Есента отмина вече, на топло крие се ЮЛСКОТО човече. Тема 2

  • 32 779
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 173
Медрол пие от време на време сина ми,когато има силни пристъпи(астматик е).Щом ти е казала да го пиеш,имаш ли избор  Laughing веднъж съм му челс листовката и направо се изприщих.
За чайовете-аз знам,че всичко ментово е противопоказателно.Общо взето с чайовете много внимателската.Аз като цяло не обичам чай освен ако не е с коняк,но при така стеклите се обстоятелства... Mr. Green
Аз пия Огестан,това ми изписаха и това приемам.Фолиевата киселина е задължителна! Някъде четох за друга друг тип киселина,нещо пак с Ф беше ама...а де.

# 46
  • София
  • Мнения: 628
Ms. M аз също пия медрол по препоръка на доктора. Понеже знае че чета листовките ми каза ''недей да четеш - просто го пий'' Grinning Изписват го често и след инвитро. Мисля че е за да не бъде отхвърлен плода. Също така четох, че се спира по схема така че слушай доки.

# 47
  • Мнения: 6
Мили мами, как се справяте с ходенето до WC? 😓 Този въпрос може би най много ме измъчва? Пробвах почти всичко, което знам и четох по въпроса. Опитах предимно с храната, после сироп, после свещички, микроклизма 🙁 и общо взето все е мъка. Дайте някоя гениална действаща бабина рецепта или билка 😆😆😆

# 48
  • Мнения: 7 995
Mi6inka_p, трябва да пиеш много вода и да ядеш много плодове и зеленчуци. Сутрин на гладно чай (не кисел. Не трябва да ядеш нищо кисело) с много мед.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 747
iva_83 Само хубави новини, утре от лекаря.

kamsss07 Мноого хубаво,направо се разтапям,като чета.

Mi6inka_p  Аз никога през съзнателния си живот не съм имала проблеми с WC-то. Но от година и половина през определен период ми е мъка. Много трудно ходя до там,какво ли не съм пробвала. Ходих на лекар,каза,че всичко ми е наред и ми изписа едни прахчета които пих 10 дни (с временен резултат). От два-три месеца, не съм имала никакви проблеми newsm78 и силно се надявам и за напред да е така  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 782
Ms. M, аз пия Преднизолон Ф 0,5 - по половин таблетка, което е същото като Медрол.
Пия по-други причини.
Спира се по схема наистина, в никакъв случай изведнъж !
И аз не се кефя, даже днес писах на Катя Тодорова, няма ли да го спираме вече, ама пием - какво да правим Sad

kamsss07 , честито сърчице Simple Smile Май сме горе-долу с едни размери Simple Smile

iva_83, палци за теб утре Simple Smile  Peace Praynig

Mi6inka_p, много фибри, плодове и зеленчуци, добави спанак, кафяв ориз, зелена салата, овечени ядки и ленено семе  към менюто си.

GERRY_92 , фолива задължително ! За тези, които не са правили тромбофилия - метилирана фолиева е по-добрия вариант, за все случай  Peace

# 51
  • Перник
  • Мнения: 185
Едно голямо ГУШ за Anna93 за новата темичка!
Ехаааа, ама вие сте изписали цели 4 страници за една сутрин,не мога да наваксам с четенето 😉
Днес ми казаха, че съм отслабнала 😂 Ами с това неядене,не се учудвам!
Някой питаше за фолиевата киселина: и аз пия, даже от деня на цикъла

# 52
  • Мнения: 28
Момичета, мислите ли че ще сме по-податливи на болести тази година. Притеснява ме, че малката постоянно мъкне от детската разни вируси. Тя сега гради имунитет, който възрастият вече го има, но бременната жена?! Чудя се дали да не попия малко коластра и зелена енерги на Аквасорс, уж са най-добрите  newsm78

# 53
  • Мнения: 7 995
По принцип бременните са с по-слаба имунна система, но аз не съм привърженик на изкуственото и засилване и нищо не бих пила без причина.

# 54
  • Мнения: 304
Най-добрият имуностимулатор е качествено и редовно хранене, плодове,зеленчуци , месо и млечни продукти.
Относно wc- то и аз имам голям проблем, всяка сутрин ям по 1с.л. смляно ленено семе с кисело мляко, само пълнозърнест хляб, ориз, 1,5 л.вода,никакво кафе, но нищо не помага особено.  Cry

# 55
  • Мнения: 7 995
Хора, оризът запича.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 168
Еха, колко много сте написали 😊 Запис от мен. Anna93, благодаря за чудесната тема!

# 57
  • Мнения: 114
Леле,много бързо изписахте 4 страници. Забравила съм да напиша термина си за първа страница. 4 Юли Simple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 747
Едно голямо ГУШ за Anna93 за новата темичка!
Ехаааа, ама вие сте изписали цели 4 страници за една сутрин,не мога да наваксам с четенето 😉

 Hug Hug Hug  

Доста се изписа.  За фолиевата киселина,започнах 4ти блистер от по 30 хапчета.

Запознати ли сте с микро-клизмите на Мелилакс, на опаковката пише,че са подходящи при бременност... Преди половин година си взех по погрешка цяла опаковка (някъде четох,че не е хубаво да се ползват често). newsm78

Persona grata   Hug

nelito0o_ Сега те добавям Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 27
Календара ми показва 26.07.2017 за термин.
За сега нямам оплаквания, освен че ми се запушва носа много и то вечер . Grinning

Общи условия

Активация на акаунт