Операция на щитовидната жлеза -12

  • 87 495
  • 833
  •   2
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не знам.

# 751
  • Мнения: 5
За доц.Пандев не знам нищо, но сигурно ще го откриете.

Аз съм оперирана от доц.Сечанов и информацията тук е вярна. Работи вече в МБАЛ "Св.Панталеймон" в София. От предишната му работа ни насочиха с няколко други оперирани натам, когато го потърсих преди седмица.

Потвърждавам информацията, за да съм полезна, ако някой го търси, понеже знам, че доста хора винаги го чакаха в клиниката, където работеше. Сигурно ще е неприятно да дойдеш от някъде далече и да не го намериш, а често ми се е случвало да чакам с хора от цялата страна.

# 752
  • Мнения: 838
Пандев каза, че Калцитонина не трябва да е над 10. Ако е над 10 да му пратя изследването по пощата, но от лабораторията ми казаха, че не ставало веднага изследването. Правих го в четвъртък и в четвъртък ще отида за резултата.
Но като цяло Пандев си ме успокои, малък бил шанса за злокачествено.
Но май ще ходя и на биопсия.

# 753
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Пандев каза, че Калцитонина не трябва да е над 10. Ако е над 10 да му пратя изследването по пощата, но от лабораторията ми казаха, че не ставало веднага изследването. Правих го в четвъртък и в четвъртък ще отида за резултата.
Но като цяло Пандев си ме успокои, малък бил шанса за злокачествено.
Но май ще ходя и на биопсия.


Сега ние не искаме да те паникьосваме и не ти го пишем,за да се заяждаме с теб.Вероятността е малка да.Когато на мен ми поставиха тази диагноза ми бяха казали,че вероятността е 5 %, е влязох в тез 5 %,както и момичетата,които пишем тук.
Имай си едно на ум и се наблюдавай,все пак доктора е човека който ще ти каже какво да правиш,не сме ние.

# 754
  • Мнения: 838
Калцитонин - 6.5
норма - 5.0

# 755
  • Мнения: 103
И на мен проф. Пандев ми каза да пусна калцитонин другия месец. Според него нямало да излезе нещо лошо, ноооо до тогава ще превъртя Sad
Доколкото разбрах от него, в началото на юли ще е на конференция във Варна, а после щял в Китай или Япония да ходи, не запомних. Затова сигурно прехвърля и отлага операции.

# 756
  • Мнения: 11 785

Доколкото разбрах от него, в началото на юли ще е на конференция във Варна
Мисля че миналото лято имаха безплатни прегледи, Проф. Пандев с още 2-ма доктори във Варна, на пациенти с карцином на жлезата. Не съм сигурна дали точно миналата годна беше, но такъв спомен ми е останал.
Дали и това лято няма да има такива  Thinking

# 757
  • Мнения: 103
Не спомена за такива прегледи. Май около 7 юли ще е тук. Леко се бях шашнала на прегледа и какво запомних, какво не Simple Smile

# 758
  • Мнения: 37
Последно, проф.Пандев продължава да оперира в ИСУЛ, нали?....че малко като че ли се заблудих... newsm78

Не се чуло,че е напуснал.Чу се само,че е отменил операциите си и е предложил друг хирург да ги направи.

Здравейте,
Аз съм пациентката на проф Пандев, чиято операция той беше насрочил за 14.06., но в последния момент ми прати имейл, че излиза в отпуск и предложи да ме оперира негов колега, на което аз отказах.
Очаквам отговор от него по имейл кога и къде би могъл да ме оперира лично той, тъй като заявих, че настоявам затова, но все още не съм получила такъв.
Опасявам се, че може би ще откаже.
Ще държим връзка, за да видя с Вас как ще постъпи. Явно и моето опериране засега се отлага за есента.

# 759
  • Мнения: 234
Здравейте, момичета!   Hug
Бързам да пиша след предаването, в което гост беше проф. Пандев, защото много ми хареса това, което каза, а именно: " Метастазите при папиларен и фоликуларен карцином, неависимо дали ги има, дали са 1 или 20- не са прогностичен фактор, т. е не променят благоприятната прогноза"   Simple Smile Това го жях чула още след операцията, после започнах да го чувам от наблюдаващия ме ендокринолог, но от скоро започнах да осъзнавам какво точно означава Simple Smile Пиша го, за да успокоя всички новодиагностицирани момичета с уплашени очи, които се питат какво ще им се случи...... Ще се радват на живота както досега Simple Smile Ако аз преди 4 години го бях прочела тук щях да си спестя доста безсънни нощи Simple Smile
Другото, което ми направи впечатление беше, че хормона се усвоявал по- добре, ако има движение, спорт, т.е енергията спомага за по- доброто действие на тироидния хормон? Някой да има впечатления?

# 760
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Алекс,може ли линк към предаването

# 761
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз искам линк и аз  Hug

# 762
  • Мнения: 234
Здравейте, момичета!   Hug
Бързам да пиша след предаването, в което гост беше проф. Пандев, защото много ми хареса това, което каза, а именно: " Метастазите при папиларен и фоликуларен карцином, неависимо дали ги има, дали са 1 или 20- не са прогностичен фактор, т. е не променят благоприятната прогноза"   Simple Smile Това го жях чула още след операцията, после започнах да го чувам от наблюдаващия ме ендокринолог, но от скоро започнах да осъзнавам какво точно означава Simple Smile Пиша го, за да успокоя всички новодиагностицирани момичета с уплашени очи, които се питат какво ще им се случи...... Ще се радват на живота както досега Simple Smile Ако аз преди 4 години го бях прочела тук щях да си спестя доста безсънни нощи Simple Smile
Другото, което ми направи впечатление беше, че хормона се усвоявал по- добре, ако има движение, спорт, т.е енергията спомага за по- доброто действие на тироидния хормон? Някой да има впечатления?

# 763
  • Мнения: 234
Здравейте нова съм във форума и трудно се справям. Моля да ме извините ако греша нещо. Моля за съвет за добър хирург. Предстои ми операция на ЩЖ. Открити атипични клетки със съмнение за папиларен карцином.


# 764
  • Мнения: 54
Алекс,може ли линк към предаването

Имам запис на предаването, но е fullHD и е с големина 1,3Gb. В момента го намалявам на 1280x720 (720p), и mp4 формат, обаче не знам къде да го кача. Дали в DOX-a ще може?

Общи условия

Активация на акаунт