Къде в Пловдив? - 68 тема

  • 72 933
  • 789
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Айде честито, още една доза ваканция  ooooh! ooooh! ooooh!

Уважаеми ученици, родители и учители,

Регионална здравна инспекция – Пловдив  предписва удължаване на ваканцията за всички училища на територията на област Пловдив до 15.01.2017 г.

Учебните занятия ще бъдат възобновени на 16.01.2017 г.
Това къде е публикувано? Опитвам се да вляза в сайта на Регионалния инспекторат, но не ме пуска.

Сега видях, доста сайтове са го пуснали като новина.

# 706
  • Мнения: 10 864
точно там... натоварен е зарежда сложно Simple Smile http://www.ruobg.com/news/read/id/1429

И на сайта на нашето у-ще са го пуснали... http://xn-----8kcauelxeishc4blw6k7c.com/

аз слязох да видя за намалени часове (че много споделят за такива)... а то пляс още 2 дни дома   Shocked

# 707
  • Мнения: 4 175
не вярвам да узължат още ваканцията
това къде е публикувано, защото на сайта на здравната инспекция го няма

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 2 498
Удължена е, вече навсякъде го пише.

# 709
  • Мнения: 10 864
Е нали дадох - на Регионалния инспекторат по образование си го пише
и на сайта на у-щето, в което учи сина ми..
Не вярвам и не искам и аз.. ама на  Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: X
Да, зареди ми страницата, тази година просто прекалиха, нямам думи просто.

# 711
  • Мнения: 4 175
Е нали дадох - на Регионалния инспекторат по образование си го пише
и на сайта на у-щето, в което учи сина ми..
Не вярвам и не искам и аз.. ама на  Rolling Eyes
благодаря
писала съм преди отговора
е два дни още -супер
после ще се препуска по материала, ама здраве да е

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 5 043
Да, удължават я. На училище на 16.01.
Видях в сайта на училището, където учи синът ми. И аз влязох да видя за намалени часове, а то изненада -още ваканция. Simple Smile

# 713
  • Мнения: 2 409
Моля, препоръчайте ми добър дерматолог работещ със здравната каса! Имате ли отзиви за д-р Гаров или пък за д-р Костов? А как стоят нещата в кожния диспансер?

Точно влизах и аз да търся дерматолог - че хлапето от 1 г  го ликуваме от гъбична инфекция от котки - до момента "сбъсъкЪТ" ми с дерматолози не е за коментиране.

# 714
  • Мнения: 1 336
Имам път към Пловдив в петък. Виждали ли сте някъде да се продава Електрическа пила Шол с USB захранване. Че в това време не ми се обикаля много

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Имам път към Пловдив в петък. Виждали ли сте някъде да се продава Електрическа пила Шол с USB захранване. Че в това време не ми се обикаля много

ДМ продават ел пила Шол,но дали е с такова захранване,не знам.Може да се обадиш да питаш

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 1 367
Моля, препоръчайте ми добър дерматолог работещ със здравната каса! Имате ли отзиви за д-р Гаров или пък за д-р Костов? А как стоят нещата в кожния диспансер?
Аз съм доволна от д-р Боян Костов. Миналата година ходих в кабинета му на ул. "Кавала" № 20 с направление. Имах едни оплаквания на ръката - той ми изписа 2 крема, вярно единия беше с кортикостероиди, който само тушира проблема, но се оказа, че имам един вид алергия към силни почистващи препарати. След курса на лечение спрях да ползвам съответните почистващи препарати и до сега не са ми се появявали сърбежи и пъпки.
Сега като понамалее снега мисля пак да ходя при него за друг проблем.

# 717
  • Мнения: 520
Благодаря за отзива, solenkaHug

# 718
  • Мнения: 241
Преди време, четох добри отзиви за рибен магазин в Смирненски. Някой да знае , къде точно се намира?

# 719
  • Мнения: 53
Здравейте!Трябва ми добър бояджия(блажно-за врати)Можем да ги свалим и да му ги занесем.Не желая да се боядисват в нас.

Общи условия

Активация на акаунт