На пазар във Варна - 44

  • 78 059
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 912
Откъде да купя голям,  много голям плик за печене (на пуйка)?

# 721
  • Мнения: 2 018
Виждали ли сте в конкретен магазин в момента от тези неща, които се слагат на обувки/ботуши за да не се пързалят. Май котки им викат  newsm78,  с едни метални зъбчета. Много ми е важно! Спешно, за възрастен човек търся.

В Джъмбо има...

# 722
  • Мнения: 2 018
Здравейте, знаете ли къде мога да намеря красиво пухкаво одеяло за семеен подарък е... максимум до 50лв.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 4 444
От къде мога да купя кутия нитрилни ръкавици, сини предпочитам? В аптеките има ли или трябва да е от депо за медицински консумативи?

# 724
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 770
От къде мога да купя кутия нитрилни ръкавици, сини предпочитам? В аптеките има ли или трябва да е от депо за медицински консумативи?

Има в аптеките около болници и поликлиники  Peace

# 725
  • Варна
  • Мнения: 932
От къде мога да купя кутия нитрилни ръкавици, сини предпочитам? В аптеките има ли или трябва да е от депо за медицински консумативи?

Сините са без талк, както  morgana07 е казала, по аптеки и санитарни магазини. Ако нямат в момента, можеш да поръчаш ( и аз такива ползвам вкъщи )

# 726
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря Ви, ще проверя. Поръчвала съм от салона, в който ходя на маникюр и педикюр, но ми е неудобно да ангажирам жената да поръчва заради мен.

# 727
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 816
Плик за пуйка може да вземеш от Кауфланд,просто трябва да гледаш размера на пликовете защото принципно са по-малки и са по 5 броя.А когато е супер голям примерно бройката ще бъде един или два.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 912
Плик за пуйка може да вземеш от Кауфланд,просто трябва да гледаш размера на пликовете защото принципно са по-малки и са по 5 броя.А когато е супер голям примерно бройката ще бъде един или два.
  Благодаря! Не съм виждала, дано да има!

# 729
  • Мнения: 2 611
Здравейте, знаете ли къде мога да намеря красиво пухкаво одеяло за семеен подарък е... максимум до 50лв.

И ние сме на тази вълна,одеяла има в Юск,Икея,Джъмбо и още доста места които вече забравих.Но след много обикаляне на мен лично най-мн ого ми харесаха в Юск.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 478
Имаме голямо одеяло от Метро, в Роксима дрийм също има.
За шпайковете дето се слагат на обувките да не се пързалят - в Лидл.

# 731
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 816
Плик за пуйка може да вземеш от Кауфланд,просто трябва да гледаш размера на пликовете защото принципно са по-малки и са по 5 броя.А когато е супер голям примерно бройката ще бъде един или два.
  Благодаря! Не съм виждала, дано да има!
Кауфланд(Мол Варна),като влезеш веднага във дясно,след супите на прах.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 775
Моля помагайте, търся коте робот на Текста, сетих се последния момент и в Хиполенд са свършили, проверих вси4ки сайтове-из4ерпано коли4ество  Rolling Eyes срещали ли сте някъде.....за Коледен подарък е  Praynig

# 733
  • Варна
  • Мнения: 10 700
Шпайкове видях в брошурата на Немски магазин. Пише, че са за 7 лв и някакви стотинки. Промоцията е до 18.12

# 734
  • Мнения: 254
Знаете ли дали фитнеса на ул. "Струга" / бивш Дайнамик / все още работи? Намира се под дългия блок, успоредно на улицата, в близост до СБА? Ще Ви бъда благодарна да споделите мнения ...

Общи условия

Активация на акаунт