Къде в Пловдив? - 67 тема

  • 78 464
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Берлин
  • Мнения: 4 762
Момичета, попадали ли сте на магазин с алтернативни на Лего конструктури? Мисля,че се казват Lele Ninjago или само Ninja. Вчера комшийско дете ми показа такъв тук и наистина по-добре да купя 3 такива за цената на 1 истински Лего....и без това детските играчки са от ден до пладне...

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 2 809
Здравейте, сигурна съм, че и преди е питано, но аз незнам как се търси във форума  Confused. Затова питам пак на майка ми и се налага да отиде на очен лекар заради очните дъна, но тази тука, която е в Гранда въобще няма добро отношение и затова се обръщам към вас да ми препоръчате някои друг

# 677
  • Мнения: 5 615
Д-р Марина Гроздева,Д-р Васил Маринов-работят с НЗОК,
Здравейте, сигурна съм, че и преди е питано, но аз незнам как се търси във форума  Confused. Затова питам пак на майка ми и се налага да отиде на очен лекар заради очните дъна, но тази тука, която е в Гранда въобще няма добро отношение и затова се обръщам към вас да ми препоръчате някои друг
координати има в нета

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Здравейте, сигурна съм, че и преди е питано, но аз незнам как се търси във форума  Confused. Затова питам пак на майка ми и се налага да отиде на очен лекар заради очните дъна, но тази тука, която е в Гранда въобще няма добро отношение и затова се обръщам към вас да ми препоръчате някои друг
Клиника Луксор, доктор Стоянова е моята препоръка Peace

# 679
  • Мнения: 6 207
Момичета, попадали ли сте на магазин с алтернативни на Лего конструктури? Мисля,че се казват Lele Ninjago или само Ninja. Вчера комшийско дете ми показа такъв тук и наистина по-добре да купя 3 такива за цената на 1 истински Лего....и без това детските играчки са от ден до пладне...

Не знам колко са големи, не искам да давам категорично мнение, но преди година бяха много модерни едни подобни конструктори на пингвините от Мадагаскар. Колко съм споменавала роднинините на братята китайци, защото при малките детайли отклонението и на част от милиметъра прави сглобяването много трудно.
Детето не успява, търси помощ и се започва едно ядосване на всички, че накрая изхвърлихме два несглобени /за рд беше получила няколко, защото ги беше споменала на различни гости/...
От тогава си обещах - или Лего или нищо.
Вярно е, че е скъпо, но специално за Лего и преди е писано тук, че животът става много труден когато се сблъскаш с имитациите му.

# 680
  • Берлин
  • Мнения: 4 762
Ерин, благодаря за мнението. Не ми се влиза в полемика за или против имитациите на Лего  Peace
Питам все пак някой виждал ли е аналози някъде  Grinning

# 681
  • Мнения: 5 615
По-добре вземи едно лего,но като за свят .От опит Simple Smile

Къде продават кучешка храна Happy dog ?

# 682
  • Майничка
  • Мнения: 12 733
От алтернативите съм срещала почти навсякъде в малките магазинчета - на втория етаж на Гранда, в едно магазинче на "Богомил"/преди месарския магазин/, в детския магазин на "Гладстон", в магазинчето след подлеза на аптека "Марица", посока пешеходния мост, по разни книжарнички. Ние понякога купуваме единични фигурки за "пълнеж", но по-сериозни конструкции и комбинации не рискувам, след инцидент с една принцеса на Sluban, на която нахлупихме шлема на охраната й и така си остана с него. Mr. Green

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 3 597
Момичета, попадали ли сте на магазин с алтернативни на Лего конструктури? Мисля,че се казват Lele Ninjago или само Ninja. Вчера комшийско дете ми показа такъв тук и наистина по-добре да купя 3 такива за цената на 1 истински Лего....и без това детските играчки са от ден до пладне...

В OLX има доста обяви на Ninja конструктор.

Вярно е, че е скъпо, но специално за Лего и преди е писано тук, че животът става много труден когато се сблъскаш с имитациите му.
+1

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 13 638
В Иван Вазов има нови книги, просто си правете онлайн запазването - става много по-бързо и няма да се лутате на място.

Храна Хепи дог съм виждала във ветеринарния кабинет преди Мото Пфое на ул.Прохлада, който е, до училището за деца с проблем със слуха.

# 685
  • Мнения: 32
Здравейте, някой дали може да изкаже мнение за шофьорски курс при инструктор Иван Радичев,тъй като в Грабо има ваучер в момента и не мога да реша дали да се възползвам.Благодаря предварително

# 686
  • Мнения: 1 934
В Иван Вазов има нови книги, просто си правете онлайн запазването - става много по-бързо и няма да се лутате на място.



И аз си правя заявка по мейла, но до нови книги не мога да се добера почти. Защото първо ги прочитат библиотекарките им и близките им до пето коляно поне  Confused

# 687
  • Мнения: 11 604
Относно Лего - в Хиполенд в момента тече промоция -33% на избрани модели Лего. Смятам, че е добра опция.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Живеещите в Тракия може да ползват библиотеката на читалище Съвременник в 141 блок. Поддържат доста нови заглавия и за възрастни и за деца.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 6 680
PAPURCHE MEHURCHE, имитации има в почти всеки магазин за играчки (изключвам Хиполенд и Комсед Peace)
както вече са ти казали, обаче, ако детето е фен на Лего, трудно ще обърне внимание на имитациите му ooooh!  Вкъщи така си и стояха кутийте с части вътре, накрая ги сглобихме с баща им и ги залепихме със секуъндно лепило - така пшоне не се разпадат и играят с готовите фигури hahaha ...но пък се обезмисля основната идея на блокчетата Peace
Относно цената - ако се следи, може да се вземе много изгодно, а това, поне вкъщи е нещо, с което се играе вече 4 години Peace

Общи условия

Активация на акаунт