изоставане в г.седмици

  • 4 055
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Мики, гестационните седмици се броят от датата на последния ти цикъл, защото е сигурно събитие и лекарите могат с точност да го определят. Никой не може да каже кога точно си забременяла. Не винаги съвпада и с деня, в който сте бебеправили (много я обичам тази дума  Embarassed). фактически оплождането може и няколко дни по - късно да е настъпило, няма кой да каже. Затова никой не брои и седмиците оот предполагаемата овулация или оплождане. Размерите на бебето в различните гестационни семици е ориентировъчна. Често се случват отклонения, често и лекарите не могат да измерят правилно, защото бебето е много много малко. Не се притеснявай. Положителни мисли и силна храна  bouquet

# 16
  • Мнения: 226
В медицината не всичко е това ,което е прието да е истина!Примерно при инвитро не вземат последния ден от предходната менструация за термин, тоест  има  изключения.Късната овулация е също изключение. Била съм бременна с късна овулация, следяла съм се при някои от най-добрите специалисти  в София и смея да твърдя, че разминаване особено в началото заради късна овулация е напълно реално и възможно.
Стискам палци всичко да е наред и пиши като мине прегледа Simple Smile А за твое успокоение можеш да отидеш при  някой друг лекар, сега трябва да се чуе  вечв сърцето на бебето.

# 17
  • Мнения: 4 420
В медицината не всичко е това ,което е прието да е истина!Примерно при инвитро не вземат последния ден от предходната менструация за термин, тоест  има  изключения.Късната овулация е също изключение. Била съм бременна с късна овулация, следяла съм се при някои от най-добрите специалисти  в София и смея да твърдя, че разминаване особено в началото заради късна овулация е напълно реално и възможно.
Стискам палци всичко да е наред и пиши като мине прегледа Simple Smile А за твое успокоение можеш да отидеш при  някой друг лекар, сега трябва да се чуе  вечв сърцето на бебето.

Никъде не играе роля последния ден от предходната менструация. Разминавания в размера на бебето може да има поради много причини - късна овулация, по-малко бебе, некадърен АГ и т.н. Термин се смята по първа дата на последния месечен цикъл и не бива да се мени според размера на бебето  Peace

# 18
  • Мнения: 226
В медицината не всичко е това ,което е прието да е истина!Примерно при инвитро не вземат последния ден от предходната менструация за термин, тоест  има  изключения.Късната овулация е също изключение. Била съм бременна с късна овулация, следяла съм се при някои от най-добрите специалисти  в София и смея да твърдя, че разминаване особено в началото заради късна овулация е напълно реално и възможно.
Стискам палци всичко да е наред и пиши като мине прегледа Simple Smile А за твое успокоение можеш да отидеш при  някой друг лекар, сега трябва да се чуе  вечв сърцето на бебето.

Никъде не играе роля последния ден от предходната менструация. Разминавания в размера на бебето може да има поради много причини - късна овулация, по-малко бебе, некадърен АГ и т.н. Термин се смята по първа дата на последния месечен цикъл и не бива да се мени според размера на бебето  Peace
Първия ден на последна менструация( грешката е моя). Никъде не съм писала,че се сменя термина! Казвам, че е напълно възможно  в началото  ембриона да върви назад в седмиците,заради късна овулация, като след това наваксва и най-често се ражда след термина, когато му е времето!

# 19
  • Мнения: 4 420
За смяната на термина, не съм имала предвид твоя пост. Просто много често съм чувала, че го правят като гледат размера на бебето. Даже сега имам бременна колежка дето три пъти й мениха датата на термина  ooooh!

# 20
  • Мнения: 19
Здравейте отново моля за съвет. Вече 6 ден след кюртажа. От вчера ми започна отново кървене. А беше спряло от два дена. Утре съм на преглед но съм страшно притеснена. На какво може да се дължи това кървене.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт