Искам да кажа ... (92)

  • 59 122
  • 802
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 036
Ох, прочетох, че приятелката е набор 38 и викам Бре, колко готино, толкова възрастна пък приятелка на МариаТ  Laughing


И аз така първо разбрах,ама после пишеше ,че говорили за съученичка......

ЕЕЕЕ а аз си мислих, че ще кажете че не ми давате годните, пък вие за 38 набор ме взехте. Не ви е срам!
Пюрето от карфиол беше божествено! Добре, че Захир поде идеята!
Поправих грешката! Лятото да ме извини!

Ха ха, Мария, и аз така го прочетох, но разбрах смисъла. Много хора на тези години стартират семейства в днешно време. Не малко теми и дърляне е имало.

# 736
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 666
Искам да кажа, че цяла сутрин ме гони пиянският глад и изядох света! Закусих обилно, сега ядох някакви десерти  ooooh! ooooh! Пих 2 кафета, но не мога да се разсъня. Сега се мушвам в леглото с 3 епизода на Анатомията и се надявам  да не заспя още на първия  Wink

# 737
  • Мнения: 870
Пий повече вода, доста вода. Алкохола дехидратира и има нужда. За яденето не искам да коментирам. Sunglasses

# 738
  • Мнения: 22 036
Тарти, шкембе?  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 39 835
Ох, прочетох, че приятелката е набор 38 и викам Бре, колко готино, толкова възрастна пък приятелка на МариаТ  Laughing


И аз така първо разбрах,ама после пишеше ,че говорили за съученичка......

ЕЕЕЕ а аз си мислих, че ще кажете че не ми давате годните, пък вие за 38 набор ме взехте. Не ви е срам!
Пюрето от карфиол беше божествено! Добре, че Захир поде идеята!
Поправих грешката! Лятото да ме извини!

Ха ха, Мария, и аз така го прочетох, но разбрах смисъла. Много хора на тези години стартират семейства в днешно време. Не малко теми и дърляне е имало.
Даун, за всеки влак си има пътници. Ние коментирахме, че мъжете на около 38 г.(колкото сме ние) първо ще се огледат за нещо по- свежо. Нас никой няма да погледне.  А от позицията на вече раждали не искаме да си го причиняваме пак на тази възраст(демек и ние вече се възприемаме като стари).

# 740
  • Мнения: 22 036
Много двойки наоколо са с по 30+годишни мъже и такива жени, че и по-възрастни. А иначе си правя, че мъже на тези години имат много по-голям диапазон за избор Simple Smile.

# 741
  • Мнения: 870
Разбира се, че бих искал и искам жена ми да е под или около моята възраст. Консервативен съм в това отношение. А може би практичен е по-точната дума. На 32 съм.
Жена на 38 не бих очаквал да ми ражда дете. Само за забавление може да си го... Wink

# 742
  • София
  • Мнения: 4 328
...Нас никой няма да погледне...
тая па Grinning

# 743
  • Мнения: 39 835
Виж и Борилчо го потвърди. Нас- в краен случай. Първо ще се наблегне на агнешкото.

# 744
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Виж и Борилчо го потвърди. Нас- в краен случай. Първо ще се наблегне на агнешкото.

E, Борилчо още суче. Ти такъв ли търсиш? Laughing Да го кърмиш....
Я, малко по-оптимистично. Точно вашата възраст е най-вървежна.  35-38. Peace
Виж нашата по-малко, но не се оплаквам.

# 745
  • Мнения: 870
За секс става всичко малко над моята възраст, стига да е хубаво, подържано и недосаждащо най-вече.
За да съм честен обаче, жената с която искам да имам деца  няма как да е над 35, проста математика на календарната и възраст ме води до въпроса: кога точно да и направя трите здрави деца, които искам.  Wink

# 746
  • Мнения: 3 609
Ох, аз март ще чукна 30. Деца нямам.. още. Едва напоследък вече усещам това, което преди време бях чела и са ми говорили, този майчински инстинкт и нуждата и желанието да стана майка. Засега не е фикс идея и не е на всяка цена, но усещам как времето препуска. Аз съм си млада.. и красива...  Crazy ама не ми се ще да го отлагам твърде дълго. Покрай РД винаги ме обхваща една депресия, но в случая поради навлизане в изцяло нова възрастова рамка, от сега ме е пернала сачмата..  ooooh!

Връщам се от Сефората. Потрес. Отивам, взимам Синьоритата... и нищо!! ?! Вчера припадах по този аромат, днес нищо  #Crazy (женска му работа).  Отсипаха ми в едно малко флаконче, утре ще го сложа да видя как се усеща на моята кожа.


Борил, и аз имам тергет от три бройки и няма да мирясам докато не го изпълня. Както споменах, аз съм Овен и винаги става каквото съм решила.

# 747
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 936
Със здраве да си носят имената всички, които днес празнуват!

# 748
  • Мнения: 10 874
Пюрето от карфиол беше божествено! Добре, че Захир поде идеята!
Поправих грешката! Лятото да ме извини!
Hug
Скрит текст:
И моят беше доведен. Cry

Пюрето го писах от броколи в книгата, че така разбрах от рецептата. Thinking Захир, да поправям ли? Hug

# 749
  • Мнения: 22 036
Борил не го ли Баннаха за мултиакаунт?

Общи условия

Активация на акаунт