ще приличат на стари години не ми се мисли. Оная известната жена-котка ще е на всяка крачка (който не я знае да потърси: жената котка пластични операции).

# 2 846
  • BG
  • Мнения: 2 173
Подобно разтягане и отпускане на кожата се получава и при слагането на протези на гърдите. Повечето жени с такива силиконови или желе протези през около 5 години прибягват до нови и нови операции с цел слагане на по-големи протези, защото кожата им се разтяга с ускорени темпове. И колкото повече тежест слагат там, толкова по-бързо увисва кожата им. Сами се вкарват в един кръговрат, от който няма излизане, освен ако не се откажат от силикона (за пример - така правят малцина от известните личности, на които все пак умът им е дошъл, макар и със закъснение).
Тук си много далеч от истината.

# 2 847
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Подобно разтягане и отпускане на кожата се получава и при слагането на протези на гърдите. Повечето жени с такива силиконови или желе протези през около 5 години прибягват до нови и нови операции с цел слагане на по-големи протези, защото кожата им се разтяга с ускорени темпове. И колкото повече тежест слагат там, толкова по-бързо увисва кожата им. Сами се вкарват в един кръговрат, от който няма излизане, освен ако не се откажат от силикона (за пример - така правят малцина от известните личности, на които все пак умът им е дошъл, макар и със закъснение).
Тук си много далеч от истината.
Ако си измислил нови физични закони, полезно ще е да ги споделиш. Thinking

# 2 848
  • Мнения: X
Аз пробвах малко тиндър тези дни. Мисля, две срещи едната с екстра е добър баланс. На мен ми направи впечетление, много жени в тоя тиндър търсят уж нещо сериозно. Маса народ, абер от понятие си няма, защо са връзките. Почти всичкото жена живее в някакъв паралелен свят. Десетки матчове в Тиндър, а жените мълчат като риби. Е кво мълчиш, човека ти казва здрасти, напиши му не ми се занимава, нямам време или нещо подобно. Като цяло много време хаби, но както казах аз съм доволен.

# 2 849
  • BG
  • Мнения: 2 173
Скрит текст:
Подобно разтягане и отпускане на кожата се получава и при слагането на протези на гърдите. Повечето жени с такива силиконови или желе протези през около 5 години прибягват до нови и нови операции с цел слагане на по-големи протези, защото кожата им се разтяга с ускорени темпове. И колкото повече тежест слагат там, толкова по-бързо увисва кожата им. Сами се вкарват в един кръговрат, от който няма излизане, освен ако не се откажат от силикона (за пример - така правят малцина от известните личности, на които все пак умът им е дошъл, макар и със закъснение).
Тук си много далеч от истината.
Ако си измислил нови физични закони, полезно ще е да ги споделиш. Thinking
Не , не съм, но това което пишеш просто не е вярно или ако е, то е за единици.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт