Модни тенденции в прическите и всичко за косата. Есенно-златна тема 8

  • 87 829
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Здравейте момичета, надявам се приемате нови попълнения bouquet
Много ми е приятен духа на темата и ще ми е приятно да се включвам, до скоро бях по-редовна в темата за проф.козметика, но някои неща взеха да ми идват в повече Blush

Да отговоря на въпросите:
1. Домашни маски не правя, освен с масла, но отдавна не съм мазала. Може би зимата ще подновя някои масла.

2. Промяна засега само да изрежа 2-3см останали от боя с която изравнявах израстващи изгорени руси кичури, краищата ми стоят по-различни, сухи от останалата коса и е много трудно да нагаждам продуктите, понеже пък корените ми са по-бързо омязняващи се. С две думи искам да постигна изцяло естествената си коса (някакво пепелно тъмно русо май се води, или светло кестеняво пепелно), пък после може да мисля промени за разнообразие, засега бели косми няма. Иска ми се и на дължина да дръпне, че покрай изгорелите кичури и след море миналото лято беше трагедия и от коса до плешките почти се подстригах късо. Crazy Сега вече е до под раменете малко.

3. Бретони харесвам, но моята коса е чуплива, поддържа се трудно, и колкото пъти съм се изкушила да отрежа все се заканвам да е последно. В момента нямам.

# 46
  • Мнения: 7 074
Жана, цветът на 1вата снимка страшно много ми хареса!  Crazy

# 47
  • Мнения: X
И на мен ми хареса това Лакме Хрома 6.17 Heart Eyes топъл, естествен цвят. И ще го имам предвид.

Линда, добре дошла! bouquet

# 48
  • Мнения: X
И на мен ми хареса това Лакме Хрома 6.17 Heart Eyes топъл, естествен цвят. И ще го имам предвид.

Линда, добре дошла! bouquet
Цвети цвета на лакме хрома се води пепелно със син отенък .По скоро е студената гама  Peace Hug .
И аз го харесвам цвета както и 5.17 на колаж Simple Smile Супер кестеняв и чист цвят .
L i n d a
добре дошла в темата  Hug bouquet .

# 49
  • Мнения: X
Нали ?  Blush
И много ме е яд, че лепнах кичурите, а цветът си ми беше чуден  Crazy
Ама карай, сега пак съм заредила Лакме 6.17, само че Колаж - амонячната. Надявам се да си стане пак същия цвета като на снимката отпреди /на сегашната ми основа имам предвид, иначе цвета по принцип е същия/.

# 50
  • Мнения: X
Нали ?  Blush
И много ме е яд, че лепнах кичурите, а цветът си ми беше чуден  Crazy
Ама карай, сега пак съм заредила Лакме 6.17, само че Колаж - амонячната. Надявам се да си стане пак същия цвета като на снимката отпреди.
Същото ще си Simple Smile) Пускала съм преди с амонячната снимки как стои цвета .
Аз още се чудя за промяната дали ще рискувам с кестенявото лилаво или ще си ходя все с пепелни отенъци в косата  Laughing

# 51
  • Мнения: 7 074
А на снимката с кичурите пак ли си със същия цвят, понеже ми червенее?

# 52
  • Мнения: X
Там направо ръждавее  Joy
С 6.1 на Бес съм там  Grinning

# 53
  • Мнения: 7 074
Мда, същата съм и аз след иначе любимия ми 6.1 на Бес  Laughing
Иначе на Лакме наистина много ми хареса, странното е, че ми изглежда много по-тъмно на мострата.

# 54
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Лелеее Жана, косата ти е направо мечта  Heart Eyes Мисля, че и преди съм виждала твои снимки, но не бях останала с впечатление, че косата ти е толкова богата  Shocked

Да отговоря на въпросите

1. всякакви маслени маски правя по всяко време на готината (когато не ме мързи)  Embarassed
2. не планирам никакви промени. След като си отрязах косата сега я пускам да расте. Цвета си ми е тъмно червен кестеняв и май ще си остане такъв.
3. бретони - през периоди съм ту с бретон, прав, асиметричен, като дължина са до веждите, ту без бретон. Харесвам бретони на жени на които им отива.

# 55
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
Чаровна, Жана - адмирации - много хубави коси. Жана, имам приятелка с коса като твоята, сигурно оттам ми е влязла мухата да се къдря, ама на когото не му е дала природата такава къдрава коса, много зор вижда  Crazy Аз и с кичурите ти харесах косата.

Бретони нося, тези много ги харесах и аз, особено на последната снимка. Носещите дълги бретони - абе не ви ли пречат в ежедневието - аз като имам по-дългичък бретон, непрекъснато ми се налага да го отмятам с ръка от лицето, че да виждам хубаво с двете очи и до края на деня от много пипане той не прилича вече на нищо... Затова май повече къс го държа, до веждите или мъъъничко по-дълъг, да не се налага да го пипам непрекъснато.  newsm78

Линда, добре дошла при нас, дано да се чувстваш уютно.  Hug Аз си питам, не винаги получавам много отговори, ама това е форум, който може и иска - отговаря, като няма отговори- си ги търсим на други места.  Peace

# 56
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Moмичета, прави сте и не бях се замисляла да си адмирирам толкова фризьора, понеже друго не съм очаквала. Тук няма практика да те направят на нищо, само да ти вземат парите и аз съм свикнала на това - по-скоро се разочаровах, че не стана на моето. Но пък се почувствах компетентно консултирана.

Чаровна, давай смело с виолетово-кафявото. Знаеш, че съм фен на пепелните и студени тонове, но разнообразие трябва да има. А и то не е много топло, но пък хваща окото  Peace

Жанка, и миналата година ти бях писала, че са ти окепазили хубавата коса с тези ужасни кичури. Но пък сега са минало, за което се сещаш с надсмешка. Аз ще почакам някоя друга година да оправя щетите. Mr. Green

Добре дошла на Линда - да сложи една снимка на косата си Peace

Влизам да се къпя, като си изпия кафето. Ще пробвам някаква непозната професионална серия на моя приятелка (за поддръжка на кератинова терапия).

# 57
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета  Hug Heart Eyes
Поли, цветът първоначално става наистина малко тъмен, но след две измивания изсветлява и става чудесен  Heart Eyes, това, че тъмнее да не те притеснява  Peace
Мила, аз отговарям само когато мога, иначе като не знам нещо, предпочитам да си премълча и да чакам друг да отговори  Hug

Жанка, и миналата година ти бях писала, че са ти окепазили хубавата коса с тези ужасни кичури. Но пък сега са минало, за което се сещаш с надсмешка. Аз ще почакам някоя друга година да оправя щетите. Mr. Green
Наистина я окепазиха, но сега вече е добре. Не стъпвам повече при тая устатница, обаче  Mr. Green Joy

# 58
  • Мнения: 18 599
Линда, добре дошла. Чакаме снимка  Simple Smile
Ондин, аз много уважавам фризьори, които ти казват истината и не искат да ти съсипват косата. Колко съм сменила само една ми е казвала така, даже едва ли не ми се молеше да не се изсветлявам.  Mr. Green
Това говори за съвестност и професионализъм, пък ти ако въпреки всичко си решиш, на твоя отговорност е.
Мила като искаш къдрава коса, вземи си едни ролки-маркучи, или обикновени и спи с тях и си решаваш проблема  Peace На сутрина фиксираш с лак и поне два дни ще ти държи прическа. И стават естествени къдрици,като се поотпуснат още по-хубави. Вземи различни видове ролки и експериментирай. И с лента съм пробвала, и с парцали, и с плитки и все става.
И няма само маши и преси да ти отнема време да се правиш сутрин примерно по 1 час и няма и да си гориш косата.
И аз обожавам къдрици и съм пробвала какво ли не. По едно време всеки ден бях с машата-не си е работа, и боя и третиране допълнително и после отрежеш половината коса заради цъфтежи и изтощено.  Simple Smile Пък и един час по-рано ставане си е разлика.
С ролките е лесно и удобно.  

# 59
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
O не, няма да реша.  #Cussing out То трайното изправяне се водило химическа обработка. Аз си представях, че при пренасищане с кератин косъмът сам се изправя като страничен ефект  ooooh! ooooh! (ми отдели време и чети бе момиче!!)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт