Впечатления от Сибанк?

  • 3 252
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Здравейте дами, предстои ми теглене на ипотечен кредит и мисля да заложа на Сибанк, някои има ли впечатления от банката ?

# 1
  • София
  • Мнения: 38 744
Темата може би трябва да е във Финанси.

Моят съпруг е към СиБанк от 8 години, ако не се лъжа. 2013 си прехвърлихме всички кредити там на добри условия. С две думи - доволни сме.

# 2
  • Мнения: 134
Здравейте дами, предстои ми теглене на ипотечен кредит и мисля да заложа на Сибанк, някои има ли впечатления от банката ?

Солидна банка-майка - белгийската KBC, с много добър рейтинг.
Обслужването в Бг е малко тегаво поради мижавите заплати в банката тук.
Конкретно за ипотечен кредит трябва да сравниш оферти.
Като банки аз (работя във финансовия сектор) бих ползвала кредит от Уникредит, Сосиете Женерал, Сибанк или ДСК. Може би и Алианц.

# 3
  • Манчестър
  • Мнения: 2 490
Доволна съм като цяло и нямам забележки. Вземала съм ипотечен кредит от тях без проблем, при положение,че живея извън БГ и нямам доходи в БГ . искаха ми документи да си докажа дохода.

# 4
  • Мнения: 14 348
Скоро теглихме от там ипотечен кредит, доволна съм от банката, най-добра оферта получихме от там. Ползвам и интернет банкиране и от него съм доволна. Към служителите имам забележки доста, но като приключи бумащината по кредита ми мина  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 200
Благодаря за мненията ви.

# 6
  • Мнения: 3 439
Рефинансирахме си потребителския от ДСК в Сибанк. Всичко се случи много бързо и без излишен стрес. Дадоха ни много добри условия в резултат на което спестяваме 2 години и половина и 7 хиляди лихви  Crazy с една дума - доволни  Grinning

# 7
  • Мнения: 65
А каква е сумата на финансиране на ипотечния кредит? Щом е либерална тази банка - финансира ли 100 процента? Питам, т.к. проучвам в момента възможността за подобно кредитиране.

Общи условия

Активация на акаунт