"София - Ден и Нощ" - 17

  • 63 211
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 46 673
Драма беше, че избяга и се притесняваха за нея. Ако си беше тръгнала като човек щеше да е друго.

# 721
  • Мнения: X
Няма да е лошо да поостане малко в Пазарджик. И без това беше станала нетърпима с певческите си напъни и с вечното си бъркане в проблемите на всеки.

# 722
  • Мнения: 46 673
О, да. Откъде го измислиха път това, то направо комично  Laughing

# 723
  • Мнения: 730
И Боби чак "прочетете го вие, аз не мога" Joy Joy Joy Joy
Сега освен умиращия лебед Даньо, и квартирата ще е потънала в скръб една неделя.
А хостела кой ще върти?

# 724
  • Мнения: X
Драго, как кой  Laughing
Галчето ще отиде и тя там да му помага. Впрочем, тя нали беше със силикон ? Нещо тази вечер с това тоалетче бюстът ѝ хич не изглеждаше добре.

# 725
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Голям смях hahaha hahaha hahaha Ще кажеш , че на Луната е отишла. Та Пазарджик е на една плюнка път hahaha hahaha hahaha Като гледам колко е нескопосано направено, май си замина завинаги. На Поля и на Събина пуснаха такова видео-опело и те повече не се върнаха. И на тази "актриса" й е дошъл малко хонорара newsm78

# 726
  • Мнения: X
Дано не се върне, че не мога да я дишам.
Обаче мн смешно беше, как я няма от няколко часа и Боби се уби да я търси и да се тревожи.
Тя пък спала при метълката. Sick

# 727
  • Мнения: 6 740
При метълката, ама доколкото схванах и Със метълката.... Whistling
Метълката без тоновете чернилка по очите, имаше по-нормален вид.
Софка вече ще ми е градска. Crazy
Даню как разбра за Драго, че нещо се разсеях? Видях след това, че Даню вече подскачаше възмутено.... #Crazy

# 728
  • София
  • Мнения: 1 447
Металюгата днес изглеждаше най-добре от всеки друг път,въпреки метълската тениска.Още един епизод най-много ще тъгуват за Софка и ще се забрави случая.Както стана с Поли,Събка и Рая.Как пък един път не им се обадиха да ги чуят,нали са големи приятели и не могат без тях. Tired

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 15 682
Даню как разбра за Драго, че нещо се разсеях? Видях след това, че Даню вече подскачаше възмутено.... #Crazy

   И аз искам да питам същото, че пропуснах... Rolling Eyes

# 730
  • София
  • Мнения: 1 447
Този приятеля на Драго,от който наеха залата дойде в края на кастинга и си стиснаха ръцете с Галя,тя му благодари каза,че всичко било прекрасно.Той каза да благодари на Драго и ,че се радва,че са се събрали. Laughing Дани беше там през това време и чу.

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 15 682
   Ахааа, ясно, мерси... Simple Smile

# 732
  • Мнения: X
Харесва ми да гледам Коко със свити перки, обиждан, подиграван, унижаван newsm48

# 733
  • София
  • Мнения: 718
Харесва ми да гледам Коко със свити перки, обиждан, подиграван, унижаван newsm48
И на мен smile3534

# 734
  • София
  • Мнения: 4 755
А според вас как по друг начин да извадят София от сериала ....сигурно сценаристите това успяха да измислят.а дамата която ще утешава и ще помогне на Дани мисля че ще е Зара .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт