Слънцезащита 2017

  • 104 991
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 319
Момичета,
От къде мога да се снабдя онлайн със слънцезащита на Пиз Буин Алерджи? В Ремедиум няма наличност на нито един техен продукт.
И още един въпрос: Ползвали ли сте СС крема на Юсерин с фактор 50, ето този:
https://remedium.bg/sun-protection/eucerin-cc-tinted-sun-face-cr … m-spf50-50ml.html
Доволни ли сте? Как е като покривност?

В ензо има Piz Buin.

# 721
  • Мнения: 1 893
Благодаря bouquet
А дали има ефект при слънчева алергия?
Аз съм с такава и освен него и Юсерин май няма друга антиалергична слънцезащита.

# 722
  • Мнения: 1 600
Момичета,сигурно е коментирано в темата,почнах да чета,но много сте писали.
Досега съм купувала нормален слънцезащитен спрей,а днес гледам,че същата фирма има и бронзиращо сухо олио.Та въпроса ми е:кое е по добро?Слънцезащитен спрей или бронзиращо сухо олио?Предполагам,че олиото ще е по-мазно и по трудно ще се отмива.....или не?

# 723
  • BG
  • Мнения: 893
Аз да докладвам- на плажа-доволна съм от спрея, който е като е дезеторант на DM -Sundance Sport spf 50+-за мен и ММ, за лице аз отделно клепах Sundance noch 50 оранжевия и нямам нови петна. За детето пак Sundance kids Med spf 50+ -за чувствителна кожа-бялата опаковка. Имаме лек тен, няма петна, няма изгаряния, уж си опазих бенките и лицето. Обаче- на плаж само от 9 до 12 ч. и от 16  нататък! Иначе няма спасение Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 3 300
Точно със Sundance 50 все едно нямам защита, веднага ми цъфва ново петънце по ръцете. И то при разходка из града.
Друго, което пробвах това лято, беше на Ланкастър слънцезащитата за лице. Тествах я веднъж на плаж преди обяд при облачно време, почти никакво слънце, подновявах и ми цъфнаха петна по лицето, а петна досега не съм имала. След тази проба я изхвърлих.

Оставам си на Юсерин за лице и тяло с фактор 30 из града.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 1 749
Момичета,
От къде мога да се снабдя онлайн със слънцезащита на Пиз Буин Алерджи? В Ремедиум няма наличност на нито един техен продукт.

В Лили дрогерии ги има.

# 726
  • Мнения: 1 893
Благодаря, но в града, в който живея няма Лили.

# 727
  • Мнения: X
Влизам да кажа, че за вторто море си купих слънцезащита на Авен и останах много по-доволна от Ла рош. Самият спрей имаше много приятна субстанция и не оставаше бели следи, докато Ла рош беше един сух и засъхваше, като някаква боичка.

За лицето си взех mac studio waterweight spf30 foundation. Опазих се и не изгорях.  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 6 056
Това лято съм изключително доволна от слънцезащитния си крем, който всъщност е бебешки лосион Bio G. С физични филтри, сребърна вода, морков, какао, алантоин и екстракт от зелен чай.
Да, вярно, че лицето ми става бяло от физичните филтри, но когато нанеса тонален продукт всичко е ок. Даже повече от ок, защото кремът е чудесна основа за грим, може би една от най-добрите, които съм използвала.

# 729
  • София
  • Мнения: 966
Момичета,
Разгледах темата, но не видях мнения за Daylong - има ли доволни от тази марка слънцезащитна козметика?
Харесах си едно гелче, уж по-леко https://remedium.bg/sun-protection/daylong-ultra-face-gel-fluid-spf30-50ml.html
С нормална към мазна кожа съм (и то много в Т зонара) и го искам за града (за плаж ползвам 50) но там нямам чак такива претенции да не мазнее/лъщи, или поне не много  Mr. Green
Ако някой е ползвал този или други продукти на марката ще се радвам да сподели - иска ми се да не мазнее (не е задължително да матира чак)
Не че е кой знае каква инвестиция, но понеже само купувам и тествам и трупам  Crossing Arms реших първо да попитам  Peace

# 730
  • Мнения: 3 840
Може ли малко помощ?
Бях на море, най-вече мажех лицето и стоях с шапка през цялото време на плажа, но от вчера се случва нещо странно (прибрах се преди два дни, последно бях на плаж в петък, бая време, в най-голямата жега точно).
Тялото ме сърби, основно около бедрата и гърба, бях изгоряла малко, така че го отдавам на това.
Но по лицето ми се появи странно лющене на носа и на една част от челото, като частта от челото (която е била дори покрита с шапката!) е сбръчкана...
Какво мога да направя? С какво да се намажа, за да ми мине Sad
Не искам бръчкиииии..млада съм още за това..

# 731
  • Мнения: 3 028
Момичета,
Разгледах темата, но не видях мнения за Daylong - има ли доволни от тази марка слънцезащитна козметика?
Харесах си едно гелче, уж по-леко https://remedium.bg/sun-protection/daylong-ultra-face-gel-fluid-spf30-50ml.html
С нормална към мазна кожа съм (и то много в Т зонара) и го искам за града (за плаж ползвам 50) но там нямам чак такива претенции да не мазнее/лъщи, или поне не много  Mr. Green
Ако някой е ползвал този или други продукти на марката ще се радвам да сподели - иска ми се да не мазнее (не е задължително да матира чак)
Не че е кой знае каква инвестиция, но понеже само купувам и тествам и трупам  Crossing Arms реших първо да попитам  Peace
Аз от зимата ползвам 50+ на марката, по препоръка на дерматоложка заради пигментни петна. Изключително доволна съм.

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 789
Благодаря bouquet
А дали има ефект при слънчева алергия?
Аз съм с такава и освен него и Юсерин май няма друга антиалергична слънцезащита.
За първа година лицето ми е без петна. Ползвах Пиз Буин Алерджи 30 фактор. Купих комплекта точно от Енцо - за лице и тяло.

# 733
  • Мнения: 6 015
Аз също съм доволна от Пиз Буин, но по отношение НЕизгаряне. Ползвах серията Allergy 50spf, няма почерняване, но няма и изгаряне Grinning Миналата седмица обходих Рилските езера, само сутринта преди похода се намазах обилно по лицето и откритите части и дори не се зачервих накрая на деня, а не е като да не печеше.

# 734
  • Мнения: 70
Здравейте, дами! Искам, ако може да ми препоръчате някой хубав слънцезащитен крем 50+ фактор с цвят. Искам да го ползвам вместо фон дьо тен. Аз съм с светла кожа и лунички. По възможност да не лъщи, че винаги на такива попадам. Благодаря предварително! Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 фев 2018, 00:21 от butterfly971

Общи условия

Активация на акаунт